Jesteśmy auto szrotem z siedzibą w Szczecinie, jednak działamy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Zajmujemy się złomowaniem samochodów i auto kasacją w Stargardzie i okolicach. Zapewniamy darmowy dojazd do klientów w celu oceny stanu technicznego pojazdów i wykonania wyceny. Jeśli chodzi o auta przeznaczone do kasacji, odbieramy je własnym transportem. Dokładamy wszelkich starań, aby korzystanie z naszych usług było możliwie wygodne. W związku z tym jesteśmy dostępni całodobowo przez 7 dni w tygodniu. Oprócz tego oferujemy konkurencyjne ceny.

Złomowanie i kasacja aut Stargard
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w złomowaniu aut i autobusów. Zajmujemy się skupem, kasacją oraz demontażem samochodów, a także sprzedażą części wymiennych do różnych modeli pojazdów. W naszym auto szrocie gwarantujemy indywidualne podejście do klienta. Wiemy, że każda transakcja jest inna, dlatego przygotowując wyceny, nie opieramy się na sztywnych cennikach. Oceniamy rzeczywistą wartość skupowanego pojazdu. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

złomowisko

Jak wygląda skup aut w Car Gryf?

Kontakt telefoniczny

W Car Gryf wstępną wycenę otrzymasz już podczas rozmowy telefonicznej! Zadzwoń do nas pod numer 690 209 209 lub skontaktuj się z nami poprzez dostępny na stronie internetowej formularz. Krótka rozmowa z naszym ekspertem lub wiadomość zawierająca najważniejsze informacje dotyczące stanu technicznego Twojego samochodu wystarczą, by ocenić, ile mniej więcej możemy Ci zapłacić za pojazd.

Szybka weryfikacja pojazdu

Szczegółowa wycena samochodu odbywa się podczas osobistego spotkania z naszymi specjalistami. Do klientów docieramy za darmo w obrębie całego województwa zachodniopomorskiego. Oceniamy stan techniczny pojazdu oraz weryfikujemy jego dokumentację.

Zakup samochodu

W Car Gryf możesz zapomnieć o wypełnianiu stosu dokumentów i długim oczekiwaniu na pieniądze. Po dopełnieniu minimum formalności otrzymasz od nas gotówkę. Wypłacamy od 300 do 200 000 złotych w zależności od wcześniej przeprowadzonej wyceny.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

  • gwarantujemy przejrzyste warunki transakcji,
  • u nas proces sprzedaży przebiega szybko i sprawnie,
  • oferujemy atrakcyjne ceny,
  • zapewniamy darmowy dojazd do klienta,
  • samochody do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • usługi z zakresu złomowania aut świadczymy całodobowo.

Najwyższa jakość obsługi w Car Gryf

Jeśli szukasz auto szrotu w okolicach Stargardu, koniecznie zwróć uwagę na proponowaną przez nas ofertę złomowania, kasacji i demontażu samochodów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze transakcje z klientami były korzystne dla obu stron i opierały się na przejrzystych warunkach. Darmowy dojazd pod adres wskazany przez sprzedającego, własny transport aut do kasacji, minimum formalności i natychmiastowa wypłata pieniędzy w gotówce – to wszystko sprawia, że skup aut w Car Gryf jest tak wygodny. Planujesz kupno nowego auta i nie wiesz, co zrobić ze starym? Skontaktuj się z nami, a my w sposób szybki i sprawny pomożemy Ci pozbyć się problemu!