Skup aut w Strzelcach Krajeńskich za gotówkę to flagowa usługa oferowana przez naszą firmę. Kwota, jaką można uzyskać w ramach transakcji wynosi od 300 do 200 000 zł, a cały proces skupu pojazdy odbywa się bez zbędnych formalności. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Car-Gryf przyjmuje pojazdy wszelkiego typu, jednakowo uszkodzone, powypadkowe, zardzewiałe, nowe, a także przeznaczone do kasacji. Bez problemu sprzedasz samochód osobowy, terenowy, sportowy, ciężarowy, a nawet autobus. Zaproponowana przez nas cena z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Skup aut Strzelce Krajeńskie
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Najlepsza oferta skupu aut w Strzelcach Krajeńskich

Wychodzą naprzeciw wymaganiom klienta, rozszerzyliśmy swoją działalność o cały kraj a usługę skupu aut w Strzelcach Krajeńskich i całym województwie zachodniopomorskim oferujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy z naszymi klientami zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Do współpracy z nami zapraszamy również osoby zainteresowane złomowaniem pojazdów oraz zakupem części samochodowych. Posiadamy zarówno nowe egzemplarze, jak i części używane wyselekcjonowane z odkupionych aut.

złomowisko

Jak szybko sprzedać samochód osobowy, ciężarowy lub autobus?

Kontakt telefoniczny

Posiadasz powypadkowe auto, którego chcesz się pozbyć? Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy pod numerem 690 209 209 i skorzystaj z darmowej wyceny skupu pojazdu. Możesz również nawiązać z nami kontakt za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub mailowo (kontakt@cargryf.pl).

Weryfikacja pojazdu

Wizyta naszego pracownika pozwoli nam potwierdzić przedstawioną wycenę lub zaproponować nową najkorzystniejszą cenę w oparciu o stan pojazdu oraz jego dane techniczne. Sprawdzone zostaną również dokumenty samochodu tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Kupno samochodu

Dołożyliśmy wszelkich starań by procedura skupu aut używanych w Car-Gryf była łatwa i intuicyjna a formalności zminimalizowane jedynie do niezbędnych dokumentów. Dzięki temu umowę kupna – sprzedaży podpiszesz w zaledwie kilka chwil a po finalizacji transakcji, otrzymasz do ręki pełną ustaloną wcześniej kwotę.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Skupem aut, złomowaniem i sprzedażą części samochodowych zajmujemy się od wielu lat. Zdobyliśmy niezbędną wiedzę, by móc zaoferować Ci szybką transakcję i atrakcyjną kwotę za sprzedaż auta w stanie idealnym, uszkodzonego, a nawet powypadkowego. Pracujemy całą dobę, więc możesz się z nami skontaktować zawsze, wtedy gdy zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy do współpracy.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek?
W Car-Gryf Auto Kurek skupujemy auta różnego typu. Interesują nas zarówno samochody osobowe, jak i ciężarowe, dostawcze, terenowe, a nawet autobusy. Możesz nam sprzedać pojazd nowy lub kilkudziesięcioletni, w doskonałym stanie lub uszkodzony albo powypadkowy. Jeśli masz auto na sprzedaż, skontaktuj się nami – na pewno będziemy mieli dla Ciebie propozycję.

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy auta w różnym stanie technicznym. Dysponujemy własną certyfikowaną Stacją Demontażu Pojazdów, w związku z czym nabywamy również samochody przeznaczone do zezłomowania. Oczywiście stan pojazdu jest ważnym czynnikiem branym pod uwagę przy dokonywaniu jego wyceny.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze wypłacamy w gotówce lub przelewem na numer konta podany przez sprzedającego w umowie kupna – sprzedaży. Forma wypłaty zależy wyłącznie od klienta. Warto zaznaczyć, że gotówka jest przekazywana od ręki, bezpośrednio po dokonaniu wszelkich niezbędnych formalności.
Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Szanujemy czas naszych klientów, dlatego dbamy, aby wszelkie formalności przebiegły możliwie szybko i bezproblemowo. Od ręki sporządzamy umowę, a także wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu. Pieniądze są wypłacane w wybranej przez sprzedającego formie – przelewem na wskazane przez niego konto lub w gotówce.

Skup aut Strzelce Krajeńskie i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA