Skup aut naszej firmy można znaleźć w Jasieniu. Cieszy się on niesamowitą popularnością wobec klientów. Car-Gryf zajmuje się skupowaniem samochodów nie tylko używanych, powypadkowych, uszkodzonych, ale także tych w idealnym stanie. W skupie aut pojazd może zostać wyceniony od 300 do 200 000 złotych. Należność wypłacamy na miejscu w gotówce. Do naszego skupu przyjmowane są auta terenowe, osobowe, sportowe, ale także autobusy.

Firma Car-Gryf posiada skup aut, który jest czynny przez 24 h na dobę. Nie często spotyka się takie punkty, które są otwarte przez całą dobę. Taka opcja ułatwia bardzo klientom skorzystanie z usług tego miejsca, ponieważ jest większe pole do popisu, jeśli chodzi o wybór terminu. Jesteśmy zobowiązani do tego, aby załatwić transport i odebrać samochód klienta. Dzięki temu osoba sprzedająca jest wyręczona z tej czynności.

Skup aut Jasień
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Jak dokonać transakcji? Jakie są zalety firmy?

Kontakt telefoniczny

Skontaktować się można z naszym skupem aut na trzy sposoby. Pierwszy z nich to wykonanie telefonu pod numer: 690 209 209. Pozostałe dwa to wysłanie formularza za pośrednictwem naszej strony internetowej lub wysłanie e-maila.

Weryfikacja pojazdu

Jeśli się chce, to można dokonać wstępnej weryfikacji i ustalenia kwoty za samochód telefonicznie. Następnie, gdy dochodzi do realnego spotkania, nasz specjalista dokonuje oględzin samochodu oraz weryfikuje wszystkie dokumenty. Na podstawie rocznika, modelu oraz stanu technicznego auta ustalana jest cena za pojazd.

Kupno samochodu

Do ostatniego etapu należy odkup samochodu. Sprzedawany pojazd zabiera nasza firma. To właśnie ona organizuje specjalny transport. Na koniec podpisywana jest umowa i wręczane są pieniądze w gotówce do ręki.Dzięki temu, że nasz skup aut jest otwarty przez całą dobę, pozwala to na dokonanie transakcji w dogodnym dla klienta terminie. Między innymi dlatego klienci polecają naszą firmę. Dodatkowo wszystkie usługi realizowane są szybko, ale z niesamowitą dokładnością.

Całkowita oferta naszej firmy Car-Gryf

Nasza firma Car-Gryf, znajdująca się w Jasieniu, nie zajmuje się tylko skupem aut. Warto wspomnieć też o innych usługach, które są możliwe tutaj do dokonania. Chodzi tutaj o złomowanie oraz kasację samochodów. Jeżeli pojazd klienta jest w takim stanie, który absolutnie zabrania uczestniczenia w ruchu drogowym oraz nie da się z tym autem nic zrobić, to dokonujemy wtedy kasacji lub złomowania. Poza tymi usługami firma zajmuje się także sprzedażą części samochodowych do takich modeli jak: Renault, Opel, Fiat, Citroen oraz Peugeot. Nasze usługi wykonywane są w profesjonalny oraz szybki sposób. Dzieje się tak, ponieważ cenimy sobie wolny czas naszego klienta i nie chcemy mu go bardzo zajmować. To nie oznacza, że szybkość prowadzenia naszych usług ma jakiś negatywny wpływ na jakość realizowanej czynności.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Jeśli chodzi o skup aut, to nasza firma jest chętna do przyjmowania pojazdów samochodowych w różnym stanie technicznym – używanym, powypadkowym, uszkodzonym, a także idealnym. Może to być auto osobowe, sportowe, terenowe, ciężarowe, a także autobus. Jednak informujemy, że cena auta niesprawnego, a sprawnego będzie się znacznie różniła.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

Na samym początku samochody wyceniane są podczas rozmowy telefonicznej z klientem. Następnie dochodzi do spotkania w rzeczywistości, kiedy to nasz specjalista dokonuje przeglądu samochodu, a także weryfikacji wszystkich dokumentów. Po zapoznaniu się z rocznikiem, modelem oraz stanem technicznym pojazdu samochodowego, ustalana zostaje kwota wartości tego auta.

Jak wyceniacie samochody?
W naszym skupie aut zajmujemy się przyjmowaniem aut niesprawnych, powypadkowych, używanych, a także idealnych, dlatego sprzedaż takiego auta nie jest problemem. Nie ma to dla nas znaczenia, czy auto klienta jest w stanie idealnym, czy niesprawnym. Jednak ma to znaczenie podczas ustalania wartości pieniężnej danego samochodu.

Skup aut Jasień i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA