Skup aut, który jest oferowany przez naszą firmę, wykonuje usługi, które cieszą się popularnością wśród klientów w Sulechowie. Zajmujemy się tutaj skupowaniem samochodów powypadkowych, używanych, uszkodzonych oraz tych w stanie idealnym. Cenę, jaką jesteśmy w stanie zaoferować, płacąc w gotówce, to kwota wahająca się od 300 do 200 000 złotych. Kupujemy od klientów auta osobowe, sportowe, terenowe, ciężarowe, a nawet autobusy.

Nasz punkt działa przez 24 h na dobę. To doskonała opcja dla klientów, ponieważ doskonale wiemy, że ludzie są bardzo zabiegani i często nie mają czasu, a opcja dostępności całą dobę pozwoli na szybsze dobranie odpowiedniego terminu. Samochód zostanie odebrany przez naszą firmę. Dokonuje on tego na terenie całego Sulechowa, dzięki czemu klient zostanie w pewnym stopniu odciążony.

Skup aut Sulechów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Jakie są etapy transakcji i dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Kontakt telefoniczny

Aby skontaktować się z naszym skupem aut, należy zadzwonić na następujący numer: 690 209 209. Oprócz tego można skontaktować się z nami poprzez formularz znajdujący się na stronie cargryf.pl oraz adres e-mail.

Weryfikacja pojazdu

Podczas wizyty w naszym punkcie specjalista dokonuje przeglądu całego samochodu, a także dokonuje weryfikacji dokumentów. Na podstawie zebranych informacji dotyczących auta plus jego stanu ustalana jest kwota jego wartości.

Kupno samochodu

Odkup jest etapem kończącym całą transakcję. Nasza firma zobowiązana jest do tego, aby odebrać samochód od klienta, który znajduje się w Sulechowie. To duże odciążenie dla osoby sprzedającej pojazd.Przez to, że nasz skup aut jest otwarty całodobowo, to nie ma problemu, aby obsłużono klienta w najbardziej nietypowej godzinie. Ta dostępność jest wielokrotnie doceniana przez osoby odwiedzające Car-Gryf. Jesteśmy w stanie odpowiedzieć i rozjaśnić zadane pytania dotyczące skupu aut we Wschowie.

Firma Car-Gryf i jej pozostałe usługi

Firma Car-Gryf oprócz skupu samochodów zajmuje się także ich złomowaniem oraz kasacją. Samochody, które trafiają, są w takim stanie, że nie ma dla nich przyszłości w ruchu drogowym. Nasza firma zajmuje się także usługami związanymi ze sprzedażą części samochodowych do popularnych marek takich jak: Renault, Opel, Fiat Peugeot oraz Citroen. Cechuje nas szybkość podczas wykonywania różnych usług, ponieważ cenimy sobie czas prywatny naszych klientów. Jednakże szybkość nie oznacza to niestaranność. Wszystkie usługi zrealizowane są z dokładnością i precyzją. Firma ta działa na polskim rynku i funkcjonuje zgodnie z przepisami, dlatego też klient zostanie poinformowany o wszystkich procedurach oraz dokumentach, które są potrzebne do zrealizowania tejże usługi.

FAQ

Jakie auta skupujemy?
Skup samochodowy w Sulechowie skupuje pojazdy samochodowe powypadkowe, uszkodzone, ale też te w stanie idealnym. Jesteśmy zainteresowani kupnem aut z różnych roczników – tych starszych, ale także młodszych oraz marek. Nie ma dla nas znaczenia, czy jest to auto osobowe, sportowe, terenowe, ciężarowe, czy też autobus.
Jak wyceniacie samochody?
Samochody wyceniane są wstępnie podczas rozmowy telefonicznej z klientem. Następnie podczas spotkania nasz specjalista dokonuje oględzin samochodu i weryfikuje dokumentację. Po zapoznaniu się ze stanem samochodu, rocznikiem oraz modelem ustala kwotę, jaką nasza firma jest w stanie za niego zapłacić.
Ile płacimy za samochody?
Wycena samochodów jest dokonywana indywidualnie oraz zależy od wielu czynników. Brane pod uwagę są takie kwestie jak: marka, wiek, model, stan techniczny. Kwota, którą oferujemy za samochody, mieści się w granicach od 300 do 200 000 złotych. Jeżeli chce się otrzymać już wcześniejszą orientacyjną wycenę, to należy zadzwonić, lub skontaktować się z nami przez formularz lub e-mail.

Skup aut Sulechów i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA