W Gubinie znajduje się skup samochodowy, który cieszy się zainteresowaniem wśród wielu klientów. Firma zajmuje się kupnem samochodów powypadkowych, używanych, uszkodzonych, ale także tych w stanie idealnym. Za sprzedaż można otrzymać w gotówce od 300 do 200 000 złotych – wszystko zależy od weryfikacji pojazdu. Samochody terenowe, osobowe, sportowe, ciężarowe, a także autobusy przyjmowane są do naszego skupu.

Usługi naszej firmy Car-Gryf pełnione są przez 24 h przez siedem dni w tygodniu. Ułatwia to klientowi dokonanie transakcji, ponieważ może zrobić to zarówno za dnia, jak i w nocy. Nie musi dostosowywać się do konkretnych godzin otwarcia. Odbiór samochodów ma miejsce na terenie całego Gubina. Dzięki temu klient nie musi myśleć, w jaki sposób dostarczy auto na miejsce skupu. Nasza firma wyręczy w tym sprzedawców.

Skup aut Gubin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Jak przebiega transakcja? Dlaczego warto wybrać tę firmę?

Kontakt telefoniczny

Początkową kwotę za pojazd ustala się telefonicznie. Jednakże dalsza część weryfikacji następuje podczas spotkania w skupie aut w Gubinie w terminie, który odpowiada klientom. Podczas tej wizyty nasz specjalista dokonuje przeglądu samochodu oraz dokumentacji. Na podstawie wszystkich zebranych informacji odnośnie samochodu zostaje ustalona cena za skup auta.

Weryfikacja pojazdu

Cała transakcja kończy się w momencie odkupu. Pojazd, który został sprzedany, jest zabierany przez naszą firmę, która organizuje specjalny transport bez dodatkowych opłat klienta. Umowa podpisywana jest w mgnieniu oka, a gotówka wręczana do ręki na miejscu.

Kupno samochodu

Cała transakcja kończy się w momencie odkupu. Pojazd, który został sprzedany, jest zabierany przez naszą firmę, która organizuje specjalny transport bez dodatkowych opłat klienta. Umowa podpisywana jest w mgnieniu oka, a gotówka wręczana do ręki na miejscu.Jesteśmy dostępny dla klientów przez cały dzień oraz przez całą noc. Klienci bardzo to doceniają. Nasza firma jest w stanie odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące skupowania samochodów właśnie u nas.

Co znajduje się w szerokiej ofercie firmy Car-Gryf?

Auto Kurek pełni usługę skupowania samochodów, ale nie tylko. Firma w ofercie ma też do zaoferowania kasację oraz złomowanie w Gubinie. Ludzie oddają tutaj samochody, które już nie nadają się do jeżdżenia nimi w ruchu drogowym, dlatego najlepszą decyzją jest złomowanie lub kasacja. Car-Gryf zajmuje się również kompleksowymi usługami w zakresie sprzedaży części samochodowych takich marek samochodowych jak: Peugeot, Citroen, Renault, Opel oraz Fiat. Wykonujemy nasze usługi w sposób profesjonalny oraz szybki, ponieważ cenimy sobie wolny czas klientów. Szybkość w działaniu nie wpływa negatywnie na skuteczność realizowanych usług, dlatego osoby korzystające z nich nie muszą się tym w żaden sposób przejmować.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Nasza firma skupuje samochody w różnym stanie technicznym. Są to zarówno samochody w pełni sprawne, jak i powypadkowe oraz uszkodzone. Bierzemy pod uwagę auta w różnym wieku. Nie ma dla nas znaczenia model, marka samochodu skupowanego ani rocznik. Ważne jest to, że stan techniczny ma duży wpływ na wycenę auta.
Jak wyceniacie samochody?
Wstępna wycenę samochodu dokonuje się podczas rozmowy telefonicznej z klientem. Następnie podczas rzeczywistego spotkania specjalista naszej firmy dokonuje oględzin samochodu. Później następuje weryfikacja dokumentów uprawniających do posiadania auta. Na podstawie rocznika, stanu technicznego i modelu oferowana jest konkretna kwotę za pojazd.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Auto Kurek?
Tak, w naszym skupie aut zajmujemy się skupowaniem aut niesprawnych, dlatego sprzedaż takiego samochodu nie jest problemem. Nie ma to dla nas znaczenia, czy auto klienta jest w stanie idealnym, czy niesprawnym. Oferujemy skup samochodów, zarówno tych działających bez zarzutu, jak i tych powypadkowych, czy po prostu uszkodzonych. Umożliwiamy również usługi kasacji oraz złomowania.

Skup aut Gubin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA