Car-Gryf to licencjonowany autoszrot, którego celem jest oferowanie wysokiej jakości usług i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przyjmujemy do złomowania każdy pojazd, niezależnie od jego stanu, marki lub wyposażenia, po czym wypłacamy należność adekwatną do kompletności auta i jego wagi. Autokasacja Wolin Car-Gryf jest w pełni legalnie działającą firmą, w której przykładamy wagę także do kwestii ekologii. Sprawdź koniecznie całą naszą ofertę. Licencjonowany autoszrot Car-Gryf dysponuje zezwoleniem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65, który upoważnia nas do świadczenia usług kasacji aut. Mamy możliwość usługi mobilnej, która polega na umówieniu się w konkretnym miejscu oraz czasie i przeprowadzeniu demontażu na miejscu, bez konieczności odwiedzania naszej firmy osobiście. Pracownik z chęcią pomoże na każdym etapie złomowania, a także wystawi niezbędne zaświadczenia wymagane podczas wyrejestrowania auta w urzędzie oraz firmie ubezpieczeniowej. Działamy na terenie miasta Wolin i okolic.

Złomowanie i kasacja aut Wolin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

złomowisko

Prosty i nieskomplikowany przebieg transakcji z firmą Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Już dziś zapraszamy do zawiązania kontaktu z firmą Car-Gryf poprzez wybranie infolinii dostępnej pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Istnieje również możliwość skontaktowania się z nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na firmowej stronie internetowej lub przesłanie e-maila z podstawowymi informacjami dotyczącymi pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po kontakcie na wskazanym miejscu w wybranym terminie zjawi się nasz pracownik w celu dokonania szczegółowej analizy samochodu. Podczas oględzin weźmie pod uwagę stan techniczny i wizualny pojazdu, a także kompletność samochodu oraz posiadaną przez klienta dokumentację, po czym zaproponuje rozsądną wycenę.

Zakup samochodu

Po zaakceptowaniu warunków wystarczy okazać dowód osobisty, a także przekazać dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, które w przypadku złomowania zostaną unieważnione. Po tych działaniach wypłacamy gotówkę lub przelewamy określoną w wycenie kwotę przelewem bankowym.

Do naszych zalet należy:

  • terminowość,
  • uczciwa cena za sprzedawany pojazd,
  • mała ilość formalności,
  • natychmiastowa wypłata gotówki na miejscu,
  • całodobowy kontakt i dyspozycyjność,
  • szeroki zakres skupowanych pojazdów,
  • indywidualne podejście do każdego klienta.

Dlaczego warto przeprowadzić złomowanie samochodu w Car-Gryf Wolin

Warto wiedzieć, że kasacja aut jest bardzo często najlepszym sposobem na uniknięcie problemów związanych z kosztowną eksploatacją awaryjnego samochodu. Bywa tak, że naprawa auta, które często się psuje lub samochodu powypadkowego czy po powodzi, często przekracza jego wartość. Wówczas warto przeprowadzić złomowanie samochodu w korzystnej cenie, która pozwoli odzyskać nieco funduszy i przeznaczyć je na inny cel, np. na pokrycie części kosztów podczas zakupu kolejnego samochodu. Zapraszamy do skorzystania z autokasacji Car-Gryf Wolin i okolice.