Jesteśmy firmą specjalizującą się w zakresie skupu pojazdów, ich recyklingu oraz sprzedaży pełnowartościowych i używanych części zamiennych. To sprawia, że przyjmujemy każdego typu pojazd bez względu na markę czy stan techniczny. Skup aut w mieście Drezdenko odbywa się za gotówkę 24h na dobę. Kwota, jaką proponujemy swoim klientom, oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł.

Skup aut Drezdenko
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Niezawodny skup samochodów w Drezdenku

Cena skupu dostosowywana jest do konkretnego samochodu, dzięki czemu klient ma pewność, że otrzymuje najlepszą możliwą kwotę. Ogromnym atutem naszej firmy oprócz terminowości oraz profesjonalnego podejścia do klienta, jest również możliwość przygotowania wyceny i dokonania skupu aut w Drezdenku o każdej porze dnia i nocy. Oznacza to, że jesteśmy zawsze, wtedy gdy klienci nas potrzebują. Przyjmujemy samochody w każdym stanie, zarówno nowe, używane, zardzewiałe czy uszkodzone. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

złomowisko

Gdzie sprzedać samochód w atrakcyjnej cenie?

Kontakt telefoniczny

Posiadasz samochód po wypadku lub wycofany z eksploatacji i chcesz się go pozbyć? Zadzwoń do nas pod numer 690 209 209, a w trakcie rozmowy otrzymasz atrakcyjną ofertę skupu pojazdu z dojazdem do Drezdenka. Możesz skontaktować się z nami również za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie internetowej cargryf.pl lub mailowo.

Weryfikacja pojazdu

Zadowolenie klienta jest dla nas bardzo istotne. Z tego też względu nasz pracownik dokonuje szczegółowej weryfikacji pojazdu i dokumentów bezpośrednio w umówionym ze sprzedającym miejscu. Na koniec oględzin przedstawiona zostaje ostateczną wycenę skupu.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest finalizacja transakcji, podczas której podpisywane są wszelkie niezbędne dokumenty oraz wypłacona zostaje ustalona podczas oględzin samochodu gotówka za jego sprzedaż. Kwota oscyluje w granicy 300 – 200 000 zł i wypłacana jest do rąk właściciela auta. Zapraszamy do współpracy z naszą firmą.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

FAQ

Jakie dokumenty są mi potrzebne aby sprzedać auto w Car-Gryf Auto Kurek?
Aby dokonać sprzedaży auta, niezbędny jest dowód osobisty właściciela oraz pisemne upoważnienie od ewentualnego współwłaściciela. Wymagamy również dokumentów wydawanych do samochodu, takich jak dowód rejestracyjny oraz karta pojazdu. Obowiązuje to zarówno w przypadku sprawnych aut, jak i tych przeznaczonych do zezłomowania.

Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy różne auta, niezależnie od ich stanu technicznego. Możesz nam sprzedać zarówno sprawny pojazd, jak i uszkodzony lub powypadkowy. Jednak ten czynnik ma oczywiście znaczny wpływ na dokonaną przez nas wycenę samochodu.

W jakiej formie wypłacamy pieniądze?
Pieniądze są przez nas wypłacane w gotówce lub przelewem (na podany przez klienta w umowie numer konta). Decyzja o wyborze formy wypłaty jest po stronie sprzedającego. Warto wiedzieć, że gotówkę przekazujemy zawsze do ręki tuż po dopełnieniu niezbędnych formalności.

Jak szybko można liczyć na sfinalizowanie transakcji?
Zawsze staramy się dopełnić wszelkich formalności najszybciej jak to możliwe. Od ręki przygotowujemy dla naszych klientów umowy kupna – sprzedaży i wystawiamy zaświadczenia o demontażu. Ponadto pieniądze w gotówce wypłacamy od razu, tuż po dokonaniu transakcji.

Skup aut Drezdenko i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA