Interesuje Cię profesjonalne i szybkie złomowanie samochodu w Świnoujściu? Zależy Ci na znalezieniu konkurencyjnej oferty, która wyróżnia się na tle innych? W takim razie na pewno zainteresuje Cię auto szrot w Świnoujściu Car-Gryf. U nas możesz liczyć na bardzo fachową ofertę dopasowaną do Twoich indywidualnych potrzeb. Skorzystaj z usług specjalistów i wybierz złomowanie samochodów w dobrej cenie. Oferujemy szybką i tanią auto kasację w Świnoujściu i okolicach. Skupujemy auta używane i nowe, a także te, które nie nadają się do dalszej eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Świnoujście
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Car-Gryf to skup pojazdów, który cieszy się dobrymi opiniami ze względu na indywidualne podejście do każdego klienta. Zapewniamy szybką i profesjonalną wycenę oraz minimum formalności podczas zawierania umowy kupna-sprzedaży. Ponadto, jeśli zdecydujesz się na złomowanie auta w Świnoujściu lub innym mieście w Polsce właśnie u nas, to możesz liczyć na darmowy transport auta spod wskazanego adresu. Z nami nie musisz martwić się o ukryte koszty związane z kasacją samochodów i możesz liczyć na merytoryczne wsparcie fachowców na każdym etapie transakcji.

złomowisko

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby zagwarantować im dostęp do wszystkich niezbędnych informacji na temat złomowania pojazdów w naszym skupie. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące procesu sprzedaży auta oraz demontażu samochodu w naszej firmie, to koniecznie skontaktuj się z nami. Nasi wykwalifikowani pracownicy czekają na Ciebie pod numerem telefonu 690-209-209. Możesz użyć również formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Chcąc zaoszczędzić jak najwięcej cennego czasu naszych klientów, w firmie Car-Gryf oferujemy dojazd rzeczoznawcy pod wskazany adres, gdzie będzie mógł dokonać on szybkiej i fachowej wyceny auta. W tym procesie brany jest pod uwagę stan techniczny oraz cała dokumentacja pojazdu. Dzięki profesjonalnemu podejściu naszych specjalistów oraz ich doskonałej znajomości rynku u nas możesz liczyć na złomowanie samochodu w bardzo dobrej cenie.

Zakup samochodu

W Car-Gryf ograniczyliśmy formalności związane ze złomowaniem samochodu w Świnoujściu do minimum. Umowa kupna-sprzedaży podpisywana jest z klientem, gdy ostateczna cena pojazdu zostanie już ustalona i zaakceptowana. Cały proces zajmuje zaledwie kilka chwil i polega na wypełnieniu niezbędnej dokumentacji, której w naszej firmie wymagamy naprawdę niewiele. Dzięki temu kasacja samochodów w Car-Gryf to proces bardzo przyjemny. Dodatkowo oferujemy zapłatę za pojazd gotówką tuż po podpisaniu umowy, co gwarantuje szybkie otrzymanie należnej zapłaty.

Największe zalety złomowania pojazdów z firmą Car-Gryf:

  • nasi klienci mogą korzystać z naszych usług przez całą dobę, siedem dni w tygodniu,
  • oferujemy złomowanie samochodów w konkurencyjnej cenie,
  • zapewniamy darmowy transport złomowanego pojazdu,
  • nasi rzeczoznawcy dokonują wyceny pojazdu pod wskazanym przez klienta adresem,
  • dla wygody klientów ograniczyliśmy wszystkie formalności do minimum,
  • zapewniamy zapłatę za pojazd gotówką od razu po podpisaniu dokumentów.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Przyjmiemy samochód w każdym stanie. Dla nas nie ma znaczenia, czy jest to auto powypadkowe, doszczętnie zniszczone, czy zaledwie lekko uszkodzone. Nie mamy żadnych przeciwwskazań, abyś oddał do naszego punktu w Świnoujściu auto osobowe, dostawcze, terenowe, a nawet ciężarowe, czy autobus!
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
U nas za oddanie samochodu na złom nie płacisz ani złotówki. Co więcej, nawet możesz Ci na tym zarobić. Wyliczymy odpowiednią kwotę zależną od masy pojazdu. Nie zapłacisz nawet za transport auta spod wskazanego przez Ciebie adresu do naszej siedziby. Zostaw to nam!
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Z kilku powodów. Jednym z nich jest brak obowiązku płacenia składki OC po zezłomowaniu auta. Kolejnym powodem jest oczywiście kwestia ekologii i dbania o środowisko. Nie można zapomnieć o tym, że wrak jedynie zajmuje miejsce w garażu, czy na podjeździe, a nawet może stwarzać niebezpieczeństwo dla innych osób i uczestników ruchu (jeśli stoi blisko drogi).


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta