Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się sprzedażą używanego auta doskonale wie, ile czasu i pieniędzy pochłania przygotowanie pojazdu do sprzedaży, a następnie znalezienie odpowiedniego kupca. Ciekawą alternatywą dla osób, które pragną szybko otrzymać gotówkę, może być usługa złomowania samochodu z dojazdem na terenie Goleniowa świadczona przez firmę Car-Gryf w korzystnej cenie. Auto szrot znajduje się na terenie Szczecina, jednak darmowy transport obejmuje większość województwa Zachodniopomorskiego. Przyjmujemy każdego rodzaju auta – nowe i używane, w tym osobowe, terenowe, sportowe i dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Goleniów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Chcesz szybko sprzedać samochód w korzystnej cenie? Auto kasacja z dojazdem na terenie Goleniowa i okolic za pośrednictwem firmy Car-Gryf to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Dokonujemy indywidualnej wyceny pojazdu biorąc pod uwagę zarówno ogólny wygląd pojazdu, wagę, markę czy rocznik, jak i stan techniczny. Za sprzedaż samochodu klient może otrzymać od 300 do 200 tysięcy złotych. Mamy do zaoferowania darmowy transport prywatnym pojazdem na terenie województwa Zachodniopomorskiego, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze.

złomowisko

Sprzedaj samochód z zyskiem bez zbędnych formalności!

Kontakt telefoniczny

Pierwszym krokiem, aby nawiązadć współpracę z firmą Car-Gryf jest kontakt za pośrednictwem numeru telefonu lub formularza dostępnego na stronie internetowej w zakładce kontakt. Na każdym etapie procesu sprzedaży udzielamy szczegółowych informacji. Staramy się świadczyć obsługę na najwyższym poziomie, dlatego dostosowujemy warunki umowy do potrzeb klientów. Na życzenie możemy dokonać wstępnej wyceny samochodu po podaniu niezbędnych informacji. Świadczymy usługi 24 godziny na dobę pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443.

Szybka weryfikacja pojazdu

Wiele osób docenia jakość usług firmy Car-Gryf ze względu na szybką wycenę pojazdu. Ostateczna cena za skup auta określana jest po oględzinach samochodu oraz weryfikacji dokumentów rejestracyjnych i stanu technicznego. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby umówić się w dogodnym terminie i miejscu na spotkanie z naszym rzeczoznawcą!

Zakup samochodu

Po dokonaniu wyceny pojazdu i akceptacji przez jego właściciela pozostaje dopełnienie ostatnich formalności. W trosce o czas naszych klientów zmniejszyliśmy liczbę wypełnianych dokumentów do minimum. Cały proces zawarcia umowy kupna-sprzedaży trwa zaledwie kilka minut. Po podpisaniu papierów przekazujemy określoną kwotę bezpośrednio do ręki.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • usługa złomowania samochodu dostępna 24 godziny na dobę;
  • łatwy kontakt poprzez numer telefonu lub formularz online;
  • minimalna ilość dokumentów;
  • proste i szybkie procedury;
  • darmowy dojazd do klienta pod wskazany adres;
  • prywatny transport pojazdu bez obciążania klienta kosztami;
  • błyskawiczny odbiór gotówki od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.
  • Profesjonalna usługa złomowania samochodu z dojazdem do Goleniowa z firmą Car-Gryf

    Jeśli poszukujesz profesjonalnej firmy zajmującej się złomowaniem samochodów z darmowym dojazdem do Goleniowa, doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług firmy Car-Gryf. Działamy w oparciu o bogate doświadczenie, dzięki któremu obsługujemy klientów na najwyższym poziomie dokonując rzetelnej wyceny pojazdu. W naszej ofercie znajdują się nowe i używane części, a w przypadku samochodów wycofanych z eksploatacji mamy możliwość recyklingu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Na złomowisko w Goleniowie przyjmiemy każdy pojazd. Nie ważne, czy jest to auto osobowe, dostawcze, czy może ciężarowe. Możesz nam oddać nawet autobus – nic nie stoi na przeszkodzie. Co więcej, stan pojazdu także nie ma znaczenia. Może to być auto powypadkowe, a nawet kompletnie zniszczone. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Jest kilka dokumentów, które musisz mieć ze sobą. Jest to przede wszystkim dowód osobisty, nie może także zabraknąć dowodu rejestracyjnego. Jeżeli Twój samochód ma kartę pojazdu, również powinieneś ją zabrać.
Pojazd jest niekompletny, brakuje w nim części. Czy mogę oddać go na złom?
Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy zezłomowali pojazd bez jakiejś części. Co ważne, pojazd nie musi mieć nawet tablic rejestracyjnych. Wystarczy nam numer VIN, a przy tym kilka innych parametrów.
Zajmujecie się obsługą osób prywatnych, czy firm?
Zezłomujesz u nas samochód w imieniu firmy, ale także, jeśli jesteś klientem indywidualnym. Każdy może nam oddać auto do kasacji!


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta