Skup aut w Nowej Soli to miejsce, gdzie każda osoba może oddać swój uszkodzony, sprawny czy powypadkowy samochód. Ze względu na naszą konkurencyjną ofertę cieszymy się coraz większym zainteresowaniem. Nasz skup samochodów używanych w Nowej Soli wyróżnia się profesjonalnym podejściem do każdego klienta i rzetelną wyceną wszystkich aut. Skup działa 24 h na dobę, aż 7 dni w tygodniu, dlatego każdy klient może z powodzeniem dzwonić wtedy, kiedy aktualnie potrzebuje skorzystać z oferty skupu aut w Nowej Soli i okolicach.

Oferujemy zarówno skup aut powypadkowych, sprawnych, jak i skup samochodów uszkodzonych. Naszą ofertę kierujemy do każdego, kto chce pozbyć się swojego pojazdu, jednak nie wie, jak zrobić to sprawnie i korzystnie. Oferujemy szybki skup aut za gotówkę. Płacimy od 300 do nawet 200 tys. złotych, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Posiadamy cennik skupu aut, dzięki czemu prowadzimy rzetelny i profesjonalny skup aut na części.

Skup aut Nowa Sól
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

skup i złomowanie aut

Skup pojazdów w kilku krokach

Kontakt telefoniczny

W naszym skupie aut Car-Gryf działamy całą dobę, dlatego każdy nasz klient może skorzystać z naszej oferty w sposób szybki i bezproblemowy. W czasie kontaktu telefonicznego 690 209 209 chętnie przedstawimy ofertę naszego skupu. Oferujemy również kontakt przez formularz dostępny na naszej stronie, a także przez adres mailowy.

Weryfikacja pojazdu

Kiedy wstępna cena auta zostanie ustalona, chętnie spotkamy się w celu dokonania oględzin samochodu oraz weryfikacji dokumentów. Na podstawie modelu auta, jego rocznika oraz stanu technicznego możemy dokonać konkretnej wyceny samochodu.

Kupno samochodu

Ostateczny etap to skup pojazdu. Auto zabieramy własnym transportem, bez obciążania klientów dodatkowymi kosztami. Dochodzi do podpisania umowy, a gotówka wypłacana jest od ręki.

Skorzystaj z oferty naszego skupu aut!

W naszym skupie aut 24 h wychodzimy z konkurencyjną ofertą do wszystkich naszych klientów. Działamy przez całą dobę, aż 7 dni w tygodniu, dlatego każdy z naszych klientów może w sposób szybki i bezpieczny sprzedać swoje auto bez zbędnych formalności i straty gotówki. Rzetelnie wyceniamy każde auto w Nowej Soli i okolicach, a do każdej transakcji podchodzimy w sposób profesjonalny. Skupujemy zarówno prywatne, jak i firmowe pojazdy. Realizujemy również sprzedaż części do samochodów znanych marek oraz złomowanie i kasację aut. Wszystko odbywa się zgodnie z prawem, dlatego nie ma obaw o przebieg całej transakcji. Zadzwoń i przekonaj się, że warto skorzystać z naszej oferty!

FAQ

Jakie auta skupujemy w Car-Gryf?
W naszym skupie dokonujemy zakupu wszystkich aut. Są to zarówno pojazdy uszkodzone, powypadkowe i sprawne. Chętnie wycenimy każde auto. Działamy na terenie Nowej Soli i w okolic.
Ile płacimy za samochody?
Za wszystkie samochody, które sprzedawane są w naszym skupie aut, możemy płacić gotówką lub przelewem – na rachunek wskazany w umowie. Cena każdego auta zależy od modelu, rocznika, a także stanu technicznego. Za samochody najczęściej płacimy od 300 do 200 000 złotych.
Ile trwa sprzedaż pojazdu w skupie aut?
Transakcja sprzedaży przebiega bardzo szybko, dlatego każda osoba może dokonać sprzedaży swojego auta nawet w ciągu jednego dnia. Wystarczy kontakt telefoniczny, oględziny auta oraz umowa i wypłata pieniędzy.
Mam do sprzedania auto niesprawne, czy sprzedam je w Car-Gryf?
Tak, w naszym skupie 24 h Car-Gryf skupujemy wszystkie auta powypadkowe, uszkodzone, jak i te sprawne, dlatego każda osoba może skorzystać z naszej oferty.

Skup aut Nowa Sól i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy skup aut pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta

Dane kontaktowe
Stobno 17d
72-002 Dołuje
Skup aut - tel +48 690 209 209
Złomowanie i kasacja - tel +48 690 209 209
Sprzedaż części - tel +48 518 111 213 lub tel +48 518 417 093

Copyright @ Car Gryf
Grupa iCEA