Car-Gryf to skup aut, który w oczach naszych licznych Klientów funkcjonuje od zawsze profesjonalnie pod każdym względem. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, sprawnie realizujemy usługi mieszczące się w zakresie działalności, którą prowadzimy, zapewniając m.in. szybką wycenę pojazdów kolejnych osób oraz minimum formalności w przypadku chęci pozbycia się ich. Skup aut za gotówkę to miejsce pozwalające uzyskać od 300 do nawet 200 tys. złotych, gdy tylko zdołamy dojść do porozumienia z właścicielem danego samochodu sportowego, osobowego, ciężarówki, autobusu czy jakiegokolwiek innego. Z tego powodu zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego skupu aut uszkodzonych i powypadkowych.

Dlaczego jeszcze warto zaufać firmie Auto Kurek? Warto przypomnieć, że pracujemy przez siedem dni w tygodniu i zawsze 24 h. Auto skup zawsze otwarty dla kolejnych klientów daje im zatem szansę zawarcia transakcji w najbardziej odpowiednim dla nich momencie. Jednocześnie gwarantujemy szybką weryfikację stanu proponowanych nam pojazdów, a nawet możliwość dokonania ich wstępnej wyceny przez telefon. Skupu pojazdów dokonujemy z uwzględnieniem cennika skupu aut, który charakteryzuje się wyjątkową elastycznością. Zawsze bierzemy pod uwagę przede wszystkim ich stan techniczny, rodzaj czy markę. Skup samochodów używanych w Tarnobrzegu pozwala więc przekazać nam prawo do dalszego użytkowania przez Klientów w warunkach maksymalnie dostosowanych pod względem ich potrzeb i oczekiwań.

Skup aut Tarnobrzeg
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Tarnobrzeg - Autoskup Car-Gryf

Szybki skup auta w kilku krokach

 

Kontakt telefoniczny

Chcąc pomóc naszym Klientom w jak najszybszym pozbyciu się przez nich swoich aut, postanowiliśmy w możliwie jak największym stopniu im to ułatwić. Dowodem na to jest m.in. fakt, iż skup aut za gotówkę przeprowadzamy w trzech prostych krokach. Pierwszym z nich jest oczywiście nawiązanie kontaktu z Klientem. Jeżeli więc mieszkasz w Tarnobrzegu i chcesz przedstawić nam swój pojazd i jego historię, zadzwoń do nas pod numer 690 209 209. Wtedy chętnie wysłuchamy informacji nt. jego stanu technicznego, roku produkcji, gabarytów itd.

 

Szybka weryfikacja pojazdu

Gdy po rozmowie telefonicznej uznamy, że jesteśmy zainteresowani pozyskaniem Twojego samochodu, wówczas zaproponujemy przejście do jego weryfikacji. Nasz skup aut powypadkowych (i nie tylko) wyróżnia się tym, że na rozmowę z Klientem i potencjalne odebranie od niego pojazdu możemy dotrzeć w różne miejsca. Jeśli więc zechcesz się z nami spotkać, na pewno stawimy się pod umówionym wcześniej adresem, zabierając ze sobą niezbędne dokumenty do podpisania i proponując konkretną cenę za nabycie Twojego samochodu.

 

Kupno samochodu

Jeśli zaproponowana przez nas kwota i szczegóły umowy przypadną Ci do gustu, będziesz mógł sfinalizować transakcję ze skupem pojazdów Car-Gryf. Oczywiście wszystko przebiegnie zgodnie z literą prawa, a Ty otrzymasz gotówkę do ręki lub na konto – w zależności od tego, którą z opcji wybierzesz. Pamiętaj też, że nie musisz koniecznie pozbyć się swojego pojazdu w całości, ponieważ chętnie skupujemy auta na części, by następnie przeznaczyć je na sprzedaż, gdy tylko uznamy, że dalsze użytkowanie ich w innym aucie nie będzie stanowiło żadnego niebezpieczeństwa.

Skup aut powypadkowych w Tarnobrzegu i jego okolicach

Skup aut powypadkowych, jak i samochodów w pełni sprawnych Car-Gryf to idealny sposób na pozbycie się ich przez mieszkańców Tarnobrzega, którzy chcą to zrobić szybko, w pełni legalnie i z gwarancją otrzymania satysfakcjonującej ich kwoty pieniężnej. Jesteśmy zainteresowani praktycznie wszystkimi pojazdami, a zawierane z nami transakcje nie zabierają zbyt wiele cennego czasu osobom, które postanawiają skorzystać z usług skupu samochodów używanych w Tarnobrzegu. Pamiętaj przy tym, że zajmujemy się również złomowaniem i kasacją różnego typu pojazdów, zachowując przy tym odpowiednie standardy i dokumentując przebieg całego procesu we właściwy sposób. Chętnie udowodnimy to również Tobie!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W zasadzie wszystkie. Nasz skup aut w Tarnobrzegu chętnie przyjmie kolejne pojazdy osobowe, ciężarowe, sportowe niezależnie od ich marki, stanu technicznego, przebiegu czy historii. Jednocześnie prowadzimy także skup aut na części, z którego Klienci również oczywiście mogą skorzystać.

Ile płacimy za samochody?

Skupowanie samochodów uszkodzonych, podobnie jak wszystkich pozostałych, w naszym wykonaniu pozwala Klientom zarobić od 300 do nawet 200 tys. złotych. Ostateczna kwota transakcji uzależniona jest natomiast głównie od tego, jakiego typu pojazd jest nam oferowany, jego stanu ogólnego czy tego, co w przyszłości będziemy w stanie z nim zrobić – przeznaczyć na dalszą sprzedaż w całości czy jedynie poszczególne części.

Jak wyceniamy samochody?

Skup pojazdów za gotówkę, który prowadzimy, korzysta z usług profesjonalnych rzeczoznawców, którzy wiedzą doskonale, jak przeprowadzić rzetelną wycenę aut naszych Klientów. Z tego względu zarówno my, jak i oni mogą być pewni, że żaden istotny fakt na temat danego pojazdu nie zostanie pominięty, a obie zainteresowane strony dojdą do porozumienia z obopólną korzyścią.


Skup aut Tarnobrzeg i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA