Car Gryf jest doświadczoną firmą zajmującą się złomowaniem samochodów w Nowogardzie i okolicach. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, w obrębie którego w razie potrzeby za darmo dojeżdżamy do naszych klientów. Pojazdy przeznaczone do auto kasacji odbieramy własnym transportem. Nasz auto szrot oferuje atrakcyjne ceny wahające się od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu technicznego skupowanego samochodu. Do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie, dlatego nie dysponujemy szczegółowym cennikiem.

Złomowanie i kasacja aut Nowogard
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Specjalizujemy się w złomowaniu pojazdów różnego typu – samochodów osobowych, terenowych, ciężarowych i autobusów. Przyjmujemy je bez względu na stan techniczny. Oferta naszych usług obejmuje również kasację i demontaż samochodów. Oprócz tego sprzedajemy nowe i używane części zamienne do różnych modeli aut. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Działamy całodobowo przez 7 dni w tygodniu.

złomowisko

Wybierz niezawodne usługi Car Gryf

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z naszej oferty, skontaktuj się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 690 209 209. Jeden z naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników przedstawi Ci wstępną wycenę. Możesz też skorzystać z formularza internetowego dostępnego na naszej stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Nasz ekspert oceni stan techniczny Twojego auta oraz zweryfikuje dokumentację. Przyjmujemy wszystkie pojazdy – sprawne, uszkodzone i powypadkowe.

Zakup samochodu

Po szczegółowej wycenie sprzedającemu natychmiast wypłacana jest odpowiednia kwota. Przyjmowane do skupu auta wyceniane są na od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu technicznego. Gwarantujemy minimum formalności i ekspresową transakcję.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

  • gwarantujemy błyskawiczną transakcję i zapłatę w gotówce,
  • nie mamy cennika, bo każdy pojazd wyceniamy indywidualnie,
  • oferujemy darmowy dojazd do klienta,
  • auta przeznaczone do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • działamy całodobowo przez cały tydzień.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Nowogardzie przyjmiemy od Ciebie każdy rodzaj pojazdu do zezłomowania. Może to być auto osobowe lub ciężarowe. Możemy zezłomować nawet autobus. To nie wszystko, dany pojazd może być w różnym stanie (powypadkowe, doszczętnie zniszczone, czy z korozją na 50% elementów karoserii).
Czy za zezłomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oczywiście, że tak. U nas zawsze dostaniesz odpowiednią kwotę. Wszystko zależy od wagi wraku. Co ważne, jeśli waży on mniej niż 90% masy, jaka znajduje się w dowodzie rejestracyjnym, niestety będziemy musieli pobrać niewielką opłatę za każdy brakujący kilogram.
Czy za zezłomowanie samochodu się płaci?
U nas nie płacisz za oddanie samochodu do kasacji. Co więcej, nie musisz także płacić za jego transport do naszego punktu, zajmiemy się tym!
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Zgłoś się do Wydziału Komunikacji maksymalnie do 30 dni po kasacji samochodu. Złożysz tam “Wniosek o wyrejestrowaniu pojazdu”. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą unieważniony dowód rejestracyjny i zaświadczenie o zezłomowaniu auta, ewentualnie również kartę pojazdu.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta