Wielu kierowców, szczególnie tych mających pierwszy raz styczność ze sprzedażą używanego samochodu, może się zastanawiać w jaki sposób szybko pozbyć się pojazdu i zdobyć gotówkę. Do jednego z najskuteczniejszych rozwiązań zaliczyć można usługę złomowania samochodu z dojazdem do Gryfina w korzystnej cenie, wykonywaną przez firmę Car-Gryf. Korzystając z niej można błyskawicznie sprzedać samochód bez konieczności inwestowania w kosztowne naprawy czy czekania na odpowiedniego kupca. Auto szrot z siedzibą w Szczecinie udostępnia darmowy transport na terenie wielu miast w Polsce i ich okolic.

Złomowanie i kasacja aut Gryfino
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Ciesz się możliwością szybkiego otrzymania gotówki do ręki! Firma Car-Gryf wypłaca należność za skup samochodu tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Właściciel pojazdu może otrzymać od 300 do nawet 200 tysięcy złotych, w zależności od oceny rzeczoznawcy. W ramach usługi auto kasacji z dojazdem do Gryfina, dokonywana jest indywidualna wycena przy uwzględnieniu ogólnego wyglądu pojazdu, podstawowych informacji, takich jak marka czy rocznik, jak i udokumentowanego stanu technicznego. Przyjmujemy do skupu nowe i używane samochody w wersji osobowej, terenowej, sportowej czy dostawczej.

złomowisko

Profesjonalna obsługa i fachowa pomoc, kiedy tego potrzebujesz!

Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443), aby nawiązać współpracę. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, a następnie umówimy się w dogodnym terminie i miejscu. Na każdym etapie procesu udzielamy szczegółowych informacji oraz służymy pomocą w zakresie formalności. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby dopasować warunki umowy kupna-sprzedaży do indywidualnych potrzeb klientów. Możemy dokonać wstępnej wyceny po podaniu istotnych informacji o pojeździe. Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez formularz na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

Nasza firma Car-Gryf dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi. Dokonujemy szybkiej, a przy tym w pełni rzetelnej wyceny samochodu w dogodnym dla klienta terminie i miejscu. Indywidualna ocena wartości pojazdu ustalana jest na podstawie ogólnych oględzin, dokumentów rejestracyjnych, a także tych związanych z historią stanu technicznego. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się z naszym rzeczoznawcą na spotkanie!

Zakup samochodu

Choć na życzenie klienta możemy dokonać wstępnej wyceny samochodu, jednak ostateczna cena skupu ustalana jest po oględzinach pojazdu i przejrzeniu dokumentów. Zdecydowany właściciel auta może od ręki podpisać umowę kupna-sprzedaży. Ze względu na ograniczenie liczby formalności do minimum, proces ten trwa zaledwie kilka minut. Gotówka wypłaca jest tuż po podpisaniu dokumentu.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • możliwość korzystania z usług 24 godziny na dobę;
  • łatwy i wygodny kontakt telefoniczny lub online przez formularz;
  • minimum formalności.
  • szybka i prosta procedura;
  • dojazd pod wskazany przez klienta adres na koszt firmy;
  • darmowy transport prywatny;
  • błyskawiczna wypłata gotówki od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży;

Szybkie złomowanie aut z dojazdem do Gryfina z firmą Car-Gryf

Poszukujesz rzetelnej firmy zajmującej się złomowaniem samochodów z dojazdem do Gryfina? Jeśli tak, to świetnym pomysłem jest wybór Car-Gryf ze Szczecina! Wyróżniamy się na rynku ze względu na wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mamy do zaoferowania klientom najwyższy poziom obsługi. Współpracują z nami wykwalifikowani rzeczoznawcy, którzy dokonują rzetelnej wyceny pojazdów. Nasza oferta składa się z nowych i używanych części, a także w pełni legalnej usługi recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji według obowiązujących przepisów. Zadzwoń już dziś i uzyskaj więcej informacji od naszych doradców!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Na złom w Gryfinie przyjmujemy każdy pojazd. Nie ma dla nas znaczenia jego rodzaj, może to być bowiem auto osobowe, ale i ciężarowe. Co więcej, zezłomujesz u nas także autobus. Stan pojazdu także nie ma znaczenia. Zapraszamy właścicieli aut uszkodzonych, powypadkowych, a nawet doszczętnie zniszczonych.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu?
Jesteśmy profesjonalistami, istniejemy od lat i od początku działalności świadczymy legalne usługi. Dlatego zawsze po zezłomowaniu pojazdu dostaniesz od nas zaświadczenie. Będzie ono potrzebne, kiedy zgłosisz się do Wydziału Komunikacji, aby wyrejestrować zezłomowane auto.
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Jest kilka powodów, dla których warto zezłomować auto. Jednym z nich jest uniknięcie ponoszenia kosztów stałych, takich jak OC. Do tego dochodzi możliwość zwolnienia miejsca w garażu, czy na posesji, a nawet ochrona środowiska i nieutrudnianie ruchu innym jego uczestnikom. Warto więc zezłomować nieużytkowany samochód.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta