Sprzedaż samochodu nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie w przypadku poważnie uszkodzonych pojazdów. Cały proces pochłania dość sporo czasu, a przy tym często wymaga dodatkowych nakładów finansowych na niezbędne naprawy, nie gwarantując ich zwrotu. Z tego względu doskonałą alternatywą może być skorzystanie z usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie, z dojazdem do różnych miast w Polsce – m.in. Dębna – przez firmę Car-Gryf. Auto szrot znajduje się na terenie Szczecina, jednak klienci z okolicznych miast na terenie województwa Zachodniopomorskiego mogą skorzystać z darmowej usługi transportu.

Złomowanie i kasacja aut Dębno
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Usługi skupu samochodów z dojazdem do Dębna świadczone przez firmę Car-Gryf to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną szybko sprzedać pojazd i od razu otrzymać gotówkę do ręki. Wycena dokonywana jest na podstawie indywidualnej oceny oraz informacji zawartych w dokumentach dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Zysk za sprzedaż pojazdu mieści się od 300 do nawet 200.000 złotych. Ze względu na darmowy transport klienci mogą zaoszczędzić swój czas i pieniądze potrzebne na dojazd do stacji demontażu samochodów. Przyjmujemy każdego rodzaju samochody – osobowe, sportowe, terenowe, a także dostawcze.

złomowisko

Najwyższej jakości obsługa na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Chciałbyś nawiązać współpracę z firmą Car-Gryf na korzystnych warunkach? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Na każdym etapie udzielimy wszystkich szczegółowych informacji, a dodatkowo na życzenie klienta dokonamy wstępnej wyceny biorąc pod uwagę informacje dotyczące pojazdu. Świadczymy w pełni legalną usługę demontażu samochodu zgodnie z ogólnie obowiązującymi zasadami. Z nami dokonasz wszelkich formalności szybko i wyjątkowo łatwo. Aktualnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza online na stronie internetowej lub jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Jedną z największych zalet współpracy z firmą Car-Gryf jest wyjątkowo szybka weryfikacja i wycena samochodu. Ostateczna cena zostaje ustalona po oględzinach pojazdu przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę w wybranym przez klienta miejscu oraz sprawdzeniu dokumentów związanych z marką, rocznikiem oraz stanem technicznym.

Zakup samochodu

Następnym krokiem po dokonaniu oględzin i ustaleniu kwoty skupu samochodu jest wypełnienie wszelkich formalności. Pragniemy, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z obsługi, dlatego maksymalnie zminimalizowaliśmy liczbę dokumentów. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut, a pieniądze trafiają do ręki od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • łatwe i szybkie procedury;
  • mała ilość formalności;
  • indywidualna wycena pojazdu na podstawie oględzin i dokumentów;
  • darmowy dojazd pod wskazany adres;
  • gotówka do ręki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży;
  • możliwość skorzystania z usług 24 godziny na dobę;
  • odbiór samochodu do kasacji za pomocą prywatnego transportu.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Na złom w Dębnie Car-Gryf Auto Kurek przyjmie każdy samochód. Może to być auto osobowe, terenowe, dostawcze lub ciężarowe. Możesz nam oddać nawet busa lub autokar. Nie ma znaczenia rodzaj pojazdu, a także jego stan. Przyjmiemy wszystko, od pojazdów uszkodzonych, zbyt starych, aby odpalić, powypadkowych, po auta doszczętnie zniszczone.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Podczas kasacji pojazdu musisz mieć przy sobie kilka niezbędnych dokumentów. Będzie to przede wszystkim dowód rejestracyjny auta, ale również dowód osobisty. Jeżeli występuje, powinieneś ze sobą zabrać również kartę pojazdu.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Car-Gryf to profesjonaliści z ugruntowaną pozycją na rynku. Złomując u nas auto, zawsze otrzymasz zaświadczenie, że tego dokonałeś. Co więcej, będzie Ci ono potrzebne, kiedy udasz się do Wydziału Komunikacji, aby tam złożyć „Wniosek o wyrejestrowaniu pojazdu”. Będziesz wtedy potrzebował jeszcze unieważnionego dowodu rejestracyjnego i ewentualnie karty pojazdu (jeżeli występuje).


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta