Wielu kierowców, szczególnie tych mających pierwszy raz styczność ze sprzedażą używanego samochodu, może się zastanawiać w jaki sposób szybko pozbyć się pojazdu i zdobyć gotówkę. Do jednego z najskuteczniejszych rozwiązań zaliczyć można usługę złomowania samochodu z dojazdem do Gryfina w korzystnej cenie, wykonywaną przez firmę Car-Gryf. Korzystając z niej można błyskawicznie sprzedać samochód bez konieczności inwestowania w kosztowne naprawy czy czekania na odpowiedniego kupca. Auto szrot z siedzibą w Szczecinie udostępnia darmowy transport na terenie wielu miast w Polsce i ich okolic.

Złomowanie i kasacja aut Gryfino
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Ciesz się możliwością szybkiego otrzymania gotówki do ręki! Firma Car-Gryf wypłaca należność za skup samochodu tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Właściciel pojazdu może otrzymać od 300 do nawet 200 tysięcy złotych, w zależności od oceny rzeczoznawcy. W ramach usługi auto kasacji z dojazdem do Gryfina, dokonywana jest indywidualna wycena przy uwzględnieniu ogólnego wyglądu pojazdu, podstawowych informacji, takich jak marka czy rocznik, jak i udokumentowanego stanu technicznego. Przyjmujemy do skupu nowe i używane samochody w wersji osobowej, terenowej, sportowej czy dostawczej.

złomowisko

Profesjonalna obsługa i fachowa pomoc, kiedy tego potrzebujesz!

Kontakt telefoniczny

Skontaktuj się z nami za pośrednictwem jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443), aby nawiązać współpracę. Doradzimy najlepsze rozwiązanie, a następnie umówimy się w dogodnym terminie i miejscu. Na każdym etapie procesu udzielamy szczegółowych informacji oraz służymy pomocą w zakresie formalności. Ponadto dokładamy wszelkich starań, aby dopasować warunki umowy kupna-sprzedaży do indywidualnych potrzeb klientów. Możemy dokonać wstępnej wyceny po podaniu istotnych informacji o pojeździe. Zachęcamy również do kontaktu z nami poprzez formularz na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

Nasza firma Car-Gryf dokłada wszelkich starań, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi. Dokonujemy szybkiej, a przy tym w pełni rzetelnej wyceny samochodu w dogodnym dla klienta terminie i miejscu. Indywidualna ocena wartości pojazdu ustalana jest na podstawie ogólnych oględzin, dokumentów rejestracyjnych, a także tych związanych z historią stanu technicznego. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się z naszym rzeczoznawcą na spotkanie!

Zakup samochodu

Choć na życzenie klienta możemy dokonać wstępnej wyceny samochodu, jednak ostateczna cena skupu ustalana jest po oględzinach pojazdu i przejrzeniu dokumentów. Zdecydowany właściciel auta może od ręki podpisać umowę kupna-sprzedaży. Ze względu na ograniczenie liczby formalności do minimum, proces ten trwa zaledwie kilka minut. Gotówka wypłaca jest tuż po podpisaniu dokumentu.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • możliwość korzystania z usług 24 godziny na dobę;
  • łatwy i wygodny kontakt telefoniczny lub online przez formularz;
  • minimum formalności.
  • szybka i prosta procedura;
  • dojazd pod wskazany przez klienta adres na koszt firmy;
  • darmowy transport prywatny;
  • błyskawiczna wypłata gotówki od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży;

Szybkie złomowanie aut z dojazdem do Gryfina z firmą Car-Gryf

Poszukujesz rzetelnej firmy zajmującej się złomowaniem samochodów z dojazdem do Gryfina? Jeśli tak, to świetnym pomysłem jest wybór Car-Gryf ze Szczecina! Wyróżniamy się na rynku ze względu na wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mamy do zaoferowania klientom najwyższy poziom obsługi. Współpracują z nami wykwalifikowani rzeczoznawcy, którzy dokonują rzetelnej wyceny pojazdów. Nasza oferta składa się z nowych i używanych części, a także w pełni legalnej usługi recyklingu samochodów wycofanych z eksploatacji według obowiązujących przepisów. Zadzwoń już dziś i uzyskaj więcej informacji od naszych doradców!