Skup aut w Gorzowie Wielkopolskim sprawnie i tanio organizowany jest przez firmę Car-Gryf. Za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa sprzedać można samochód terenowy, ciężarowy, osobowy, a nawet autobus. Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na skup auta za gotówkę o każdej porze, gdyż nasi pracownicy firmy dostępni są 24h na dobę. W zależności od stanu pojazdu Car-Gryf płaci od 300 do 200 000 zł od ręki w momencie dopełnienia wszelkich formalności. W ramach usług oferuje również sprzedaż części oraz złomowanie aut.

Skup aut Gorzów Wielkopolski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Szybki skup aut w Gorzowie Wielkopolskim

Skup aut używanych w Car-Gryf to nie tylko świetna cena, ale również profesjonalne podejście do klienta oraz ogromny wachlarz możliwości. Posiadamy uprawnienia do skupu pojazdów oraz ich złomowania, dzięki czemu z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, firmy, szkoły jazdy, jak i korporacje taksówkarskie. Nasza firma uczciwie zapłaci za każdy samochód zarówno ten sprawny, luksusowy, jak i wieloletni pojazd po wypadku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty skupu aut w Gorzowie Wielkopolskim 24h na dobę. Naszym atutem jest nie tylko profesjonalna obsługa, ale również atrakcyjna cena wykupu.

skup samochodów Gorzów Wielkopolski - Autoskup Car-Gryf

Skup aut na terenie Gorzowa Wielkopolskiego – jak działamy

 

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf swoje usługi świadczy na terenie całego kraju. Każda osoba zainteresowana skupem auta w Gorzowie Wielkopolskim może się z nami skontaktować telefonicznie (690 209 209), mailowo (kontakt@cargryf.pl) lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

 

Weryfikacja pojazdu

Po zebraniu najistotniejszych danych nasz specjalista dokona oględzin oraz weryfikacji pojazdu na miejscu u klienta. Działamy całą dobę, dzięki czemu do klienta dojeżdżamy w najszybszym możliwym czasie lub w umówionym terminie. Ostateczna cena skupu samochodu ustalana jest na podstawie marki pojazdu, rocznika oraz stanu technicznego.

 

Kupno samochodu

Po ustaleniu warunków finansowych odbywa się skup auta za gotówkę. Procedurę ograniczyliśmy do minimum, tak by klient mógł w krótkim czasie cieszyć się ze sprzedaży pojazdu oraz dodatkowych środków pieniężnych.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Zalety skupu samochodów w Car-Gryf

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki skupu pojazdów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Gwarantujemy szybką realizację transakcji i 100% zadowolenie każdego klienta. Stawiamy na przejrzyste warunki i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny.

Skup aut używanych, złomowanie na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic

Zakres świadczonych usług oprócz skupu aut 24h obejmuje złomowanie pojazdów nienadających się do eksploatacji oraz sprzedaż części samochodowych do takich pojazdów jak Renault, Citroen, Peugeot, Opel czy Lancia. Posiadamy własną Stację Demontażu Pojazdów, a w trosce o najwyższą jakość wprowadzony został system zarządzania jakością ISO 9001-2000. Co więcej, nasze produkty objęte są okresem próbnym oraz w przypadku silników i skrzyni biegów 3-miesięczną gwarancją.

Z naszych usług korzystają wszyscy mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. Osoby, które posiadają starsze samochody nienadające się do sprzedaży, posiadające auta po wypadku, których uszkodzenie jest na tyle duże, że możliwe jest jedynie złomowanie, a także osoby, które chcą wymienić samochód na nowy, a nie mają ochoty miesiącami szukać zainteresowanej kupnem osoby. Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności.

FAQ

Jakie samochody skupujecie w auto skupie Car-Gryf Auto Kurek
Jesteśmy zainteresowani kupnem aut różnego typu. Skupujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze, sportowe, ciężarowe, a także autobusy. Nie wykluczamy aut w starszym wieku ani w gorszym stanie technicznym. Jednak wszystkie te czynniki mają oczywiście znaczenie przy dokonywaniu wyceny pojazdu.
Ile pieniędzy otrzymam w skupie aut Car-Gryf Auto Kurek za moje auto?
Wycena samochodu zależy od czynników takich jak jego model, marka, wiek oraz stan techniczny. Możesz liczyć na kwotę od 300 do nawet 200 000 zł – przedział jest zatem bardzo szeroki. Jeżeli zależy Ci, aby poznać orientacyjną wycenę swojego auta, skontaktuj się z nami za pomocą formularza dostępnego na stronie lub w inny sposób.
Jakie roczniki pojazdów skupujecie?
Interesują nas zarówno najnowsze modele aut, jak i te starsze. Nie wykluczamy żadnych pojazdów ze względu na ich wiek – jednak ten czynnik ma oczywiście duży wpływ na wycenę samochodu.
Czy skupujecie pojazdy po wypadku lub uszkodzone?
Tak, skupujemy auta w różnym stanie technicznym – zarówno w pełni sprawne, jak i uszkodzone, a także powypadkowe. Oczywiście ten czynnik ma znaczny wpływ na wycenę danego samochodu. Oferujemy również usługę złomowania pojazdów w naszej licencjonowanej Stacji Demontażu Pojazdów. Wartość samochodu przeznaczonego na złom zależy od obecności w nim nadających się do użytku elementów części zamiennych.


Skup aut Gorzów Wielkopolski i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA