Wiele osób rezygnuje z samodzielnej sprzedaży samochodu ze względu na brak czasu czy możliwości inwestowania w drogie naprawy. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi złomowania samochodów z dojazdem do Drawska Pomorskiego świadczonej przez firmę Car-Gryf w korzystnej cenie. Auto szrot działa na terenie Szczecina, jednak darmowy transport obejmuje również wiele innych miast i ich okolic na terenie województwa Zachodniopomorskiego. Przyjmujemy zarówno nowe, jak i używane samochody, w tym osobowe, terenowe, sportowe i dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Drawsko Pomorskie
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Poszukujesz skutecznego rozwiązania, aby szybko, bez żadnego wkładu finansowego sprzedać samochód? Jeśli tak, to idealnym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy Car-Gryf. Wykwalifikowani specjaliści dokonają wyceny samochodu na podstawie indywidualnej oceny pojazdu oraz weryfikacji dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Oferujemy od 300 złotych do nawet 200.000 złotych za skup do stacji demontażu pojazdów. Dużą zaletą jest darmowy transport, dzięki któremu klienci mogą zaoszczędzić swój czas i pieniądze.

złomowisko

Dbamy o najwyższą jakość obsługi klientów!

Kontakt telefoniczny

Wszystkich zainteresowanych współpracą zachęcamy do kontaktu telefonicznego, aby uzyskać więcej informacji o dokładnym przebiegu transakcji. Na każdym etapie świadczymy profesjonalną pomoc w zakresie doboru najkorzystniejszych rozwiązań oraz przy wypełnianiu formalności. Na życzenie klienta dokonamy wstępnej wyceny na podstawie podanych informacji. Nasze usługi są w pełni legalne i zgodne z ogólnymi przepisami dotyczącymi demontażu pojazdów. Obecnie można się z nami skontaktować poprzez formularz na stronie internetowej lub pod jednym z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Nawiązując z współpracę z firmą Car-Gryf możesz być pewien, że otrzymasz szybką wycenę samochodu. Ostateczna cena skupu ustalana jest po oględzinach pojazdu przez wykwalifikowanego pracownika, pod wskazanym przez klienta adresie. Rzeczoznawca zapoznaje się także z dokumentami dotyczącymi marki, rocznika i stanu technicznego samochodu.

Zakup samochodu

Po dokonaniu wyceny samochodu można przejść do zawarcia umowy kupna-sprzedaży. W trosce o czas naszych klientów ograniczyliśmy liczbę formalności do minimum, a sama procedura trwa zaledwie kilka minut. Dużą zaletą korzystania z usług Car-Gryf jest możliwość otrzymania gotówki do ręki tuż po podpisaniu dokumentów.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • usługi świadczone 24 godziny na dobę;
  • darmowy dojazd pod wskazany przez klienta adres;
  • indywidualna wycena na podstawie oceny i weryfikacji dokumentów przez rzeczoznawcę;
  • minimum formalności;
  • wyjątkowo łatwe i szybkie procedury;
  • odbiór samochodu prywatnym transportem;
  • natychmiastowy odbiór gotówki po podpisaniu umowy.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Drawsko Pomorskie przyjmiemy samochód w każdym stanie. Nie ma znaczenia to, w jakim stopniu jest zniszczone. Możesz nam oddać auto powypadkowe, a nawet pojazd zdezelowany. Nie ma także znaczenia, jaki to będzie pojazd. Zapraszamy Cię, jeśli chcesz zezłomować auto osobowe, terenowe, dostawcze, czy ciężarowe. Przyjmiemy od Ciebie również autobus.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Nawet podczas kasacji swojego pojazdu musisz mieć przy sobie odpowiednie dokumenty. Czego oczekujemy? Dowodu osobistego, a także dowodu rejestracyjnego pojazdu. Nie może zabraknąć karty pojazdu, jeśli taka występuje.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oczywiście, dostaniesz gotówkę za każdy kilogram masy samochodu. Musisz jednak pamiętać, że jeśli jest ona mniejsza niż 90% tego, co zostało wpisane w dowód rejestracyjny, będziemy musieli pobrać niewielką opłatę od każdego kilograma, którego brakuje. Zmniejszy to końcową kwotę do wypłaty.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta