Złomowanie aut w Wałczu to nasza specjalność. Zapraszamy do nas, jeśli chcesz pozbyć się swojego nieużytkowanego, może zniszczonego pojazdu, który jedynie zalega na Twoim podjeździe. Złomujemy wszystkie auta bez względu na markę, rok produkcji, czy model. Możesz nam oddać samochód osobowy, ale równie dobrze ciężarowy, czy autobus. Dla nas nie ma to żadnego znaczenia. Zapraszamy więc do skorzystania z usług auto szrotu Car-Gryf!

Złomowanie i kasacja aut Wałcz
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Działamy na rynku od lat, cieszymy się zaufaniem klientów. Jesteśmy pewni, że dołączysz do tego grona po skorzystaniu z naszych usług. Auto kasacja w Wałczu i okolicach to gwarancja szybkiego pozbycia się samochodu, przy tym możliwość pewnego zarobku, bo za każdy kilogram złomu płacimy odpowiednią kwotę. Gwarantujemy również darmowy transport pojazdu spod wskazanego przez Ciebie adresu pod nasz szrot!

złomowanie aut Wałcz

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Nie jesteś pewien? Masz wątpliwości lub jakiekolwiek pytania? Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o naszej działalności i samym złomowaniu aut w Wałczu? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie, a wszystko Ci wyjaśnimy. Będziesz miał wtedy pewność, że wybierasz mądrze. Zadzwoń na numer 690-209-209, odbierze jeden z naszych pracowników i wszystko Ci wyjaśni!

Szybka weryfikacja pojazdu

Dla nas najważniejsze jest bezpieczeństwo. Zapewniamy konkretne usługi za darmo! Musisz więc wiedzieć, że chcemy się zabezpieczyć przed odebraniem od Ciebie samochodu. Na czym to polega? Weryfikacja pojazdu przebiegnie dość szybko. Sprawdzimy wtedy historię auta, a Ty pokażesz nam dokumenty samochodu, jeśli takie istnieją.

Kupno samochodu

Ostatni etap naszej współpracy to kupno samochodu od Ciebie przez auto szrot Car-Gryf. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, a Ty dostajesz odpowiednią sumę gotówki za każdy zezłomowany kilogram masy auta. Jesteśmy przekonani, że każda ze stron będzie z tego zadowolona!

Zalety wyboru firmy Car-Gryf:

  • szybka weryfikacja auta,
  • darmowa wycena i darmowy transport,
  • brak zbędnych formalności,
  • gotówka za każdy kilogram masy pojazdu,
  • możliwość oddania na złom każdego rodzaju auta.

Postaw na firmę Car-Gryf w Wałczu – pewny wybór

Jeżeli szukasz usług na wysokim poziomie, powinieneś skorzystać z oferty firmy Car-Gryf z kilku powodów. Przede wszystkim masz pewność, że wybierasz legalnie. Jesteśmy firmą działającą od lat. Złomowanie aut w Wałczu to nasza pasja, a dla Ciebie możliwość pozbycia się pojazdu spod domu, czy z garażu. Co więcej, dbasz tym samym o środowisko i dobro innych uczestników ruchu. Do tego otrzymujesz odpowiednią sumę pieniędzy za samochód, ile? Wszystko zależy od ciężaru pojazdu. Nie zwlekaj, już teraz postaw na auto szrot i zezłomuj samochód. Cennik znajdziesz na naszej stronie! Co więcej, możesz nam odsprzedać nieużytkowany przez Ciebie pojazd. Skupujemy każdy model!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Tak naprawdę w Wałczu przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd. Nie ma dla nas znaczenia jego marka, model, a tym bardziej rok produkcji. Co więcej, nie musisz się obawiać przyjeżdżając do nas z wrakiem. Auta powypadkowe czy po pożarze to nasza specjalność. Przekonaj się o tym!
Dlaczego złomowanie aut jest tak ważne?
Z kilku poważnych powodów. Przede wszystkim chronisz w ten sposób środowisko, nie zatruwasz go. Na posesji nie ma wraku, który jedynie zalegał i stwarzał niebezpieczeństwo. Co więcej, zwalniasz miejsce na nowy samochód, a przy tym dostajesz gotówkę za kasację poprzedniego!
Czy za złomowanie auta się płaci?
Nie dość, że nie musisz nam płacić za zezłomowanie pojazdu, to jeszcze my zapłacimy Tobie. Suma pieniędzy, jaką uzyskasz, będzie uzależniona od masy pojazdu. Co więcej, przetransportujemy auto, które ma być zezłomowane z Twojej posesji na nasz auto szrot za darmo!


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta