Chcesz sprzedać samochód? Postaw na nasz skup aut, który działa także na terenie miejscowości Szprotawa. Kupimy pojazdy w różnym stanie, poczynając od sprawnych osobówek, idąc przez uszkodzone dostawczaki, a kończąc na zupełnie wyeksploatowanych maszynach ciężarowych. Za każde z nich jesteśmy w stanie zapłacić od 300 do 200 tys. zł. Pieniądze otrzymasz w gotówce od razu po podpisaniu umowy. Na życzenie klienta możemy wykonać przelew.

Jesteśmy dobrze zorganizowanymi profesjonalistami. Dla wygody klientów auto skup działamy 24 h na dobę. Możesz zadzwonić w dowolnej chwili i umówić się na termin wizyty. Eksperci Auto Kurek szybko dojadą we wskazane miejsce. Odbiorów dokonujemy także w mieście Szprotawa. Postaw na skup samochodów używanych, który spełni Twoje oczekiwania. Sprzedaż pojazdu załatwisz nawet w jeden dzień. Zadbamy o przygotowanie niezbędnych dokumentów.

Skup aut Szprotawa Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Szprotawa - Autoskup Car-Gryf

Jak przebiega transakcja? Wystarczą 3 kroki!

 

Kontakt telefoniczny

Naszymi klientami są zarówno młodzi kierowcy, jak i samochodowi weterani. Wszystko zaczyna się od kontaktu telefonicznego lub mailowego. W trakcie rozmowy wstępnie szacujemy wartość pojazdu oraz umawiamy termin wizyty. W tym etapie dowiesz się także, jak wygląda całą procedura, jakie dokumenty musisz posiadać oraz na co możesz liczyć. Na życzenie klienta prezentujemy cennik skupu aut.

 

Weryfikacja pojazdu

Skup aut za gotówką działa według prostych procedur. W umówionym miejscu i terminie na miejscu pojawiają się nasi doświadczeni specjaliści. Sprawdzają dokumenty oraz stan techniczny pojazdu. Oceniają jego wyposażenie, popularność, czy też rocznik. Na tej podstawie rzetelnie wyceniają samochód. Całość zajmuje niewiele czasu, a więc z punktu widzenia klienta przebiega bardzo komfortowo.

 

Kupno samochodu

To najprostszy element w całej transakcji, ponieważ posiadamy profesjonalnie przygotowane umowy. Po uzgodnieniu ceny wystarczy wypełnić dokumenty o niezbędne dane, złożyć podpisy i zabrać gotówkę, a my zajmiemy się samochodem. Zabierzemy go własnym transportem bez dodatkowych kosztów. Oferujemy skup pojazdów z minimalną ilością formalności.

Przeprowadzamy klientów przez cały proces sprzedaży

W Auto Kurek działamy na prostych zasadach. Do każdej transakcji podchodzimy rzetelnie i uczciwie. Nie trzeba wierzyć nam na słowo. Podczas współpracy przekonasz się, że działamy transparentnie. Zawsze jasno opisujemy zasady sprzedaży oraz wyjaśniamy jej szczegóły. Dzięki temu nasz skup aut na części został pozytywnie oceniony przez tysiące klientów. Dbamy również o kompleksową obsługę sprzedających, także w technicznych szczegółach transakcji, dlatego potrafimy sfinalizować sprzedaż nawet w ciągu jednego dnia. Zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne oraz firmy. Działamy na terenie całej Polski. Skup aut obejmuje także teren Szprotawy i okolic. Warto dodać, że z usług Auto Kurek warto skorzystać także w przypadku złomowaniu pojazdów.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Jeśli masz samochód na sprzedaż, śmiało możesz założyć, że otrzymasz za niego gotówkę w naszym skupie. Interesują nas modele: osobowe, ciężarowe, dostawcze oraz autobusy. Skupujemy pojazdy w różnym stanie. Bez problemu otrzymasz pieniądze za auta sprawne, powypadkowe lub wyeksploatowane. Płacimy od 300 do 200 tys. zł.
Ile czasu trwa sprzedaż w skupie aut?
Skup aut powypadkowych przebiega bardzo sprawnie. Jeśli posiadasz odpowiednie dokumenty i zależy Ci na na szybkiej sprzedaży, dopniemy transakcję nawet w jeden dzień. Jesteśmy w stanie szybko pojawić się w umówionym miejscu oraz terminie. Po wszystkim bez dodatkowych kosztów, zabierzemy samochód.
Jak wyceniacie samochody?
Zasady wyceny samochodów są jasno sprecyzowane. Ostateczna cena za auto obejmuje jego: wiek, wyposażenie, stan techniczny i rynkową popularność. Auta sprawdzają doświadczenie eksperci. Masz pewność, że rzetelnie określą wartość pojazdu. Po wszystkim wystarczy podpisać umowę i odebrać gotówkę.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Skupowanie samochodów w wydaniu Auto Kurek obejmuje modele: “na chodzie”, uszkodzone oraz wyeksploatowane. Cenę zupełnie niesprawnych pojazdów opieramy o wagę samochodu oraz aktualną wartość stali i metali kolorowych. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas lub napisz, a poznasz wszystkie szczegóły!


Skup aut Szprotawa i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA