W całej Polsce zaufały nam tysiące klientów, którzy postanowili sprzedać swoje samochody w Car-Gryf. W miejscowości Jarosław prowadzimy skup aut sprawnych lub uszkodzonych. Chętnie wycenimy pojazdy powypadkowe oraz wyeksploatowane, oferując za nie dobrą cenę. Jesteśmy w stanie od ręki wypłacić od 300 do 200 000 tysięcy złotych. Możesz zadzwonić, jeśli planujesz pozbyć się m.in. samochodu dostawczego lub ciężarowego. Postaw na profesjonalny skup pojazdów.

Skup aut za gotówkę to nasza specjalność, dlatego zadbaliśmy o odpowiedni standard obsługi klientów. Sprawiamy, że transakcja jest szybka i bardzo komfortowa. Co jesteśmy w stanie zapewnić? Przede wszystkim auto skup działa 24 h na dobę. Wystarczy zadzwonić, aby porozmawiać z jednym z ekspertów Car-Gryf. Transakcje przeprowadzamy szybko oraz bez zbędnych formalności. Po wszystkim na własny koszt zabieramy sprzedany pojazd.

Skup aut Jarosław
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Jarosław - Autoskup Car-Gryf

Szybki skup auta w kilku krokach

 

Kontakt telefoniczny

Na Twój telefon czekamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Możesz zadzwonić pod numer 690 209 209, gdzie eksperci Car-Gryf szacują wstępnie wartość samochodu i podpowiadają, jakie będą kolejne kroki. Dla klientów przygotowaliśmy również specjalny formularz kontaktowy, a ostatnią alternatywę stanowi e-mail. Wiadomość do naszego skupu aut w Jarosławiu wyślij na adres: kontakt@cargryf.pl.

 

Szybka weryfikacja pojazdu

Sprawdzamy dokumenty samochodu, oceniamy jego stan techniczny, podajemy wycenę… i już! Możesz podpisać umowę kupna-sprzedaży, a następnie odjechać z gotówką. Skupowanie samochodów uszkodzonych w naszym wydaniu ogranicza się do kilku wygodnych kroków. Spotkania umawiamy w terminie dogodnym dla klientów. Oględzin zawsze dokonuje wykwalifikowany specjalista o sporym doświadczeniu.

 

Kupno samochodu

Po podpisaniu umowy i przekazaniu pieniędzy klient nie musi martwić się o nic więcej. Na własny koszt zabieramy samochód specjalnym transportem. W razie potrzeby wytłumaczymy również zagadnienia prawne związane ze sprzedażą oraz obowiązki, jakie w związku z umową spoczywają na kupującym i sprzedającym. Od lat prowadzimy skup aut na części, dlatego całą procedurę przeprowadzamy bardzo sprawnie.

Cennik skupu aut w Jarosławiu

Od początku do końca współpracy z Car-Gryf dokładnie znasz jej warunki. Nie zaskakujemy dodatkowymi kosztami i nie ukrywamy zapisów umów. Wychodzimy z założenia, że dobre opinie oraz recenzje są najlepszą reklamą, dlatego klientów traktujemy z szacunkiem. Chociażby z tego powodu stawiamy na przejrzysty cennik skupu aut. Staramy się również elastycznie dopasować do potrzeb partnerów. Poza tym zadbaliśmy o możliwie jak najszerszy katalog proponowanych usług. Naszym terenem działania pozostaje Jarosław i okolice. W tym miejscowościach oferujemy nie tylko skup aut, ale także ich kasację oraz złomowanie. Jesteśmy przekonani, że każdy pojazd ma swoją wartość, dlatego kupujemy samochody w różnym stanie. Zadzwoń i się przekonaj!

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Jeśli chodzi o Jarosław i okolice prowadzimy skup aut w różnym stanie, poczynając od sprawnych, idąc przez uszkodzone, a na powypadkowych kończąc. Interesują nam samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy. Za pojazdy płacimy gotówką do ręki lub na życzenie klienta przelewem.

Jak wyceniacie samochody?

Stawiamy na jasne kryteria w zakresie wyceny. Przede wszystkim badamy stan techniczny auta, ale znaczenie ma również model, wyposażenie, czy też rocznik. Istotna pozostaje też popularność samochodu i jego aktualna rynkowa cena. Wszystko to sprawia, że skup aut powypadkowych odbywa się na uczciwych oraz przejrzystych warunkach.

Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?

To kwestia nawet jednego dnia, jeśli samochód posiada dokumenty i uda się szybko ustalić termin spotkania. Po oględzinach i zatwierdzeniu ceny, podpisujemy klasyczną umowę kupna-sprzedaży, a klient odchodzi z gotówką w ręce. Skup aut odbywa się za gotówkę, płacimy od 300 do 200 000 złotych.

Jak wyceniacie samochody?

Skupowanie samochód uszkodzonych jest dla nas naturalną sprawą. Nawet starsze samochody nadają się na części, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy pojazd ma swoją wartość. To nie koniec dobrych informacji. Po sprzedaży niesprawny samochód zabieramy na własny koszt. Zapewniamy szybką sprzedaż i gotówkę do ręki.


Skup aut Jarosław i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (podkarpackie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA