Sprzedaż samochodu nie należy do najłatwiejszych zadań, szczególnie w przypadku poważnie uszkodzonych pojazdów. Cały proces pochłania dość sporo czasu, a przy tym często wymaga dodatkowych nakładów finansowych na niezbędne naprawy, nie gwarantując ich zwrotu. Z tego względu doskonałą alternatywą może być skorzystanie z usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie, z dojazdem do różnych miast w Polsce – m.in. Dębna – przez firmę Car-Gryf. Auto szrot znajduje się na terenie Szczecina, jednak klienci z okolicznych miast na terenie województwa Zachodniopomorskiego mogą skorzystać z darmowej usługi transportu.

Złomowanie i kasacja aut Dębno
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Usługi skupu samochodów z dojazdem do Dębna świadczone przez firmę Car-Gryf to idealne rozwiązanie dla osób, które pragną szybko sprzedać pojazd i od razu otrzymać gotówkę do ręki. Wycena dokonywana jest na podstawie indywidualnej oceny oraz informacji zawartych w dokumentach dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Zysk za sprzedaż pojazdu mieści się od 300 do nawet 200.000 złotych. Ze względu na darmowy transport klienci mogą zaoszczędzić swój czas i pieniądze potrzebne na dojazd do stacji demontażu samochodów. Przyjmujemy każdego rodzaju samochody – osobowe, sportowe, terenowe, a także dostawcze.

złomowisko

Najwyższej jakości obsługa na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Chciałbyś nawiązać współpracę z firmą Car-Gryf na korzystnych warunkach? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Na każdym etapie udzielimy wszystkich szczegółowych informacji, a dodatkowo na życzenie klienta dokonamy wstępnej wyceny biorąc pod uwagę informacje dotyczące pojazdu. Świadczymy w pełni legalną usługę demontażu samochodu zgodnie z ogólnie obowiązującymi zasadami. Z nami dokonasz wszelkich formalności szybko i wyjątkowo łatwo. Aktualnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem formularza online na stronie internetowej lub jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Jedną z największych zalet współpracy z firmą Car-Gryf jest wyjątkowo szybka weryfikacja i wycena samochodu. Ostateczna cena zostaje ustalona po oględzinach pojazdu przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę w wybranym przez klienta miejscu oraz sprawdzeniu dokumentów związanych z marką, rocznikiem oraz stanem technicznym.

Zakup samochodu

Następnym krokiem po dokonaniu oględzin i ustaleniu kwoty skupu samochodu jest wypełnienie wszelkich formalności. Pragniemy, aby nasi klienci byli jak najbardziej zadowoleni z obsługi, dlatego maksymalnie zminimalizowaliśmy liczbę dokumentów. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut, a pieniądze trafiają do ręki od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • łatwe i szybkie procedury;
  • mała ilość formalności;
  • indywidualna wycena pojazdu na podstawie oględzin i dokumentów;
  • darmowy dojazd pod wskazany adres;
  • gotówka do ręki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży;
  • możliwość skorzystania z usług 24 godziny na dobę;
  • odbiór samochodu do kasacji za pomocą prywatnego transportu.