Skup aut w Gorzowie Wielkopolskim sprawnie i tanio organizowany jest przez firmę Car-Gryf. Za pośrednictwem naszego przedsiębiorstwa sprzedać można samochód terenowy, ciężarowy, osobowy, a nawet autobus. Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego mogą liczyć na skup auta za gotówkę o każdej porze, gdyż nasi pracownicy firmy dostępni są 24h na dobę. W zależności od stanu pojazdu Car-Gryf płaci od 300 do 200 000 zł od ręki w momencie dopełnienia wszelkich formalności. W ramach usług oferuje również sprzedaż części oraz złomowanie aut.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Szybki skup aut w Gorzowie Wielkopolskim

Skup aut używanych w Car-Gryf to nie tylko świetna cena, ale również profesjonalne podejście do klienta oraz ogromny wachlarz możliwości. Posiadamy uprawnienia do skupu pojazdów oraz ich złomowania, dzięki czemu z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, firmy, szkoły jazdy, jak i korporacje taksówkarskie. Nasza firma uczciwie zapłaci za każdy samochód zarówno ten sprawny, luksusowy, jak i wieloletni pojazd po wypadku. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty skupu aut w Gorzowie Wielkopolskim 24h na dobę. Naszym atutem jest nie tylko profesjonalna obsługa, ale również atrakcyjna cena wykupu.

złomowisko

Skup aut na terenie całego kraju

Kontakt telefoniczny

Car-Gryf swoje usługi świadczy na terenie całego kraju. Każda osoba zainteresowana skupem auta w Gorzowie Wielkopolskim może się z nami skontaktować telefonicznie (690 209 209), mailowo (kontakt@cargryf.pl) lub za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie.

Weryfikacja pojazdu

Po zebraniu najistotniejszych danych nasz specjalista dokona oględzin oraz weryfikacji pojazdu na miejscu u klienta. Działamy całą dobę, dzięki czemu do klienta dojeżdżamy w najszybszym możliwym czasie lub w umówionym terminie. Ostateczna cena skupu samochodu ustalana jest na podstawie marki pojazdu, rocznika oraz stanu technicznego.

Kupno samochodu

Po ustaleniu warunków finansowych odbywa się skup auta za gotówkę. Procedurę ograniczyliśmy do minimum, tak by klient mógł w krótkim czasie cieszyć się ze sprzedaży pojazdu oraz dodatkowych środków pieniężnych.

Zapraszamy również do naszego skupu aut w Szczecinie (Stobno 17). Oprócz skupu pojazdów oferujemy również profesjonalne złomowanie aut.

Zalety skupu aut przez Car-Gryf

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki skupu pojazdów na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Gwarantujemy szybką realizację transakcji i 100% zadowolenie każdego klienta. Stawiamy na przejrzyste warunki i profesjonalną obsługę. Zapraszamy do skorzystania z darmowej wyceny.

Skup aut używanych i złomowanie w Gorzowie Wielkopolskim

Zakres świadczonych usług oprócz skupu aut 24h obejmuje złomowanie pojazdów nienadających się do eksploatacji oraz sprzedaż części samochodowych do takich pojazdów jak Renault, Citroen, Peugeot, Opel czy Lancia. Posiadamy własną Stację Demontażu Pojazdów, a w trosce o najwyższą jakość wprowadzony został system zarządzania jakością ISO 9001-2000. Co więcej, nasze produkty objęte są okresem próbnym oraz w przypadku silników i skrzyni biegów 3-miesięczną gwarancją.
Z naszych usług korzystają wszyscy mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego. Osoby, które posiadają starsze samochody nienadające się do sprzedaży, posiadające auta po wypadku, których uszkodzenie jest na tyle duże, że możliwe jest jedynie złomowanie, a także osoby, które chcą wymienić samochód na nowy, a nie mają ochoty miesiącami szukać zainteresowanej kupnem osoby. Zapraszamy do zapoznania się z profilem naszej działalności.