Krosno Odrzańskie to miasto, w którym znajdziecie cieszący się zainteresowaniem wśród wielu klientów skup aut. Car-Gryf zajmuje się pozyskiwaniem samochodów używanych, uszkodzonych, powypadkowych, a także tych w stanie idealnym. W skupie aut za sprzedanie samochodu można otrzymać w gotówce od 300 do 200 000 złotych. Jednakże cena jest zależna od weryfikacji pojazdu. Do naszego skupu przyjmowane są auta różnego rodzaju – terenowe, osobowe, sportowe, ciężarowe oraz autobusy.

Nasza firma Car-Gryf posiada skup aut, który jest czynny 24 h. To dosyć niespotykane, lecz prawdziwe. Ułatwia to bardzo skorzystanie z usług tego punktu, ponieważ godziny są całkowicie elastyczne. My natomiast jesteśmy zobowiązani odebrać za pomocą naszego transportu samochód klienta. Dzięki temu osoba sprzedająca nie musi sobie zaprzątać głowy dodatkowymi kwestiami związanymi z samochodem.

Skup aut Krosno Odrzańskie
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Szybka transakcja – zalety firmy Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Jeżeli potrzebne jest, aby skontaktować się z naszym skupem aut, należy wykonać telefon pod numer 690 209 209. Jeśli klienci jednak wolą inną metodę kontaktu, to przygotowany został dla nich formularz dostępny na naszej stronie oraz możliwość wysłania e-maila.

Weryfikacja pojazdu

Po wstępnym telefonicznym ustaleniu ceny, sprzedawca umawia się na spotkanie w Krośnie Odrzańskim. Wtedy nasz specjalista dokonuje dokładnego przeglądu samochodu, a także weryfikuje dokumenty. Na podstawie rocznika, modelu i stanu pojazdu ustalona jest kwota, którą wart jest dany samochód.

Kupno samochodu

Odkup jest etapem, który kończy całą transakcję. Sprzedawany pojazd zabiera nasza firma, która organizuje do tego specjalny transport (darmowy – klient nie musi nic płacić). Podpisanie umowy zajmuje tylko chwilę, a pieniądze wręczane są na miejscu.

Dzięki temu, że nasz skup aut jest otwarty przez całą dobę, pozwala to na dokonanie transakcji w dogodnym dla klienta terminie. Dzięki między innymi tej dostępności klienci są zadowoleni i polecają usługi firmy Car-Gryf.

Szeroka oferta Car-Gryfu

Auto Kurek zajmuje się skupowaniem samochodów, ale także pełni usługi dotyczące złomowania oraz kasacji w Krośnie Odrzańskim. Samochody, które trafiają w ręce naszej firmy, często zdarzają się takie, których nie da się uratować i ich jedyna przyszłość to kasacja lub złomowanie. Poza tym, firma zajmuje się również kompleksowymi usługami w zakresie sprzedaży części samochodowych takich marek jak: Renault, Opel, Fiat, Peugeot, czy Citroen. Fiat. Wykonujemy nasze usługi w sposób profesjonalny oraz szybki, ponieważ cenimy sobie wolny czas klientów i nie chcemy zabierać go im dużo. Szybkość w działaniu nie wpływa negatywnie na skuteczność realizowanych usług, dlatego osoby korzystające z nich nie muszą się tym w żaden sposób przejmować.

FAQ

Jakie auta skupujemy?

Jeśli chodzi o skupowanie samochodów, to nasza firma jest otwarta na auta w różnym stanie technicznym. Nie musi być to auto w stanie idealnym, może być uszkodzone, używane, czy nawet powypadkowe. Nie ma dla nas najmniejszego znaczenia, z jakiego rocznika będzie dany samochód albo jaka będzie jego marka. Aczkolwiek wiadomo, że te wszystkie aspekty mają znaczenie w ustalaniu ceny sprzedawanego pojazdu.

Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?

W naszym skupie aut zajmujemy się przyjmowaniem aut niesprawnych, dlatego sprzedaż takiego auta nie jest problemem. Nie ma to dla nas znaczenia czy auto klienta jest w stanie idealnym, czy niesprawnym. Oferujemy skup samochodów, zarówno tych działających bez zarzutu, jak i tych powypadkowych, czy po prostu uszkodzonych. Jednak informujemy, że cena auta niesprawnego, a sprawnego będzie się znacznie różniła.

Jak wyceniacie samochody?
Samochody początkowo wyceniane są we wstępnej rozmowie telefonicznej. Po niej nadchodzi rzeczywiste spotkanie, na którym specjalista dokonuje oględzin samochodu i weryfikacji dokumentów. Po przeglądzie na podstawie marki, rocznika i stanu technicznego tego samochodu, dokonuje się ustalenia kwoty, za którą ten pojazd może być odkupiony od potencjalnego sprzedawcy.

Skup aut Krosno Odrzańskie i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA