Chcesz szybko i bez zbędnych formalności zezłomować samochód? W takim razie wybierz auto szrot w Białogardzie, jeśli ten znajduje się w Twojej okolicy. Fachowa obsługa i korzystna oferta dopasowana do Ciebie. W firmie Car-Gryf możesz liczyć na spełnienie Twoich indywidualnych potrzeb dotyczących danego pojazdu. Oddaj go nam, a my zajmiemy się resztą. Oczywiście złomowanie aut w Białogardzie jest odpowiednio przez nas opłacane.

Złomowanie i kasacja aut Białogard
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Działamy na rynku od lat, zezłomowaliśmy już mnóstwo samochodów, a nasi klienci zawsze są zadowoleni z usług, jakie świadczymy. Ty również możesz mieć pewność, że wszystko przebiegnie tak jak należy. Oferujemy autokasację w Białogardzie i okolicach. Przyjedź do nas wraz z samochodem lub po prostu zadzwoń, a użyjemy własnego transportu, aby przewieźć samochód na szrot!

złomowanie aut Białogard

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Masz pytanie dotyczące kasacji aut? Chcesz dowiedzieć się wszystkiego na ten temat, zanim oddasz nam swój pojazd? Bardzo dobrze, mamy dla Ciebie propozycję, zadzwoń do nas, a odpowiemy na każde Twoje pytanie! Zadzwoń pod ten numer: 690-209-209.

Szybka weryfikacja pojazdu

Mimo że samochód jest oddawany na złom, musimy go zweryfikować. W tym celu będziemy chcieli sprawdzić kompletną dokumentację pojazdu, jaką posiadasz. Oczywiście sprawdzimy również jego historię.

Zakup samochodu

Jest to najprzyjemniejsza część. Po ustaleniu ceny pojazdy przechodzimy do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Po Twoim podpisie otrzymujesz od nas odpowiednią ilość gotówki, a my zabieramy auto do kasacji.

Zalety złomowania aut w Białogardzie!

  • Gotówka zaraz po podpisaniu umowy,
  • działamy 24 godziny na dobę,
  • gwarantujemy darmowy transport auta na złom,
  • pod wskazanym przez Ciebie adresem dojdzie do wyceny samochodu,
  • pozbywasz się auta i jeszcze otrzymujesz za niego zapłatę.

Car-Gryf w Białogardzie – złomowanie dla każdego

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkich chętnych klientów. Działamy legalnie od lat, zapewniamy szybką, fachową i miłą obsługę. Usługa kasacji jest oczywiście darmowa, ale za wrak odpowiednio Cię wynagrodzimy. Złomowanie aut w Białogardzie odbywa się bez zbędnych formalności. Wystarczy umowa kupna-sprzedaży. Przyjmiemy każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia, czy to będzie auto osobowe, czy dostawcze lub ciężarowe. Zapraszamy więc wszystkich chętnych do skorzystania z naszej oferty. Warto wcześniej skontaktować się z nami telefonicznie, można jednak dokonać złomowania pojazdów po przyjeździe do naszej siedziby w Białogardzie. Co ważne, oferujemy również możliwość odkupu auta od właściciela.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Złomowanie aut w Białogardzie odbywa się bez względu na model czy markę pojazdu. Jak już pisaliśmy, nie ma także znaczenia rodzaj auta. Może to być samochód osobowy, dostawczy, terenowy, ale i autobus czy stara taksówka. Co więcej, znaczenia nie ma także jego stan. Przyjmujemy nawet powypadkowe, doszczętnie zniszczone auta.
Czy za złomowanie auta się płaci?
Oczywiście, że nie! U nas ta usługa jest darmowa. Co więcej, możesz na tym jeszcze zarobić. Ile? Wszystko zależy od masy pojazdu – im będzie większa, tym większa będzie również Twoja zapłata. Nie zapłacisz nawet za transport pojazdu na nasz złom w Białogardzie!
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Przede wszystkim nie musisz wtedy opłacać już składek OC. Kwestia ekologii i dbania o środowisko ma także duże znaczenie. Kiedy oddajesz auto na złom, zwalnia Ci się miejsce w garażu lub na podjeździe, co z pewnością zwiększa bezpieczeństwo domowników i nie tylko!

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta