Wiele osób rezygnuje z samodzielnej sprzedaży samochodu ze względu na brak czasu czy możliwości inwestowania w drogie naprawy. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi złomowania samochodów z dojazdem do Drawska Pomorskiego świadczonej przez firmę Car-Gryf w korzystnej cenie. Auto szrot działa na terenie Szczecina, jednak darmowy transport obejmuje również wiele innych miast i ich okolic na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Przyjmujemy zarówno nowe, jak i używane samochody, w tym osobowe, terenowe, sportowe i dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Drawsko Pomorskie
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Poszukujesz skutecznego rozwiązania, aby szybko, bez żadnego wkładu finansowego sprzedać samochód? Jeśli tak, to idealnym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy Car-Gryf. Wykwalifikowani specjaliści dokonają wyceny samochodu na podstawie indywidualnej oceny pojazdu oraz weryfikacji dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Oferujemy od 300 złotych do nawet 200.000 złotych za skup do stacji demontażu pojazdów. Dużą zaletą jest darmowy transport, dzięki któremu klienci mogą zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

złomowisko

Dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów!

Kontakt telefoniczny

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby uzyskać więcej informacji o dokładnym przebiegu transakcji. Na każdym etapie świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie doboru najkorzystniejszych rozwiązań oraz przy wypełnianiu formalności. Na życzenie klienta dokonamy wstępnej wyceny na podstawie podanych informacji. Nasze usługi są w pełni legalne i zgodne z ogólnymi przepisami dotyczącymi demontażu pojazdów. Obecnie można się z nami skontaktować poprzez formularz na stronie internetowej lub pod jednym z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Nawiązując z współpracę z firmą Car-Gryf możesz być pewien, że otrzymasz szybką wycenę samochodu. Ostateczna cena skupu ustalana jest po oględzinach pojazdu przez wykwalifikowanego pracownika, pod wskazanym przez klienta adresie. Rzeczoznawca zapoznaje się także z dokumentami dotyczącymi marki, rocznika i stanu technicznego samochodu.

Zakup samochodu

Po dokonaniu wyceny samochodu można przejść do zawarcia umowy kupna-sprzedaży. W trosce o czas naszych klientów ograniczyliśmy liczbę formalności do minimum, a sama procedura trwa zaledwie kilka minut. Dużą zaletą korzystania z usług Car-Gryf jest możliwość otrzymania gotówki do ręki tuż po podpisaniu dokumentów.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • usługi świadczone 24 godziny na dobę;
  • darmowy dojazd pod wskazany przez klienta adres;
  • indywidualna wycena na podstawie oceny i weryfikacji dokumentów przez rzeczoznawcę;
  • minimum formalności;
  • wyjątkowo łatwe i szybkie procedury;
  • odbiór samochodu prywatnym transportem;
  • natychmiastowy odbiór gotówki po podpisaniu umowy.