Oferowany przez naszą firmę skup aut wykonuje usługi, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów we Wschowie. Skupujemy tutaj samochody powypadkowe, uszkodzone, używane oraz te w stanie idealnym. Za samochody, które dostarczane są do naszego skupu aut, jesteśmy w stanie zaoferować gotówkę w wysokości od 300 do 200 000 złotych. Odkupujemy samochody terenowe, osobowe, sportowe, ciężarowe, a także autobusy.

Jesteśmy punktem działającym przez 24 h na dobę. W dzisiejszych czasach to doskonała opcja, ponieważ ludzie są cały czas zabiegani i nie mają na nic czasu, a w takim wypadku klient może sobie wybrać odpowiadającą mu godzinę. Odbiorem samochodu zajmuje się nasza firma i dokonuje tego na terenie całego miasta Wschowa, co odciąża bardzo klienta, bo nie musi tego załatwiać sam.

Skup aut Wschowa
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Jakie są etapy transakcji i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Kontakt telefoniczny

Z naszym skupem aut możesz się skontaktować poprzez podany numer telefonu: 690 209 209. Do dyspozycji klientów dostępny jest także formularz znajdujący się na stronie, a także adres e-mail.

Weryfikacja pojazdu

Podczas spotkania klienta w naszym punkcie nasz specjalista dokonuje oględzin samochodu i weryfikuje dokumenty potwierdzające dysponowanie mieniem. Na podstawie rocznika, modelu oraz stanu technicznego samochodu oferowana jest konkretna kwota.

Kupno samochodu

Etap, który finalizuje całą transakcję to odkup. Pojazd klienta jest odbierany przez naszą firmę własnym transportem. Umowę podpisujemy w mgnieniu oka, a gotówka wręczana jest na miejscu.

Przez to, że nasz skup aut jest otwarty przez 24 h na dobę, to nie ma problemu, aby obsłużono klienta w najbardziej nietypowej godzinie. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć i rozjaśnić zadane pytania dotyczące skupu aut we Wschowie.

Firma Car-Gryf i jej usługi

Złomowanie oraz kasacja to usługi, którymi również zajmuje się firma Car-Gryf. Trafiają tutaj te samochody, które nie mają już przyszłości. Nasza firma zajmuje się także usługami związanymi ze sprzedażą części samochodowych do takich marek aut jak: Citroen, Peugeot, Renault, Opel czy Fiat. Wykonujemy usługi szybko, ale z dokładnością oraz skrupulatnością. Cechuje nas szybkość, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak czas jest szalenie ważny. Szybkość nie ma negatywnego wpływu na jakość usług. Car-Gryf działa na polskim rynku i funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi przepisami, dlatego też klient zostanie poinformowany o wszystkich procedurach oraz dokumentach, które są związane ze zrealizowaniem usługi.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Skup samochodowy we Wschowie skupuje pojazdy samochodowe w stanie idealnym, uszkodzonym oraz powypadkowym. Firma bierze pod uwagę auta z różnych roczników, różnych marek, ponieważ weźmiemy pod uwagę każde z nich. Nieistotne jest również czy to samochód osobowy, terenowy, sportowy, ciężarowy czy też autobus.
Ile płacimy za samochody?
Wycena samochodów jest dokonywana indywidualnie oraz zależy od wielu czynników – marka, wiek, model, stan techniczny. Kwota, którą oferujemy za samochody, mieści się w granicach od 300 do 200 000 złotych. Jeżeli chce się otrzymać już wcześniej orientacyjną wycenę, to zadzwoń, lub skontaktuj się z nami przez formularz lub e-mail.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Sprzedaż w skupie aut nie trwa długo. Skup aut dokonywany jest szybko, profesjonalnie, sprawnie i przede wszystkim 24/7. Szybkość wykonywanych usług w żaden sposób nie wpływa na negatywną jakość realizowanych usług. Zależy nam na krótkim czasie sprzedaży, ponieważ cenimy sobie czas klientów.

Skup aut Wschowa i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA