Planujesz kupno nowego samochodu, ale nie wiesz, co zrobić ze starym? Jeśli jego wartość i stan techniczny sprawiają, że nie nadaje się on na sprzedaż kolejnemu użytkownikowi, prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług auto szrotu Car Gryf. Zajmujemy się złomowaniem samochodów i auto kasacją w Myśliborzu i okolicach. Wyróżniają nas pełen profesjonalizm i atrakcyjne ceny. Nasz cennik jest elastyczny, co oznacza, że do każdej transakcji podchodzimy indywidualnie.

Złomowanie i kasacja aut Myślibórz
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy profesjonalne złomowanie pojazdów w Myśliborzu. W ofercie naszych usług znajduje się również kasacja i demontaż samochodów osobowych, terenowych, ciężarowych czy autobusów. Do skupu przyjmujemy zarówno pojazdy nowe, jak i używane w każdym stanie technicznym. Dajemy też możliwość zakupu części zamiennych do różnych modeli samochodów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług Car Gryf. Satysfakcja gwarantowana!

złomowisko

Usługi na najwyższym poziomie z dojazdem pod wskazany adres!

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 690 209 209. Na podstawie podanych przez Ciebie podczas rozmowy danych na temat samochodu nasi pracownicy przedstawią Ci wstępną wycenę pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Na tym etapie w umówionym miejscu nasz specjalista zweryfikuje stan techniczny samochodu oraz jego dokumentację. Stan auta nie ma wpływu na to, czy zostanie ono przyjęte do skupu, czy nie. Skupujemy zarówno pojazdy całkowicie sprawne, jak i te uszkodzone lub powypadkowe.

Zakup samochodu

Transakcje w Car Gryf są szybkie i bezpieczne. Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów sprzedający otrzymuje należną mu kwotę wynoszącą – w zależności od stanu technicznego skupowanego pojazdu – od 300 do 200 000 zł.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

  • gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta,
  • zapewniamy błyskawiczną transakcję i natychmiastową wypłatę gotówki,
  • za darmo dojeżdżamy do klienta,
  • pojazdy przeznaczone do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • działamy przez całą dobę.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Przede wszystkim nie ma znaczenia, jakiego rodzaju jest dany pojazd. Może to być zarówno auto osobowe, jak i ciężarowe. Równie dobrze możesz nam oddać autobus. Nie liczy się dla nas także stan pojazdu! Przywieź nam do Myśliborza do zezłomowania samochód uszkodzony, niekompletny, a nawet ten całkowicie zniszczony.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Są to zawsze dwa obowiązkowe i jeden nieobowiązkowy dokument. Chodzi tutaj o dowód osobisty i dowód rejestracyjny. Jeśli istnieje, potrzebujemy także kartę pojazdu.
Czy za zezłomowanie auta dostaje się pieniądze?
U nas dostaniesz pieniądze za każdy kilogram wraku! Finalna kwota może jednak zostać nieco pomniejszona, jeśli wrak ma mniej niż 90% masy, która została wpisana w dowód rejestracyjny. Miej to na uwadze, bo wtedy odliczamy niewielką kwotę od każdego kilograma.
Gdzie zgłosić zezłomowanie pojazdu?
Do 30 dni musisz zgłosić zezłomowanie auta do Wydziału Komunikacji. Z zaświadczeniem o zezłomowaniu i unieważnionym dowodem rejestracyjnym składasz „Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu”.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta