Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się auto kasacją w Świdwinie i okolicach? Zależy Ci na fachowych usługach dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą skupu pojazdów Car-Gryf! Nasz auto szrot działa na terenie miasta Świdwin i okolic. Możesz skorzystać z naszych usług na terenie całego województwa zachodniopomorskiego bez ponoszenia dodatkowych kosztów za transport. Gwarantujemy profesjonalne złomowanie aut różnego rodzaju. Przyjmujemy samochody nowe i używane, powypadkowe oraz wycofane z eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Świdwin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Nasz auto szrot to doskonały wybór dla każdego, kto chce szybko pozbyć się swojego auta bez ponoszenia nakładów finansowych. Zajmujemy się złomowaniem samochodów w Świdwinie oraz okolicach i gwarantujemy darmowy dojazd do klienta. Pod wskazany adres przyjedzie również rzeczoznawca, który dokona fachowej wyceny pojazdu na podstawie jego stanu technicznego i dokumentacji. Jeśli więc interesuje Cię szybkie i profesjonalne złomowanie samochodu w dobrej cenie, to koniecznie zgłoś się do nas.

złomowisko

Skorzystaj z obsługi na najwyższym poziomie

Kontakt telefoniczny

Osoby, które są zainteresowane złomowaniem samochodu w Świdwinie, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i dbamy o ich stuprocentowe zadowolenie. Nasi wykwalifikowani pracownicy udzielą Ci wszystkich niezbędnych informacji za pośrednictwem infolinii lub formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Jeśli masz pytania odnośnie auto kasacji w Świdwinie lub okolicach, to zadzwoń pod numer 690 209 209 już teraz.

Szybka weryfikacja pojazdu

Nasze usługi są przeprowadzane bardzo szybko i sprawnie. Jeśli zdecydujesz się na demontaż samochodu w Car-Gryf, to możesz liczyć na ekspresową wycenę. Nasz rzeczoznawca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i dokona oględzin auta oraz zapozna się z jego dokumentacją. Na podstawie tych informacji wyznaczy cenę Twojego auta.

Zakup samochodu

Po dokonaniu fachowej wyceny następuje podpisanie umowy kupna-sprzedaży. Dzięki temu, że ograniczyliśmy liczbę formalności niezbędnych do załatwienia, cały proces idzie bardzo szybko i sprawnie. Ogromnym atutem naszej oferty złomowania samochodów w Świdwinie i okolicach jest fakt, że zapewniamy zapłatę za auto w gotówce od razu po podpisaniu umowy.

Największe zalety auto szrotu Car-Gryf:

  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta,
  • nasz auto szrot działa 24h przez 7 dni w tygodniu,
  • wymagamy minimum formalności,
  • nasi rzeczoznawcy przeprowadzają szybką i fachową wycenę pojazdów,
  • gwarantujemy darmowy transport pojazdu ze wskazanego przez klienta miejsca,
  • wykonujemy profesjonalny demontaż samochodów w sposób zgodny z obowiązującymi normami i standardami.