Złomowanie auta w Koszalinie to coś, co aktualnie Cię interesuje? Masz pojazd, który według Ciebie nie nadaje się już do użytku i chcesz go zezłomować? Kasacja aut jest możliwa w punkcie Car-Gryf Auto Kurek. Wybierz ten auto szrot, a na pewno będziesz zadowolony z usług. Kasacja pojazdów odbywa się u nas szybko, bez zbędnych formalności. Szybkie i tanie złomowanie samochodu specjalnie dla Ciebie!

Złomowanie i kasacja aut Koszalin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Jeśli zdecydowałeś się oddać auto do zezłomowania, wystarczy, że nas o tym poinformujesz. Auto kasacja Koszalin i okolice to możliwość odbioru pojazdu spod wskazanego przez Ciebie adresu. Jeśli chcesz wcześniej wiedzieć, jaka jest cena złomowania samochodu, skontaktuj się z nami. Działamy na rynku od lat, mamy ogromne doświadczenie, profesjonalną obsługę i zapewniamy minimum formalności przy kasacji. Sprawdź sam nasze usługi.

złomowisko

Najwyższej jakości obsługa z dojazdem pod wskazany adres

Kontakt telefoniczny

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów. Właśnie dlatego umożliwiliśmy kontakt telefoniczny pod numerem: 690-209-209. Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego na temat kasacji auta w Koszalinie, masz wątpliwości, czy jakiekolwiek pytania odnośnie przebiegu naszej przyszłej współpracy – skontaktuj się z nami już teraz!

Weryfikacja pojazdu

Oczywiście kasacja aut Koszalin i okolice nie odbędzie się bez wcześniejszej weryfikacji danego pojazdu. Nie martw się, nasi rzeczoznawcy sami przyjadą pod wskazany przez Ciebie adres, aby jej dokonać. Cennik złomowania samochodów dostępny jest na naszej stronie, jednak koszty mogą się nieco różnić. Wszystko zależy od rodzaju i stanu pojazdu.

Zakup samochodu

Nie cierpisz podpisywania szeregu dokumentów? Bardzo dobrze się składa! Nasz auto złom działa na prostych, przejrzystych zasadach. Tak naprawdę czeka na Ciebie jedna umowa do podpisania i to wszystko! Właśnie dlatego złomowanie pojazdów z naszą firmą jest tak proste i szybkie!

Dlaczego warto zezłomować pojazd w Koszalinie?

  • Z naszych usług skorzystasz przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
  • Złomowany pojazd sami przetransportujemy – za darmo.
  • Nie musisz przywozić nam auta na wycenę, nasi rzeczoznawcy przyjadą do Ciebie.
  • Czeka na Ciebie minimum formalności.

Złomowanie aut Koszalin w Car-Gryf Auto Kurek to usługi, które pozwolą Ci w końcu pozbyć się nieużytkowanego, kompletnie zniszczonego samochodu, który jedynie zajmuje miejsce na podjeździe. Wszystko to przy naprawdę niewielkiej ilości formalności, w bardzo dobrej cenie! Zajmujemy się nie tylko złomowaniem pojazdów, ale również ich skupem w Koszalinie. Możesz nam sprzedać auto w bardzo dobrym stanie, ale także to używane, czy lekko uszkodzone. Kupimy każdy rodzaj pojazdu od auta osobowego po autobus. Za Twój samochód oferujemy od 300 do 200 000 złotych. Wszystko zależy od stanu auta – w wycenie także pomoże nasz rzeczoznawca.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Każdy samochód z Koszalina, który wymaga zezłomowania (rocznik 1960-2014). Może to być auto osobowe, ale również terenowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet autobus. Cena złomowania zależy przede wszystkim od rodzaju samochodu. Wszystkiego dowiesz się od naszego rzeczoznawcy. Jego waga musi mieścić się w granicach 90-95% pierwotnej wartości.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oczywiście, że tak! Dostajesz gotówkę za każdy kilogram masy samochodu. Jeśli waży on mniej niż 90% tego, co znajduje się na dowodzie, od każdego kilograma będzie pobierana niewielka opłata. Kwota do wypłaty będzie wtedy nieco mniejsza.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Złomowanie pojazdów jest zawsze darmowe. Jednak to niejedyna zaleta, o której musisz pamiętać, wybierając naszą firmę do tego zadania. Jako przedsiębiorstwo z zasadami i doświadczeniem proponujemy Ci darmowy odbiór samochodu spod wskazanego adresu.