Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów Car-Gryf oferuje skup aut w mieście Kostrzyn nad Odrą. Już przy pierwszym kontakcie telefonicznym jest przedstawiona cena klientowi za skup konkretnego auta osobowego, terenowego, ciężarowego czy sportowego. Przedział kwotowy, jaki jesteśmy w stanie zaproponować, mieści się w zakresie 300 – 200 000 zł a po zakończeniu procedury samochód transportowany jest bezpłatnie do naszej firmy. Skup aut w Kostrzynie nad Odrą odbywa się za gotówkę.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Skup aut używanych Kostrzyn nad Odrą

Skup aut używanych to jedna z trzech usług, jakie oferujemy. W ramach naszej działalności możliwe jest również złomowanie pojazdów oraz zakup części nowych i używanych. Skup pojazdów w Kostrzynie nad Odrą dostępny jest 24h na dobę, dzięki czemu cała transakcja zrealizowana jest szybko i bezpiecznie. Zapraszamy do zapoznania się z warunkami współpracy. Skup obejmuje modele nowe, stare, z korozją, po wypadku, a także wycofane z eksploatacji.

złomowisko

Skup aut używanych – przebieg transakcji

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf to firma nastawiona na 100% zadowolenie klienta, dzięki czemu każda zainteresowana osoba wycenę skupu otrzyma już podczas pierwszego kontaktu telefonicznego (690 209 209).

Weryfikacja pojazdu

Zarówno osoby prywatne, jak i firmy sprzedające samochód w kolejnym etapie zostaną poproszone o wskazanie dogodnego terminu oględzin pojazdu i weryfikacji dokumentów. Na tej podstawie przygotowana zostanie ostateczna wycena.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem zamykającym transakcję jest podpisanie wymaganych dokumentów i przekazanie pojazdu. Ustalona w wycenie kwota wypłacana zostanie klientowi do ręki po sfinalizowaniu odkupu.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Car-Gryf jako zaufany kontrahent w zakresie skupu pojazdów w Kostrzynie nad Odrą

Dla każdego posiadacza pojazdu samochód jest ważnym elementem życia codziennego, którego sprzedaż wiąże się z licznymi emocjami i wątpliwościami. Nasi pracownicy odpowiedzą na każde pytanie i dołożą wszelkich starań by cały proces był szybki, bezpieczny i bezproblemowy. Zapraszamy do kontaktu.