Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie skupu pojazdów, ich recyklingu oraz sprzedaży pełnowartościowych i używanych części zamiennych. To sprawia, że przyjmujemy każdego typu pojazd bez względu na markę czy stan techniczny. Skup aut w mieście Drezdenko odbywa się za gotówkę 24h na dobę. Kwota, jaką proponujemy swoim klientom, oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Niezawodny skup samochodów w Drezdenku

Cena skupu dostosowywana jest do konkretnego samochodu, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzymuje najlepszą możliwą kwotę. Ogromnym atutem naszej firmy oprócz terminowości oraz profesjonalnego podejścia do klienta, jest również możliwość przygotowania wyceny i dokonania skupu aut w Drezdenku o każdej porze dnia i nocy. Oznacza to, że jesteśmy zawsze, wtedy gdy klienci nas potrzebują. Przyjmujemy samochody w każdym stanie, zarówno nowe, używane, zardzewiałe czy uszkodzone. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

złomowisko

Gdzie sprzedać samochód w atrakcyjnej cenie?

Kontakt telefoniczny

Posiadasz samochód po wypadku lub wycofany z eksploatacji i chcesz się go pozbyć? Zadzwoń do nas pod numer 690 209 209, a w trakcie rozmowy otrzymasz atrakcyjną ofertę skupu pojazdu z dojazdem do Drezdenka. Możesz skontaktować się z nami również za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej cargryf.pl lub mailowo.

Weryfikacja pojazdu

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo istotne. Z tego też względu nasz pracownik dokonuje szczegółowej weryfikacji pojazdu i dokumentów bezpośrednio w umówionym ze sprzedającym miejscu. Na koniec oględzin przedstawiona zostaje ostateczną wycenę skupu.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest finalizacja transakcji, podczas której podpisywane są wszelkie niezbędne dokumenty oraz wypłacona zostaje ustalona podczas oględzin samochodu gotówka za jego sprzedaż. Kwota oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł i wypłacana jest do rąk właściciela auta. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.