Skup aut w Strzelcach Krajeńskich za gotówkę to flagowa usługa oferowana przez naszą firmę. Kwota, jaką można uzyskać w ramach transakcji wynosi od 300 do 200 000 zł, a cały proces skupu pojazdy odbywa się bez zbędnych formalności. Dlaczego warto wybrać naszą ofertę? Car-Gryf przyjmuje pojazdy wszelkiego typu, jednakowo uszkodzone, powypadkowe, zardzewiałe, nowe, a także przeznaczone do kasacji. Bez problemu sprzedasz samochód osobowy, terenowy, sportowy, ciężarowy, a nawet autobus. Zaproponowana przez nas cena z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Najlepsza oferta skupu aut w Strzelcach Krajeńskich

Wychodzą naprzeciw wymaganiom klienta, rozszerzyliśmy swoją działalność o cały kraj a usługę skupu aut w Strzelcach Krajeńskich i całym województwie zachodniopomorskim oferujemy 24h na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki temu jesteśmy z naszymi klientami zawsze wtedy, kiedy tego potrzebują. Do współpracy z nami zapraszamy również osoby zainteresowane złomowaniem pojazdów oraz zakupem części samochodowych. Posiadamy zarówno nowe egzemplarze, jak i części używane wyselekcjonowane z odkupionych aut.

złomowisko

Jak szybko sprzedać samochód osobowy, ciężarowy lub autobus?

Kontakt telefoniczny

Posiadasz powypadkowe auto, którego chcesz się pozbyć? Skontaktuj się z przedstawicielem naszej firmy pod numerem 690 209 209 i skorzystaj z darmowej wyceny skupu pojazdu. Możesz również nawiązać z nami kontakt za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego lub mailowo (kontakt@cargryf.pl).

Weryfikacja pojazdu

Wizyta naszego pracownika pozwoli nam potwierdzić przedstawioną wycenę lub zaproponować nową najkorzystniejszą cenę w oparciu o stan pojazdu oraz jego dane techniczne. Sprawdzone zostaną również dokumenty samochodu tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu.

Kupno samochodu

Dołożyliśmy wszelkich starań by procedura skupu aut używanych w Car-Gryf była łatwa i intuicyjna a formalności zminimalizowane jedynie do niezbędnych dokumentów. Dzięki temu umowę kupna – sprzedaży podpiszesz w zaledwie kilka chwil a po finalizacji transakcji, otrzymasz do ręki pełną ustaloną wcześniej kwotę.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Skupem aut, złomowaniem i sprzedażą części samochodowych zajmujemy się od wielu lat. Zdobyliśmy niezbędną wiedzę, by móc zaoferować Ci szybką transakcję i atrakcyjną kwotę za sprzedaż auta w stanie idealnym, uszkodzonego, a nawet powypadkowego. Pracujemy całą dobę, więc możesz się z nami skontaktować zawsze, wtedy gdy zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy do współpracy.