Skup aut w Świebodzinie działa na prostych zasadach. Oddajesz nam swój samochód bez względu na jego stan techniczny, a my za niego płacimy. Ile możesz otrzymać? Wszystko zależy od stanu auta, ale z pewnością będzie to nie mniej niż 300 złotych, a cena może wzrosnąć nawet do 200 000 złotych! Jakie samochody możesz nam sprzedać? Dla nas to nie ma znaczenia, kupimy auto osobowe, terenowe, dostawcze, ale także autobus!

Skup aut Świebodzin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup aut za gotówkę to sposób na szybką, bezpieczną gotówkę i możliwość pozbycia się niesprawnego samochodu z podjazdu. Cała współpraca z nami trwa dosłownie kilka godzin. Przyjedź do nas i przekonaj się o tym lub zadzwoń, a to my przyjedziemy do Ciebie i własnym transportem zabierzemy nawet powypadkowe auto.

skup samochodów Świebodzin - Autoskup Car-Gryf

Skup aut w kilku prostych krokach

Kontakt telefoniczny

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących naszej pracy? Masz pewne wątpliwości lub kilka pytań dotyczących wyceny pojazdu? Dobrze się składa, ponieważ udostępniamy możliwość rozmowy telefonicznej z naszymi specjalistami. Dowiesz się wtedy wszystkiego! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 690-209-209 i przedstawisz wszystkie swoje przemyślenia. Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy każdą wątpliwość.

Weryfikacja pojazdu

Jest to etap, w którym nasi rzeczoznawcy sprawdzają stan techniczny samochodu, który ma zostać przez nas kupiony. Panowie sprawdzą także pełną jego dokumentacje, historię, wnętrze i stan wizualny. Na podstawie tych wszystkich czynników zostanie Tobie zaoferowana kwota za pojazd. Możesz ją przyjąć lub odrzucić, jeśli przyjmiesz, przejdziemy do ostatniego, najprzyjemniejszego etapu dla wszystkich stron!

Kupno samochodu

Właśnie na tym etapie otrzymasz swoją gotówkę, a my auto, które nam sprzedajesz. Wcześniej będziemy musieli jedynie podpisać umowę kupna-sprzedaży. Sama umowa zawiera kilka stron, jest przejrzysta i czytelna. Wystarczy nam jeden podpis, aby przekazać Ci pieniądze.

Dlaczego skup aut w Świebodzinie?

To proste, masz możliwość pozbycia się pojazdu, którym i tak już nie jeździsz, przy tym otrzymasz za niego pokaźną gotówkę. Co ważne, skup aut w Świebodzinie umożliwia także kasację pojazdów, jeśli tego życzy sobie klient. Jak sam widzisz, jest wiele możliwości skorzystania z naszej oferty. Postaw na legalny skup pojazdów i wybierz naszą ofertę. Zanim to zrobisz sprawdź cennik skupu aut na naszej stronie, aby wiedzieć, ile mniej więcej możesz dostać za swoje auto! Skupowanie samochodów uszkodzonych, ale i tych w dobrym, czy nawet idealnym stanie to nasza pasja! Co więcej, oferujemy również możliwość kasacji samochodów.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Dla nas Twoje bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze

W naszym skupie aut w Świebodzinie stawiamy na stuprocentowe bezpieczeństwo wszystkich transakcji. Posiadamy wszelkie istotne certyfikaty oraz zezwolenia, które upoważniają naszą firmę do realizowania wszystkich naszych usług. To duża zaleta w stosunku do innych przedsiębiorstw, które świadczą niektóre ze swoich usług nielegalnie bądź na granicy prawa. W naszym skupie samochodów używanych w Świebodzinie nie uznajemy półśrodków i kompromisów, dlatego zawsze dysponujemy prostymi, łatwymi i przejrzystymi umowami kupna-sprzedaży, które w pełni zabezpieczają dobro obu stron. Ponadto w naszym skupie pojazdów za gotówkę zatrudniamy wyłącznie godnych zaufania specjalistów, którzy z chęcią pomogą we wszelkich kwestiach związanych z wszystkimi naszymi usługami. Ich wiedza oraz profesjonalizm sprawiają, że mogą pomóc także w kwestiach formalnych, które przeważnie sprawiają najwięcej trudności. Zapraszamy do naszego skupu aut w Świebodzinie. Uzgodnij odpowiedni termin osobistych oględzin i przekaż nam swoje wszystkie pytania telefonicznie lub mailowo.

FAQ

Jakie auta skupujemy w Świebodzinie?
Przede wszystkim kupimy od Ciebie każdy pojazd, bez względu na jego stan techniczny. Może to być auto powypadkowe, lekko uszkodzone, a także to w stanie idealnym. Ponadto w Świebodzinie kupujemy auta osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobusy i byłe taksówki. Dla nas nie ma to większego znaczenia. Bez względu na pojazd, skorzystaj z naszej oferty już teraz!
Ile płacimy za samochody?
Wszystko zależy od stanu technicznego, wizualnego, czy dokumentacji auta. Nie dostaniesz jednak od nas mniej niż 300 złotych za bardzo zniszczony, powypadkowy samochód. Cena będzie rosnąć, jeśli stan auta będzie lepszy, aż do 200 000 złotych za idealnie utrzymany model! Wszystko więc zależy od pojazdu i jego stanu!
Jak wyceniacie samochody?
Wyceny dokonują rzeczoznawcy, którzy biorą pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim stan techniczny auta, jego uszkodzenia i sprawność. Znaczenie ma także wnętrze auta, stan karoserii, ale również komplet dokumentów, jaki powinieneś posiadać, np. udokumentowane naprawy czy stłuczki. Wycena jest skrupulatna, dokładna i pewna!

Skup aut Świebodzin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA