W naszym autoszrocie Car-Gryf Dobrzany możesz oddać na złom każde auto i uzyskać wynagrodzenie adekwatne do jego wagi i kompletności. Nasza stacja jest licencjonowana i charakteryzuje się w pełni legalnym funkcjonowaniem. Dojeżdżamy na miejsce odbioru własnym transportem i nie oczekujemy pokrycia żadnych kosztów. Co więcej, złomowanie samochodu w Dobrzanach jest także szybkie, głównie za sprawą krótkich terminów i faktu, że działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Jako jedna z niewielu firm świadczących usługi kasacji aut działamy w pełni legalnie. Dysponujemy zezwoleniem wydanym przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65, dzięki czemu oddając swoje auto na złom w naszej firmie, nie wspierasz szarej strefy. Dbamy o środowisko, z chęcią pomagamy na każdym etapie demontażu samochodów, a do transakcji podchodzimy indywidualnie. Nasi pracownicy należą do pomocnych osób i z chęcią udzielą wyczerpujących informacji na temat każdego etapu autokasacji w Dobrzanach i jego okolicach.

Złomowanie i kasacja aut Dobrzany
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Jak przebiega transakcja w naszej firmie

Kontakt telefoniczny

Aby rozpocząć z nami współpracę, wystarczy skontaktować się z pracownikami, którzy są dostępni na infolinii pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. W celu umówienia się na spotkanie można także skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie bądź przesłać wiadomość poprzez e-mail.

Szybka weryfikacja pojazdu

Na umówionym spotkaniu w wybranym terminie nasz pracownik dokonuje oględzin samochodu. Bierze pod uwagę stan pojazdu, a także jego kompletność i proponuje cenę, która zawsze jest rozsądna i adekwatna do stanu.

Zakup samochodu

Na koniec przychodzi czas na formalności. W tym celu należy podpisać umowę kupna-sprzedaży, po czym możemy dokonać unieważnienia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Zaakceptowaną kwotę wypłacamy natychmiast w gotówce lub dokonując przelewu na konto bankowe.

Nasze podstawowe zalety to:

  • najwyższa jakość obsługi klienta,
  • wieloletnie doświadczenie na rynku,
  • pełen profesjonalizm,
  • darmowa wycena i odbiór pojazdu z wskazanego miejsca,
  • atrakcyjny cennik, bez ukrytych kosztów,
  • kontakt 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • szybki czas realizacji każdej transakcji.

Dlaczego złomowanie pojazdów Dobrzany Car-Gryf jest firmą wartą zaufania

Największą zaletą naszego autoszrotu jest między innymi pełne bezpieczeństwo. Nasza marka dba o swoje dobre imię, dlatego podchodzimy do każdej transakcji w indywidualny sposób. Po umówieniu się w konkretnym miejscu nasz pracownik udzieli wszelkich informacji na temat kasacji samochodów i wymogów, które musi spełnić poprzedni właściciel. Wystawiamy wszelkie zaświadczenia i dysponujemy własną umową kupna-sprzedaży, która jest w pełni zgodna z aktualnie obowiązującym prawem.

Jakie auta można zezłomować w stacji demontażu samochodów Car-Gryf

W Car-Gryf przyjmujemy na złom każdy samochód, zarówno egzemplarze znakomicie utrzymane i w stanie kolekcjonerskim, jak i auta powypadkowe i zdezelowane. Wszystkie samochody traktujemy równo i staramy się, aby zawsze cena za złom była w pełni zgodna z wagą auta. Zapraszamy – Autokasacja Car-Gryf – Dobrzany i okolice.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Dobrzanach przyjmiemy każdy Twój samochód. Może to być osobówka, terenówka, dostawczak, a nawet ciężarówka. Oddasz u nas również autobus. W jakim stanie może być taki pojazd? Dla nas to również nie ma znaczenia. Oddaj nam auto uszkodzone, powypadkowe, albo kompletnie zniszczone – przyjmiemy każdą markę i każdy model!
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Tak! Ile dostaniesz? Wszystko zależy od tego, jak ciężki jest Twój pojazd. Płacimy bowiem za każdy kilogram na wadze. Niestety, jeśli samochód waży mniej niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, od każdego kilograma będziemy musieli odliczyć niewielką opłatę. Zmniejszy to nieco ostateczną kwotę, jaką Ci wypłacimy.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Kiedy zezłomujesz auto, masz 30 dni na zgłoszenie tego do najbliższego Wydziału Komunikacji. Złożysz tam wtedy “Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu”. Pamiętaj, aby zabrać odpowiednie dokumenty ze sobą – zaświadczenie o zezłomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu (jeśli istnieje).


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta