Car-Gryf to licencjonowany autoszrot, którego celem jest oferowanie wysokiej jakości usług i indywidualne podejście do każdego zlecenia. Przyjmujemy do złomowania każdy pojazd, niezależnie od jego stanu, marki lub wyposażenia, po czym wypłacamy należność adekwatną do kompletności auta i jego wagi. Autokasacja Wolin Car-Gryf jest w pełni legalnie działającą firmą, w której przykładamy wagę także do kwestii ekologii. Sprawdź koniecznie całą naszą ofertę. Licencjonowany autoszrot Car-Gryf dysponuje zezwoleniem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65, który upoważnia nas do świadczenia usług kasacji aut. Mamy możliwość usługi mobilnej, która polega na umówieniu się w konkretnym miejscu oraz czasie i przeprowadzeniu demontażu na miejscu, bez konieczności odwiedzania naszej firmy osobiście. Pracownik z chęcią pomoże na każdym etapie złomowania, a także wystawi niezbędne zaświadczenia wymagane podczas wyrejestrowania auta w urzędzie oraz firmie ubezpieczeniowej. Działamy na terenie miasta Wolin i okolic.

Złomowanie i kasacja aut Wolin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Prosty i nieskomplikowany przebieg transakcji z firmą Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Już dziś zapraszamy do zawiązania kontaktu z firmą Car-Gryf poprzez wybranie infolinii dostępnej pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Istnieje również możliwość skontaktowania się z nami poprzez wypełnienie formularza kontaktowego dostępnego na firmowej stronie internetowej lub przesłanie e-maila z podstawowymi informacjami dotyczącymi pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po kontakcie na wskazanym miejscu w wybranym terminie zjawi się nasz pracownik w celu dokonania szczegółowej analizy samochodu. Podczas oględzin weźmie pod uwagę stan techniczny i wizualny pojazdu, a także kompletność samochodu oraz posiadaną przez klienta dokumentację, po czym zaproponuje rozsądną wycenę.

Zakup samochodu

Po zaakceptowaniu warunków wystarczy okazać dowód osobisty, a także przekazać dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, które w przypadku złomowania zostaną unieważnione. Po tych działaniach wypłacamy gotówkę lub przelewamy określoną w wycenie kwotę przelewem bankowym.

Do naszych zalet należy:

  • terminowość,
  • uczciwa cena za sprzedawany pojazd,
  • mała ilość formalności,
  • natychmiastowa wypłata gotówki na miejscu,
  • całodobowy kontakt i dyspozycyjność,
  • szeroki zakres skupowanych pojazdów,
  • indywidualne podejście do każdego klienta.

Dlaczego warto przeprowadzić złomowanie samochodu w Car-Gryf Wolin

Warto wiedzieć, że kasacja aut jest bardzo często najlepszym sposobem na uniknięcie problemów związanych z kosztowną eksploatacją awaryjnego samochodu. Bywa tak, że naprawa auta, które często się psuje lub samochodu powypadkowego czy po powodzi, często przekracza jego wartość. Wówczas warto przeprowadzić złomowanie samochodu w korzystnej cenie, która pozwoli odzyskać nieco funduszy i przeznaczyć je na inny cel, np. na pokrycie części kosztów podczas zakupu kolejnego samochodu. Zapraszamy do skorzystania z autokasacji Car-Gryf Wolin i okolice.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Nie ma tutaj żadnej reguły, czy odgórnych zasad. Może to być każdy pojazd, na przykład auto osobowe, terenowe, dostawcze, ale nawet ciężarowe. Co więcej, dla nas nie jest ważne, w jakim ono jest stanie. Może być lekko uszkodzone, ale również doszczętnie zniszczone. Nam wszystko jedno!
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Przede wszystkim po zezłomowaniu auta nie musisz płacić na niego składki OC. Ponadto, zwalniasz trochę miejsca w garażu. Dbasz także o środowisko naturalne. Jeśli masz zalegający wrak auta, zgłoś się do nas, a pomożemy. Dodatkowo możesz nieco zarobić!
Czy brak tablic rejestracyjnych uniemożliwia oddanie auta do złomowania?
Tablice rejestracyjne nieco ułatwiają kwestie formalności. Nie są jednak nam potrzebne. Wystarczą inne, podstawowe dane o Twoim aucie, takie jak jest numer VIN i kilka innych parametrów. Tylko tyle potrzeba, aby pozbyć się zniszczonego samochodu i przy tym zyskać trochę gotówki. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta