Sprzedaż samochodu potrafi przyprawić o ból głowy. My pomagamy skutecznie się go pozbyć! Prowadzimy skup aut z miejscowości Żary. Przyjeżdżamy w umówione miejsce i od ręki płacimy za samochód gotówką. W ten sposób szybko oraz komfortowo zarobisz od 300 do nawet 200 tys. zł. Kupujemy maszyny o różnej specyfikacji, poczynając od osobówek, idąc przez pojazdy dostawcze, a na samochodach ciężarowych lub autobusach kończąc.

Auto skup działa 24 h na dobę, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klientów. Bez problemu znajdziemy dogodny dzień i godzinę na oględziny samochodu. Szybko pojawimy się pod wskazanym adresem, aby obejrzeć pojazd i sfinalizować transakcję. Wymaga to minimalnego wkładu z Twojej strony, praktycznie wszystkie niedogodności bierzemy na siebie. Dbamy nie tylko o stronę techniczną transakcji, ale także prawną.

Skup aut Żary Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Żary - Autoskup Car-Gryf

Transakcje z Auto Kurek odbywają się w 3 krokach

 

Kontakt telefoniczny

To podstawowy element współpracy, który do niczego Cię nie zobowiązuje. Na tym etapie poznasz np. cennik skupu aut. Poza tym dowiesz się, jak wyglądają procedury oraz ustalisz dogodny termin oględzin samochodu. Całość zajmuje kilka minut, po których będziesz dysponował kompletem informacji. Przez całą dobę czekamy na kontakt telefoniczny lub mailowy.

 

Weryfikacja pojazdu

Gdy pojawimy się w umówionym miejscu, przystąpimy do oględzin samochodu. Potwierdzimy jego stan techniczny i dokumenty, co pozwoli rzetelnie ustalić ostateczną wartość pojazdu. Za weryfikację odpowiada doświadczony fachowiec o niezbędnych umiejętnościach. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować m.in. skup samochodów używanych w miejscowości Żary.

 

Kupno samochodu

Z punktu widzenia klienta to najprostsza i najbardziej satysfakcjonująca część całej transakcji. Po uzgodnieniu ceny za usługę, wystarczy podpisać umowę. Posiadamy niezbędne dokumenty, dlatego całość zajmuje krótką chwilę. Po wszystkim płacimy gotówką ustaloną kwotę i zabieramy pojazd. Dzięki temu skup aut powypadkowych jest komfortowy.

Profesjonalny skup aut za gotówkę

Na swojej pracy znamy się bardzo dobrze. Potrafimy precyzyjnie oraz rzetelnie określić stan techniczny samochodu. Poza tym doskonale orientujemy się w kwestii aktualnie obowiązujących przepisów, co ma spore znaczenie dla wygody całej transakcji. W efekcie jako klient nie musisz martwić się, czy skup pojazdów będzie zgodny z prawem. Interesują nas auta w różnym stanie. Chętnie przyjrzymy się używanym oraz sprawnym maszynom. Poza tym kupujemy auta powypadkowe w różnym stanie, liczące sobie od kilku do nawet kilkudziesięciu lat. Nasz skup aut terenem działania obejmuje Żary i okolice. W Auto kurek oferujemy ponadto usługi złomowania samochodów, płacąc za każdy kilogram maszyny. Współpraca z pewnością będzie dla Ciebie opłacalna!

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Można powiedzieć, że interesują nas praktycznie wszystkie samochodu. Skup aut w Żarach obejmuje nowsze lub bardzo stare roczniki pojazdów. Przyjrzymy się zarówno modelom osobowym oraz dostawczym, jak i ciężarówkom. Skup aut na części obejmuje nie tylko sprawne modele, ale także samochody uszkodzone lub wyeksploatowane.
Ile płacimy za samochody?
Skupowanie samochodów uszkodzonych zawsze poparte jest oględzinami auta. Uwzględniamy wiek, standard wyposażenie, model oraz stan techniczny pojazdu i dopiero na tej podstawie podajemy cenę. Interesują nas samochody w każdym stanie, dlatego szybko zarobisz od 300 do 200 tys. zł.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
Skup aut za gotówkę odbywa się w najkrótszym możliwym czasie. Wiele zależy od samego klienta, ponieważ to my dostosujemy się do Twoich potrzeb. Po ustaleniu terminu oględzin pojazdu, procedury są krótkie. Od ręki otrzymasz umowę kupna-sprzedaży oraz gotówkę za transakcję, co pozwoli sprawnie załatwić formalności w wydziale komunikacji.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Prowadzimy skup aut powypadkowych oraz niesprawnych. Za wszystkie takie modele płacimy gotówką, zgodnie z ich rynkową wartością. Wystarczy do nas zadzwonić, a umówimy się w dogodnym miejscu oraz terminie. Zadbamy o wszystkie formalności i po transakcji zajmiemy się odbiorem samochodu.


Skup aut Żary i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA