Planujesz kupno nowego samochodu, ale nie wiesz, co zrobić ze starym? Jeśli jego wartość i stan techniczny sprawiają, że nie nadaje się on na sprzedaż kolejnemu użytkownikowi, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług auto szrotu Car Gryf. Zajmujemy się złomowaniem samochodów i auto kasacją w Myśliborzu i okolicach. Wyróżniają nas pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Nasz cennik jest elastyczny, co oznacza, że do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie.

Złomowanie i kasacja aut Myślibórz
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne złomowanie pojazdów w Myśliborzu. W ofercie naszych usług znajduje się również kasacja i demontaż samochodów osobowych, terenowych, ciężarowych czy autobusów. Do skupu przyjmujemy zarówno pojazdy nowe, jak i używane w każdym stanie technicznym. Dajemy też możliwość zakupu części zamiennych do różnych modeli samochodów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Car Gryf. Satysfakcja gwarantowana!

złomowisko

Usługi na najwyższym poziomie z dojazdem pod wskazany adres!

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 690 209 209. Na podstawie podanych przez Ciebie podczas rozmowy danych na temat samochodu nasi pracownicy przedstawią Ci wstępną wycenę pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Na tym etapie w umówionym miejscu nasz specjalista zweryfikuje stan techniczny samochodu oraz jego dokumentację. Stan auta nie ma wpływu na to, czy zostanie ono przyjęte do skupu, czy nie. Skupujemy zarówno pojazdy całkowicie sprawne, jak i te uszkodzone lub powypadkowe.

Zakup samochodu

Transakcje w Car Gryf są szybkie i bezpieczne. Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów sprzedający otrzymuje należną mu kwotę wynoszącą – w zależności od stanu technicznego skupowanego pojazdu – od 300 do 200 000 zł.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta,
  • zapewniamy błyskawiczną transakcję i natychmiastową wypłatę gotówki,
  • za darmo dojeżdżamy do klienta,
  • pojazdy przeznaczone do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • działamy przez całą dobę.