W naszym autoszrocie Car-Gryf Dobrzany możesz oddać na złom każde auto i uzyskać wynagrodzenie adekwatne do jego wagi i kompletności. Nasza stacja jest licencjonowana i charakteryzuje się w pełni legalnym funkcjonowaniem. Dojeżdżamy na miejsce odbioru własnym transportem i nie oczekujemy pokrycia żadnych kosztów. Co więcej, złomowanie samochodu w Dobrzanach jest także szybkie, głównie za sprawą krótkich terminów i faktu, że działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jako jedna z niewielu firm świadczących usługi kasacji aut działamy w pełni legalnie. Dysponujemy zezwoleniem wydanym przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65, dzięki czemu oddając swoje auto na złom w naszej firmie, nie wspierasz szarej strefy. Dbamy o środowisko, z chęcią pomagamy na każdym etapie demontażu samochodów, a do transakcji podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy należą do pomocnych osób i z chęcią udzielą wyczerpujących informacji na temat każdego etapu autokasacji w Dobrzanach i jego okolicach.

Złomowanie i kasacja aut Dobrzany
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

złomowisko

Jak przebiega transakcja w naszej firmie

Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć z nami współpracę, wystarczy skontaktować się z pracownikami, którzy są dostępni na infolinii pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. W celu umówienia się na spotkanie można także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie bądź przesłać wiadomość poprzez e-mail.

Szybka weryfikacja pojazdu

Na umówionym spotkaniu w wybranym terminie nasz pracownik dokonuje oględzin samochodu. Bierze pod uwagę stan pojazdu, a także jego kompletność i proponuje cenę, która zawsze jest rozsądna i adekwatna do stanu.

Zakup samochodu

Na koniec przychodzi czas na formalności. W tym celu należy podpisać umowę kupna-sprzedaży, po czym możemy dokonać unieważnienia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Zaakceptowaną kwotę wypłacamy natychmiast w gotówce lub dokonując przelewu na konto bankowe.

Nasze podstawowe zalety to:

  • najwyższa jakość obsługi klienta,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • pełen profesjonalizm,
  • darmowa wycena i odbiór pojazdu z wskazanego miejsca,
  • atrakcyjny cennik, bez ukrytych kosztów,
  • kontakt 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • szybki czas realizacji każdej transakcji.

Dlaczego złomowanie pojazdów Dobrzany Car-Gryf jest firmą wartą zaufania

Największą zaletą naszego autoszrotu jest między innymi pełne bezpieczeństwo. Nasza marka dba o swoje dobre imię, dlatego podchodzimy do każdej transakcji w indywidualny sposób. Po umówieniu się w konkretnym miejscu nasz pracownik udzieli wszelkich informacji na temat kasacji samochodów i wymogów, które musi spełnić poprzedni właściciel. Wystawiamy wszelkie zaświadczenia i dysponujemy własną umową kupna-sprzedaży, która jest w pełni zgodna z aktualnie obowiązującym prawem.

Jakie auta można zezłomować w stacji demontażu samochodów Car-Gryf

W Car-Gryf przyjmujemy na złom każdy samochód, zarówno egzemplarze znakomicie utrzymane i w stanie kolekcjonerskim, jak i auta powypadkowe i zdezelowane. Wszystkie samochody traktujemy równo i staramy się, aby zawsze cena za złom była w pełni zgodna z wagą auta. Zapraszamy – Autokasacja Car-Gryf – Dobrzany i okolice.