Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się auto kasacją w Świdwinie i okolicach? Zależy Ci na fachowych usługach dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą skupu pojazdów Car-Gryf! Nasz auto szrot działa na terenie miasta Świdwin i okolic. Możesz skorzystać z naszych usług na terenie całego województwa zachodniopomorskiego bez ponoszenia dodatkowych kosztów za transport. Gwarantujemy profesjonalne złomowanie aut różnego rodzaju. Przyjmujemy samochody nowe i używane, powypadkowe oraz wycofane z eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Świdwin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Nasz auto szrot to doskonały wybór dla każdego, kto chce szybko pozbyć się swojego auta bez ponoszenia nakładów finansowych. Zajmujemy się złomowaniem samochodów w Świdwinie oraz okolicach i gwarantujemy darmowy dojazd do klienta. Pod wskazany adres przyjedzie również rzeczoznawca, który dokona fachowej wyceny pojazdu na podstawie jego stanu technicznego i dokumentacji. Jeśli więc interesuje Cię szybkie i profesjonalne złomowanie samochodu w dobrej cenie, to koniecznie zgłoś się do nas.

złomowisko

Skorzystaj z obsługi na najwyższym poziomie

Kontakt telefoniczny

Osoby, które są zainteresowane złomowaniem samochodu w Świdwinie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dbamy o ich stuprocentowe zadowolenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji za pośrednictwem infolinii lub formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Jeśli masz pytania odnośnie auto kasacji w Świdwinie lub okolicach, to zadzwoń pod numer 690 209 209 już teraz.

Szybka weryfikacja pojazdu

Nasze usługi są przeprowadzane bardzo szybko i sprawnie. Jeśli zdecydujesz się na demontaż samochodu w Car-Gryf, to możesz liczyć na ekspresową wycenę. Nasz rzeczoznawca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i dokona oględzin auta oraz zapozna się z jego dokumentacją. Na podstawie tych informacji wyznaczy cenę Twojego auta.

Zakup samochodu

Po dokonaniu fachowej wyceny następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Dzięki temu, że ograniczyliśmy liczbę formalności niezbędnych do załatwienia, cały proces idzie bardzo szybko i sprawnie. Ogromnym atutem naszej oferty złomowania samochodów w Świdwinie i okolicach jest fakt, że zapewniamy zapłatę za auto w gotówce od razu po podpisaniu umowy.

Największe zalety auto szrotu Car-Gryf:

  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta,
  • nasz auto szrot działa 24h przez 7 dni w tygodniu,
  • wymagamy minimum formalności,
  • nasi rzeczoznawcy przeprowadzają szybką i fachową wycenę pojazdów,
  • gwarantujemy darmowy transport pojazdu ze wskazanego przez klienta miejsca,
  • wykonujemy profesjonalny demontaż samochodów w sposób zgodny z obowiązującymi normami i standardami.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Wszystkie pojazdy bez względu na ich stan. Oznacza to, że możesz nam oddać do zezłomowania w Świdwinie auto osobowe, jak i ciężarowe. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zezłomowali dla Ciebie autobus. Stan także się nie liczy, może to być lekkie uszkodzenie lub całkowite zniszczenie na przykład przez grad, czy pożar.
Czy za złomowanie samochodu muszę zapłacić?
Oczywiście, że nie! Jest to dla Ciebie w stu procentach darmowe, a nawet możesz na tym zyskać. W zależności od tego ile kilogramów waży wrak pojazdu, tyle otrzymasz od nas gotówki! Cennik dostępny jest na naszej stronie. Co więcej, za transport wraku do naszego punktu również nie płacisz.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Po zezłomowaniu auta otrzymasz od nas zaświadczenie. Razem z nim i unieważnionym dowodem rejestracyjnym, ewentualnie również kartą pojazdu (jeśli taka istnieje) musisz udać się do Wydziału Komunikacji w Twoim mieście. Tam należy złożyć „Wniosek o wyrejestrowaniu pojazdu”.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta