W naszym licencjonowanym autoszrocie Car-Gryf Kamień Pomorski możesz bez najmniejszych problemów zezłomować każdy rodzaj samochodu, od aut osobowych zaczynając, poprzez ciężarowe, aż na specjalistycznych kończąc. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie kasacji samochodów, z chęcią udzielamy ważnych informacji dla poprzedniego właściciela. Co ważne, auto odbieramy sami za pomocą naszego transportu (który jest w pełni darmowy), tym samym klientowi pozostaje jedynie być na miejscu i dysponować odpowiednimi dokumentami. Zawsze przeprowadzamy legalną autokasację na podstawie naszych dokumentów formalnych. Dysponujemy zezwoleniem wydanym przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65 i tym samym jesteśmy jedną z niewielu stacji w Polsce, która działa w pełni legalnie. Przykładamy wagę do ekologii i wystawiamy niezbędne zaświadczenia i dokumenty wymagane podczas wyrejestrowania pojazdu w ubezpieczalni i odpowiednim urzędzie. Działamy na terenie miasta Kamień Pomorski i jego okolic.

Złomowanie i kasacja aut Kamień Pomorski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Nie trać czasu na sprzedaż samochodu i skorzystaj z oferty firmy Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

W celu podjęcia kontaktu z naszą firmą wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Można również wysłać wiadomość poprzez e-mail lub wybierając formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. W nim warto przesłać nam najistotniejsze informacje dotyczące pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Kolejnym krokiem są oględziny samochodu, których dokonuje nasz specjalista. Po dokładnym przeanalizowaniu kompletności pojazdu, jego stanu, wyposażenia i dokumentacji pracownik firmy Car-Gryf proponuje cenę, która jest zawsze rozsądna i atrakcyjna dla obu stron umowy.

Zakup samochodu

Na końcu współpracy przychodzi czas na dopełnienie formalności, wśród których należy podpisać umowę kupna-sprzedaży, a także unieważnić dowód rejestracyjny i kartę pojazdu. Są to niezbędne kroki, które trzeba podjąć tuż po złomowaniu auta i przekazaniu go do kasacji. Zaproponowaną przez nas cenę klient otrzymuje natychmiast w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego.

Korzyści ze współpracy z firmą Car-Gryf:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • atrakcyjna i rozsądna cena za każdy pojazd,
  • szybka i bezpieczna realizacja transakcji,
  • całodobowa pomoc pracownika na każdym etapie zamówienia,
  • transport leżący po stronie naszej firmy,
  • brak kosztów ukrytych i dodatkowych dla sprzedającego.

Car-Gryf Kamień Pomorski – kasacja samochodów jest czasami niezbędna

Wiele osób borykających się z problemami związanymi z posiadaniem niesprawnego auta z pewnością w pewnym momencie zdecyduje się na jego złomowanie. To bardzo często jedyny właściwy wybór, który także się opłaca. W naszej firmie złomowanie samochodu jest szybkie i proste, głównie za sprawą faktu, iż dojeżdżamy na miejsce własnym transportem. Zapraszamy do kontaktu z firmą Car-Gryf i do przeprowadzenia demontażu samochodu.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Na złom w Kamieniu Pomorskim przyjmujemy każdy rodzaj pojazdu. Możesz nam oddać zarówno auto osobowe, jak i dostawcze. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zezłomowali Twoją ciężarówkę, czy autobus. Jaki musi być stan pojazdu do zezłomowania? Nie ma to znaczenia, zezłomujemy auto uszkodzone, ale i kompletnie zniszczone.
Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?
Jak najbardziej, przyjmujemy każdy samochód. Nie musi to być model z wszystkim częściami. Ponadto, nie musi mieć tablic rejestracyjnych. Nam wystarczy jedynie numer VIN, a do tego kilka innych parametrów, które zostaną przez nas wzięte pod uwagę.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Za wrak otrzymasz kwotę uzależnioną od jego wagi. Kiedy auto cięższe, wypłacimy Ci więcej. Oferujemy ustaloną cenę za każdy kilogram. Co ważne, jeśli auto ma mniej niż 90% swojej masy wpisanej do dowodu rejestracyjnego, wtedy potrącamy niewielką kwotę za każdy brakujący kilogram. W konsekwencji wypłata będzie nieco niższa.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta