Car Gryf jest doświadczoną firmą zajmującą się złomowaniem samochodów w Nowogardzie i okolicach. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, w obrębie którego w razie potrzeby za darmo dojeżdżamy do naszych klientów. Pojazdy przeznaczone do auto kasacji odbieramy własnym transportem. Nasz auto szrot oferuje atrakcyjne ceny wahające się od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu technicznego skupowanego samochodu. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, dlatego nie dysponujemy szczegółowym cennikiem.

Złomowanie i kasacja aut Nowogard
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Specjalizujemy się w złomowaniu pojazdów różnego typu – samochodów osobowych, terenowych, ciężarowych i autobusów. Przyjmujemy je bez względu na stan techniczny. Oferta naszych usług obejmuje również kasację i demontaż samochodów. Oprócz tego sprzedajemy nowe i używane części zamienne do różnych modeli aut. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

złomowisko

Wybierz niezawodne usługi Car Gryf

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 690 209 209. Jeden z naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników przedstawi Ci wstępną wycenę. Możesz też skorzystać z formularza internetowego dostępnego na naszej stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Nasz ekspert oceni stan techniczny Twojego auta oraz zweryfikuje dokumentację. Przyjmujemy wszystkie pojazdy – sprawne, uszkodzone i powypadkowe.

Zakup samochodu

Po szczegółowej wycenie sprzedającemu natychmiast wypłacana jest odpowiednia kwota. Przyjmowane do skupu auta wyceniane są na od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu technicznego. Gwarantujemy minimum formalności i ekspresową transakcję.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • gwarantujemy błyskawiczną transakcję i zapłatę w gotówce,
  • nie mamy cennika, bo każdy pojazd wyceniamy indywidualnie,
  • oferujemy darmowy dojazd do klienta,
  • auta przeznaczone do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • działamy całodobowo przez cały tydzień.