Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów Car-Gryf oferuje skup aut w mieście Kostrzyn nad Odrą. Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym jest przedstawiona cena klientowi za skup konkretnego auta osobowego, terenowego, ciężarowego czy sportowego. Przedział kwotowy, jaki jesteśmy w stanie zaproponować, mieści się w zakresie 300 – 200 000 zł a po zakończeniu procedury samochód transportowany jest bezpłatnie do naszej firmy. Skup aut w Kostrzynie nad Odrą odbywa się za gotówkę.

Skup aut Kostrzyn nad Odrą
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut używanych Kostrzyn nad Odrą

Skup aut używanych to jedna z trzech usług, jakie oferujemy. W ramach naszej działalności możliwe jest również złomowanie pojazdów oraz zakup części nowych i używanych. Skup pojazdów w Kostrzynie nad Odrą dostępny jest 24h na dobę, dzięki czemu cała transakcja zrealizowana jest szybko i bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy. Skup obejmuje modele nowe, stare, z korozją, po wypadku, a także wycofane z eksploatacji.

złomowisko

Skup aut używanych – przebieg transakcji

 

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf to firma nastawiona na 100% zadowolenie klienta, dzięki czemu każda zainteresowana osoba wycenę skupu otrzyma już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego (690 209 209).

 

Weryfikacja pojazdu

Zarówno osoby prywatne, jak i firmy sprzedające samochód w kolejnym etapie zostaną poproszone o wskazanie dogodnego terminu oględzin pojazdu i weryfikacji dokumentów. Na tej podstawie przygotowana zostanie ostateczna wycena.

 

Kupno samochodu

Ostatnim etapem zamykającym transakcję jest podpisanie wymaganych dokumentów i przekazanie pojazdu. Ustalona w wycenie kwota wypłacana zostanie klientowi do ręki po sfinalizowaniu odkupu.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Car-Gryf jako zaufany kontrahent w zakresie skupu pojazdów w Kostrzynie nad Odrą

Dla każdego posiadacza pojazdu samochód jest ważnym elementem życia codziennego, którego sprzedaż wiąże się z licznymi emocjami i wątpliwościami. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i dołożą wszelkich starań by cały proces był szybki, bezpieczny i bezproblemowy. Zapraszamy do kontaktu.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Aby dokonać sprzedaży auta w naszym skupie, będziesz potrzebował ważnego dowodu osobistego właściciela samochodu, pisemnego upoważnienia od ewentualnego współwłaściciela, dowodu rejestracyjnego oraz karty pojazdu. Wymogi te obowiązują nie tylko w przypadku sprawnych pojazdów, lecz także tych przeznaczonych do zezłomowania.
Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
W Car-Gryf bardzo szanujemy czas naszych klientów, dlatego dbamy, aby cała transakcja kupna-sprzedaży przebiegła szybko i bezproblemowo. Umowa jest przygotowywana przez nas na miejscu, od ręki wydajemy również zaświadczenie o demontażu. Nie narazimy Cię na konieczność czekania w kolejkach ani żadne zbędne formalności. Ponadto, jeżeli zdecydujesz się na płatność w gotówce, pieniądze zostaną Ci wypłacone tuż po dokonaniu transakcji.
Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Skupujemy auta pochodzące z różnych roczników – zarówno najnowsze, jak i liczące sobie już kilkanaście czy kilkadziesiąt lat. Nie dyskryminujemy pojazdów ze względu na ich wiek, jednak jest to jeden z ważnych czynników branych pod uwagę przy dokonywaniu wyceny samochodu.
Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Za każdym razem dokonujemy indywidualnej wyceny pojazdu. Proponowana kwota jest zależna od wielu aspektów, takich jak model i marka samochodu, jego wiek, stan techniczny, a w przypadku aut przeznaczonych na złom – obecność zdatnych do użytku części zamiennych. “Widełki” cenowe są bardzo szerokie – wynoszą od 300 do nawet 200 000 zł.

Skup aut Kostrzyn nad Odrą i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA