Interesuje Cię profesjonalne i szybkie złomowanie samochodu w Świnoujściu? Zależy Ci na znalezieniu konkurencyjnej oferty, która wyróżnia się na tle innych? W takim razie na pewno zainteresuje Cię auto szrot w Świnoujściu Car-Gryf. U nas możesz liczyć na bardzo fachową ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z usług specjalistów i wybierz złomowanie samochodów w dobrej cenie. Oferujemy szybką i tanią auto kasację w Świnoujściu i okolicach. Skupujemy auta używane i nowe, a także te, które nie nadają się do dalszej eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Świnoujście
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Car-Gryf to skup pojazdów, który cieszy się dobrymi opiniami ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy szybką i profesjonalną wycenę oraz minimum formalności podczas zawierania umowy kupna-sprzedaży. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na złomowanie auta w Świnoujściu lub innym mieście w Polsce właśnie u nas, to możesz liczyć na darmowy transport auta spod wskazanego adresu. Z nami nie musisz martwić się o ukryte koszty związane z kasacją samochodów i możesz liczyć na merytoryczne wsparcie fachowców na każdym etapie transakcji.

złomowisko

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby zagwarantować im dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat złomowania pojazdów w naszym skupie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu sprzedaży auta oraz demontażu samochodu w naszej firmie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy czekają na Ciebie pod numerem telefonu 690-209-209. Możesz użyć również formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Chcąc zaoszczędzić jak najwięcej cennego czasu naszych klientów, w firmie Car-Gryf oferujemy dojazd rzeczoznawcy pod wskazany adres, gdzie będzie mógł dokonać on szybkiej i fachowej wyceny auta. W tym procesie brany jest pod uwagę stan techniczny oraz cała dokumentacja pojazdu. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych specjalistów oraz ich doskonałej znajomości rynku u nas możesz liczyć na złomowanie samochodu w bardzo dobrej cenie.

Zakup samochodu

W Car-Gryf ograniczyliśmy formalności związane ze złomowaniem samochodu w Świnoujściu do minimum. Umowa kupna-sprzedaży podpisywana jest z klientem, gdy ostateczna cena pojazdu zostanie już ustalona i zaakceptowana. Cały proces zajmuje zaledwie kilka chwil i polega na wypełnieniu niezbędnej dokumentacji, której w naszej firmie wymagamy naprawdę niewiele. Dzięki temu kasacja samochodów w Car-Gryf to proces bardzo przyjemny. Dodatkowo oferujemy zapłatę za pojazd gotówką tuż po podpisaniu umowy, co gwarantuje szybkie otrzymanie należnej zapłaty.

Największe zalety złomowania pojazdów z firmą Car-Gryf:

  • nasi klienci mogą korzystać z naszych usług przez całą dobę, siedem dni w tygodniu,
  • oferujemy złomowanie samochodów w konkurencyjnej cenie,
  • zapewniamy darmowy transport złomowanego pojazdu,
  • nasi rzeczoznawcy dokonują wyceny pojazdu pod wskazanym przez klienta adresem,
  • dla wygody klientów ograniczyliśmy wszystkie formalności do minimum,
  • zapewniamy zapłatę za pojazd gotówką od razu po podpisaniu dokumentów.