W naszym licencjonowanym autoszrocie Car-Gryf Kamień Pomorski możesz bez najmniejszych problemów zezłomować każdy rodzaj samochodu, od aut osobowych zaczynając, poprzez ciężarowe, aż na specjalistycznych kończąc. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie kasacji samochodów, z chęcią udzielamy ważnych informacji dla poprzedniego właściciela. Co ważne, auto odbieramy sami za pomocą naszego transportu (który jest w pełni darmowy), tym samym klientowi pozostaje jedynie być na miejscu i dysponować odpowiednimi dokumentami. Zawsze przeprowadzamy legalną autokasację na podstawie naszych dokumentów formalnych. Dysponujemy zezwoleniem wydanym przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65 i tym samym jesteśmy jedną z niewielu stacji w Polsce, która działa w pełni legalnie. Przykładamy wagę do ekologii i wystawiamy niezbędne zaświadczenia i dokumenty wymagane podczas wyrejestrowania pojazdu w ubezpieczalni i odpowiednim urzędzie. Działamy na terenie miasta Kamień Pomorski i jego okolic.

Złomowanie i kasacja aut Kamień Pomorski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

złomowisko

Nie trać czasu na sprzedaż samochodu i skorzystaj z oferty firmy Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

W celu podjęcia kontaktu z naszą firmą wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Można również wysłać wiadomość poprzez e-mail lub wybierając formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej. W nim warto przesłać nam najistotniejsze informacje dotyczące pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Kolejnym krokiem są oględziny samochodu, których dokonuje nasz specjalista. Po dokładnym przeanalizowaniu kompletności pojazdu, jego stanu, wyposażenia i dokumentacji pracownik firmy Car-Gryf proponuje cenę, która jest zawsze rozsądna i atrakcyjna dla obu stron umowy.

Zakup samochodu

Na końcu współpracy przychodzi czas na dopełnienie formalności, wśród których należy podpisać umowę kupna-sprzedaży, a także unieważnić dowód rejestracyjny i kartę pojazdu. Są to niezbędne kroki, które trzeba podjąć tuż po złomowaniu auta i przekazaniu go do kasacji. Zaproponowaną przez nas cenę klient otrzymuje natychmiast w gotówce lub za pośrednictwem przelewu bankowego.

Korzyści ze współpracy z firmą Car-Gryf:

  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • atrakcyjna i rozsądna cena za każdy pojazd,
  • szybka i bezpieczna realizacja transakcji,
  • całodobowa pomoc pracownika na każdym etapie zamówienia,
  • transport leżący po stronie naszej firmy,
  • brak kosztów ukrytych i dodatkowych dla sprzedającego.

Car-Gryf Kamień Pomorski – kasacja samochodów jest czasami niezbędna

Wiele osób borykających się z problemami związanymi z posiadaniem niesprawnego auta z pewnością w pewnym momencie zdecyduje się na jego złomowanie. To bardzo często jedyny właściwy wybór, który także się opłaca. W naszej firmie złomowanie samochodu jest szybkie i proste, głównie za sprawą faktu, iż dojeżdżamy na miejsce własnym transportem. Zapraszamy do kontaktu z firmą Car-Gryf i do przeprowadzenia demontażu samochodu.