Dzwonisz, przyjeżdżamy i zabieramy samochód, płacąc za niego gotówkę. W krótką chwilę jesteś w stanie zarobić od 300 zł do nawet 200 tys. zł. Oferujemy skup aut w miejscowości Żagań, który jest korzystny dla Twojego portfela. Interesują nas osobówki oraz ciężarówki. Warto zgłosić się do nas także w przypadku maszyn dostawczych, terenowych, czy też sportowych. Płacimy zarówno za sprawne samochody, jak i wyeksploatowane pojazdy oraz powypadkowe modele.

Nie musisz martwić się o naszą dostępność. Skup aut działa 24 h na dobę, a więc skontaktujesz się z nami w dogodnym dla Ciebie terminie. Już podczas pierwszej rozmowy przedstawimy możliwości sprzedaży, a nawet podamy szacunkową wartość samochodu, którą następnie zweryfikujemy podczas szczegółowych oględzin. Jesteśmy bardzo wygodnym partnerem, ponieważ jako profesjonalny skup aut na części odbieramy pojazd ze wskazanego miejsca własnym transportem.

Skup aut Żagań Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup samochodów Żagań - Autoskup Car-Gryf

Sprzedaż w trzech krokach – rozmowa, oględziny, podpisanie umowy

 

Kontakt telefoniczny

Skup aut za gotówkę Auto Kurek działa całodobowo. Zadzwoń do nas, a przedstawimy szacunkową wartość samochodu i umówimy się na jego weryfikację. Wyjaśnimy krok po kroku, jak wygląda procedura sprzedaży oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeśli wolisz, możesz napisać maila lub skorzystać z wygodnego formularza kontaktowego.

 

Weryfikacja pojazdu

Ostateczny cennik skupu aut zależy od faktycznego stanu pojazdu. W tym celu na miejsce transakcji wysyłamy doświadczonych ekspertów o odpowiednich umiejętnościach. Sprawdzają oni m.in. kondycję pojazdu, niezbędną dokumentację oraz wyposażenie. Na tej podstawie dokonują rzetelnej, a co najważniejsze uczciwej wyceny auta w oparciu o aktualną sytuację na rynku.

 

Kupno samochodu

Po uzgodnieniu ceny droga do otrzymania pieniędzy jest szybka i krótka. Wystarczy, że podpiszesz przygotowaną przez nas umowę. Zadbamy, aby zawierała niezbędne zapisy. Nie musisz martwić się o nic więcej, a my wypłacimy gotówką 300 – 200 000 zł. Postaw na sprawdzony auto skup 24 h, który zapewni Ci komfortową, a zarazem profesjonalną obsługę.

Bezpieczna transakcja

Sprzedaż pojazdu, niezależnie od jego stanu technicznego lub standardu, może być stresującym przeżyciem. Z tego względu w Auto Kurek bardzo duża uwagę przykładamy do komfortu całej transakcji. Przejrzyście prezentujemy zasady skupu samochodów używanych w Żaganiu. Dokładnie wiesz, na co możesz liczyć oraz jakie wymogi i przepisy trzeba spełnić. Dzięki temu cała transakcja przebiega wygodnie dla sprzedającego, który od razu po podpisaniu umowy otrzymuje gotówkę do ręki. Służymy także pomocą w zakresie wytłumaczenie ewentualnych wątpliwości. Dodajmy, że prowadzimy nie tylko skup pojazdów. Usługi Auto Kurek obejmują również złomowanie aut. Dzięki nam dostaniesz pieniądze nawet za w pełni wyeksploatowane modele.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Skup aut w Żaganiu i okolicach obejmuje pojazdy o różnych gabarytach. Kupimy modele osobowe lub ciężarowe. Śmiało możesz zgłosić się do nas z kilkuletnimi samochodami lub wersjami, które lata świetności mają już dawno za sobą. Płacimy zarówno za sprawne auta, jak i maszyny mocno wyeksploatowane.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Oczywiście! Auto Kurek prowadzi m.in. skup aut powypadkowych. Każdy samochód ma dla nas wartość, a tym samym właściciel pojazdu może na nim zarobić. Wystarczy do nas zadzwonić i przekonać się, co jesteśmy w stanie zaproponować. W ramach usług oferujemy także złomowanie aut.
Jak najszybciej sprzedać samochód w Auto Kurek?
Jeśli posiadasz niezbędne dokumenty, sprzedaż auta finalizujemy nawet w ciągu jednego dnia. Wystarczy się umówić na wizytę, podpisać umowę i wziąć do ręki nawet 200 tys. zł. Prowadzimy w pełni profesjonalne oraz komfortowe dla klienta skupowanie samochodów uszkodzonych.
Jak wyceniacie samochody?
Kryteria wyceny aut są przejrzyste i proste. Sprawdzamy stan techniczny pojazdu, przyglądamy się wyposażeniu, popularności maszyny oraz rocznikowi. Na tej podstawie uczciwe szacujemy cenę. Wartość mają dla nas także zniszczone samochody, ponieważ często posiadają cenne części.


Skup aut Żagań i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA