Sprzedaż auta nie musi być czasochłonna i wymagać dodatkowych nakładów finansowych! Korzystając z korzystnej cenowo usługi złomowania samochodów firmy Car-Gryf z dojazdem do Łobza można zaoszczędzić swój czas i pieniądze oraz uniknąć żmudnego poszukiwania kupca. Wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, aby umówić się w dogodnym terminie i miejscu. Auto szrot znajduje się na terenie Szczecina, jednak darmowy dojazd obejmuje wiele miast w Polsce, szczególnie w województwie Zachodniopomorskim. Przyjmujemy nowe i używane auta w dowolnym stanie, w tym osobowe, terenowe, sportowe oraz dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Łobez
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jeśli chciałbyś szybko sprzedać samochód i otrzymać gotówkę do ręki, świetnym pomysłem jest skorzystanie z auto kasacji firmy Car-Gryf z dojazdem do Łobza. Nasi specjaliści dokonają rzetelnej wyceny na podstawie indywidualnej oceny oraz niezbędnych dokumentów dotyczących stanu technicznego pojazdu. Należność w kwocie od 300zł do nawet 200 tysięcy wypłacana jest bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Do niewątpliwych zalet tego rozwiązania zaliczyć można darmowy dojazd na terenie wielu miast i ich okolic w Polsce.

złomowisko

Fachowe doradztwo i najwyższej jakości obsługa

Kontakt telefoniczny

Chciałbyś skorzystać z wysokiej jakości usługi złomowania auta firmy Car-Gryf? W takim razie zachęcamy do kontaktu telefonicznego z nami! Dokładamy wszelkich starań, aby doradzić naszym klientom najlepsze rozwiązania i na każdym etapie udzielić szczegółowych informacji. Współpracujemy z wykwalifikowanymi rzeczoznawcami, którzy dokonają wyceny pojazdu. Aktualnie mamy do zaoferowania kontakt za pośrednictwem numeru telefonu (660 637 702 lub 692 443 443) lub formularza na stronie internetowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Współpracując z firmą Car-Gryf możesz być pewien, że otrzymasz w pełni rzetelną wycenę pojazdu! Cała procedura odbywa się błyskawicznie w dogodnym dla klienta terminie i miejscu. Wartość samochodu oceniana jest na podstawie oględzin, a także informacji zawartych w dokumentach dotyczących marki, rocznika czy stanu technicznego. Zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji!

Zakup samochodu

Kolejnym krokiem po dokonaniu oględzin i przejrzeniu niezbędnych dokumentów jest zawarcie umowy kupna-sprzedaży. W trosce o naszych klientów zmniejszyliśmy ilość formalności do minimum, dzięki czemu proces trwa zaledwie kilka minut. Po podpisaniu dokumentu wypłacamy od ręki należność za skup samochodu.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • łatwy kontakt telefoniczny i poprzez formularz na stronie internetowej;
  • szybkie procedury;
  • minimum formalności;
  • usługi świadczone 24 godziny na dobę;
  • darmowy dojazd pod wskazany przez klienta adres;
  • darmowy transport na terenie wielu miast i ich okolic w Polsce;
  • bezpośrednia wypłata gotówki po podpisaniu umowy.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Dla nas nie jest ważny stan pojazdu. Możesz nam oddać samochód uszkodzony, powypadkowy, a nawet całkowicie zniszczony. Rok produkcji także nie ma znaczenia. Jeśli chodzi o rodzaj, to w Łobzie przyjmiemy auta osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Po zezłomowaniu auta musisz zgłosić się do Wydziału Komunikacji, gdzie konieczne będzie złożenie „Wniosku o wyrejestrowanie pojazdu”. Pamiętaj, aby zabrać ze sobą zaświadczenie o zezłomowaniu, unieważniony dowód rejestracyjny i jeśli istnieje, to również kartę Twojego pojazdu.
Dlaczego złomowanie pojazdu jest tak istotne?
Warto zezłomować pojazd z kilku powodów. Przede wszystkim nie będziesz już płacił składki OC. Ponadto, zwolnisz nieco miejsce w garażu, czy na posesji. Zezłomowanie auta to także dbanie o środowisko! Pamiętaj o tym, jeśli aktualnie zastanawiasz się, czy oddać swój pojazd w nasze ręce.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta