Dysponujesz autem osobowym, ciężarowym, terenowym lub jakimkolwiek innym, lecz postanowiłeś pozbyć się go? W takim razie nasz skup aut w Przemyślu chętnie Ci w tym pomoże. Od dawna prowadzimy skup aut za gotówkę, pozyskując kolejne pojazdy niezależnie od tego, ile kilometrów zdążyły pokonać, ich stanu technicznego, roku produkcji czy marki. Za odstąpienie od prawa do dalszego ich posiadania i użytkowania oferujemy swoim Klientom natomiast od 300 do nawet 200 tys. złotych.

Działający siedem dni w tygodniu i przez 24 h skup aut, który prowadzimy, jest miejscem maksymalnie dostosowanym względem potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Świadczy o tym jednak nie tylko fakt, iż mogą skorzystać z naszych usług w dowolnej chwili. Warto bowiem wspomnieć, że gwarantujemy im prędką i rzetelną wycenę ich pojazdów, tylko niezbędne formalności do wypełnienia podczas dokonywania transakcji, a także możliwość zawarcia jej w najbardziej dogodnym dla obu stron miejscu. Nasz skup aut używanych w Przemyślu powinien więc zachęcić do skontaktowania się z nami nawet najbardziej wymagającego posiadacza samochodu, z którego nie zamierza już dalej korzystać.

Skup aut Przemyśl
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Przemyśl - Autoskup Car-Gryf

Szybki skup auta w kilku krokach

 

Kontakt telefoniczny

Chcesz przedstawić nam swój samochód, lecz jednocześnie nie masz możliwości dostarczenia go do naszego skupu aut w Przemyślu? W takim razie zawsze możesz do nas zadzwonić na numer 690 209 209, napisać na adres kontakt@cargryf.pl lub wypełnić specjalnie przygotowany przez nas formularz kontaktowy, dostępny na niniejszej stronie. Jak widzisz, masz wiele możliwości nawiązania z nami kontaktu, a którą z nich wybierzesz – decydujesz wyłącznie i zawsze Ty!

 

Szybka weryfikacja pojazdu

Gdy wstępnie uda nam się dojść do porozumienia, chętnie spotkamy się z Tobą w najbardziej odpowiednim dla Ciebie miejscu, aby wreszcie na własne oczy zobaczyć samochód, który chcesz przekazać naszemu skupowi pojazdów za gotówkę w Przemyślu. Profesjonalny rzeczoznawca dokona jego rzetelnej oceny, byśmy mogli na jej podstawie zaproponować Ci odpowiednią kwotę pieniężną. Jeśli będzie ona dla Ciebie wystarczająca, wówczas przejdziemy do wypełnienia odpowiednich dokumentów.

 

Kupno samochodu

Nabywając od Ciebie samochód, wszystkie formalności zostaną dopełnione uważnie i w taki sposób, by zawarcie transakcji było zgodne z polskim prawem. Po podpisaniu umowy wypłacimy Ci zaaprobowaną przez Ciebie kwotę do ręki lub – jeśli zechcesz – przelejemy środki na Twoje konto bankowe.

Skupowanie samochodów w Przemyślu niezależnie od ich stanu technicznego

Dążąc do zawierania kolejnych transakcji z mieszkańcami Przemyśla i okolic, dbamy o to, by jakość naszych usług satysfakcjonowała każdego z nich. Dlatego skupowanie samochodów uszkodzonych i zdolnych do jazdy prowadzimy nie tylko w stałych miejscach naszej działalności, ale też poza nimi. Gotówkę za pozyskiwane pojazdy najczęściej wypłacamy natomiast od razu po zawarciu umowy, będąc przy tym w stanie samodzielnie przetransportować nabyty pojazd do skupu aut w Przemyślu Car-Gryf. Pamiętaj też, że nie musisz koniecznie odsprzedawać nam go w całości. Jesteśmy bowiem zainteresowani również wejściem w posiadanie pojedynczych elementów poszczególnych samochodów. Skup aut na części może więc okazać się dobrym rozwiązaniem, gdy zechcesz pozbyć się ze swojego wozu jedynie najlepszych pod względem ogólnego stanu podzespołów.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

W zasadzie wszystkie – ciężarowe, osobowe, autobusy i wiele innych. Interesują nas pojazdy w różnym stanie technicznym, każdej marki i bez względu na ich przebieg czy rok produkcji. Nasz skup aut w Przemyślu może więc okazać się idealnym miejscem do pozbycia się swoich czterech (lub więcej) kółek dla każdego jego mieszkańca.

Ile płacimy za samochody?

Płacimy od 300 do nawet 200 tys. złotych, uwzględniając takie czynniki, jak stan techniczny pojazdu, rocznik, markę i wiele innych. Najważniejsze jednak, że swoim Klientom jesteśmy w stanie zapłacić w od razu po zawarciu z nimi transakcji. Elastyczność cennika skupu aut Car-Gryf to jego główna zaleta.

W jaki sposób najszybciej pozbyć się swojego samochodu w naszym skupie w Przemyślu?

Pierwszym krokiem do tego jest skontaktowanie się z nami. Następny polega na dokonaniu weryfikacji przedstawianego nam pojazdu. Na końcu zaś konieczne jest podpisanie umowy, na mocy której my pozyskujemy auto Klienta, on zaś – gotówkę. Cały proces nie jest więc skomplikowany i zajmuje niewiele czasu.


Skup aut Przemyśl i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA