Skup aut w Słubicach działa przez 24h na dobę. O każdej porze możesz więc oddać nam swój samochód. Oczywiście nie za darmo, zapłacimy za niego od 300 do 200 000 złotych! Co ważne, dla nas nie ma znaczenia, co stoi na Twoim podjeździe lub w garażu. Może to być auto sportowe w idealnym stanie lub mocno uszkodzony czy powypadkowy sedan. Co więcej, kupimy od Ciebie pojazd terenowy, dostawczy, ciężarowy, a nawet autobus. Zapraszamy!

Skup aut Słubice
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Skup samochodów używanych w Słubicach to gwarancja szybkich, legalnych pieniędzy! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie, a my przyjedziemy do Ciebie i wycenimy auto. Wszystko potrwa dosłownie chwilę. Możesz liczyć na pewną wycenę! Jeżeli przyjmiesz naszą ofertę, od razu przejdziemy do formalności i wypłaty gotówki. Skup aut za gotówkę to najlepsza możliwość na pozbycie się niesprawnego pojazdu!

skup samochodów Słubice - Autoskup Car-Gryf

Skup aut w kilku prostych krokach

Kontakt telefoniczny

Chciałbyś dowiedzieć się nieco więcej na temat naszej pracy? Potrzebujesz informacji, które zapewnią Cię o legalności działań i wypłacalności naszej firmy? Zadzwoń do nas, a wszystkiego dowiesz się od ręki. Zapraszamy do kontaktu pod numerem: 690-209-209 – wtedy wszystko Ci wyjaśnimy. Możesz liczyć na konkretne informacje, cenimy sobie szczerość! Już teraz postaw na skup pojazdów w Słubicach!

Weryfikacja samochodu

Oczywiście, zanim odkupimy od Ciebie samochód, ten musi przejść odpowiednią weryfikację stanu technicznego, wizualnego, sprawdzimy także dokumentacje, jaką posiadasz. Musimy wiedzieć sporo o danym pojeździe, później przejdziemy już do formalności – oczywiście, jeśli zaakceptujesz ofertę, jaka zostanie Tobie przedstawiona. Auto skup 24h to sposób na szybką gotówkę dla Ciebie!

Kupno samochodu

Ostatnim krokiem będzie sprzedaż pojazdu przez Ciebie, a jego kupno przez auto skup w Słubicach Car-Gryf. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży oferujemy gotówkę do ręki! Szybki zastrzyk pieniędzy na najważniejsze potrzeby lub spełnianie marzeń tylko ze skupem aut w Słubicach i okolicach!

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut w Słubicach?

Jest kilka powodów, dla których warto skorzystać z naszych usług. Przede wszystkim zapewniamy możliwość pozbycia się z podjazdu czy garażu auta nieużywanego. To także szybki sposób na sprzedaż sprawnego samochodu, który jednak nie chce zejść na aukcjach internetowych. Skup aut w Słubicach działa 24/7, możesz więc zadzwonić do nas w każdej chwili. Gotówkę otrzymasz kilka godzin po wykonaniu telefonu – przekonaj się o tym. Jeśli chcesz wcześniej wiedzieć, ile możesz otrzymać, sprawdź cennik skupu aut dostępny na naszej stronie internetowej. Sprzedaj nam swój samochód lub oddaj go do kasacji!

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Skup samochodów w Słubicach – minimum formalności, szybka realizacja

Nasz skup aut w Słubicach ma wiele zalet, dzięki którym obecnie cieszymy się największą popularnością w całym regionie i okolicach. Wśród atutów współpracy z naszym przedsiębiorstwem warto wymienić między innymi stuprocentowe bezpieczeństwo każdej transakcji. Posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty oraz zezwolenia, które upoważniają naszą firmę do realizacji wszystkich oferowanych usług. Należność wynikającą ze sprzedaży pojazdu w naszym skupie samochodów używanych w Słubicach wypłacamy standardowo w formie gotówki do ręki podczas podpisywania umowy, ponadto same umowy należą do przejrzystych i bardzo prostych. Nie ukrywamy żadnych kwestii związanych ze współpracą z prowadzonym przez nas skupem pojazdów za gotówkę, co w bardzo dużym stopniu wyróżnia naszą firmę na tle innych. Na szczególną uwagę zasługują także nasi pracownicy. Wszyscy dzięki wieloletniej obecności na rynku mają duże doświadczenie, dzięki czemu będą w stanie odpowiedzieć na praktycznie wszystkie pytania związane z całą naszą ofertą. Zapraszamy do kontaktu z naszym skupem aut w Słubicach już dziś!

FAQ

Jakie auta skupujemy w Słubicach?
Dla nas nie ma znaczenia stan techniczny czy wizualny. Kupimy od Ciebie każdy pojazd, nawet ten powypadkowy. Co więcej, w Słubicach możesz liczyć na sprzedaż samochodu osobowego, ale także auta dostawczego, którego jesteś właścicielem. Odkupimy również autobus lub taksówkę. Jak sam widzisz, sprzedasz nam każde auto!
Jak wyceniacie samochody?
Przede wszystkim uczciwie. Chcemy dać Tobie zarobić! Dlatego też wycenę przeprowadzają rzeczoznawcy, którzy obiektywnie spojrzą na samochód, jego stan techniczny, wizualny, jego wnętrze, a także dokumentację, jaką posiadasz. Po tym przedstawimy Ci ofertę, możesz ją przyjąć lub też odrzucić.
Ile płacimy za samochody?
est to zróżnicowane stanem pojazdu, rokiem produkcji, czy rodzajem auta. Niemniej jednak możesz liczyć na minimum 300 złotych za bardzo zniszczony, powypadkowy model. Płacimy nawet do 200 000 złotych za auto w idealnym stanie, często nowe.

Skup aut Słubice i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA