Złomowanie aut Kołobrzeg to doskonała propozycja dla Ciebie, jeśli chcesz się pozbyć nieużytkowanego pojazdu. Auto Szrot Car-Gryf działa od lat, możesz więc mieć pewność profesjonalnych usług! Naszą ofertę dopasujemy do Twoich indywidualnych potrzeb! Kasacja aut odbywa się przy poszanowaniu zasad bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Cena złomowania samochodu z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy. Auto kasacja Kołobrzeg i okolice czeka – sprawdź naszą ofertę!

Złomowanie i kasacja aut Kołobrzeg
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Dlaczego warto skorzystać z usług złomowania samochodów w Kołobrzegu? Nasza firma istnieje od lat, mamy ogromne doświadczenie na rynku. Proponujemy kasację samochodów z minimum formalności. Gwarantujemy wycenę rzeczoznawcy pod wskazanym przez Ciebie adresem. Nie musisz do nas przyjeżdżać! Auto złom Car-Gryf uczciwie zapłaci za każdy kilogram samochodu. Chcesz wiedzieć ile? Sprawdź cennik złomowania samochodów.

złomowisko

Najwyższej jakości obsługa z dojazdem pod wskazany adres

Kontakt telefoniczny

Zależy nam na tym, abyś dokładnie wiedział, czego możesz oczekiwać od naszej firmy. Dlatego udostępniamy Ci numer telefonu: 690-209-209. Pod nim czekają nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy odpowiedzą na każde Twoje pytanie odnośnie złomowania pojazdów w Kołobrzegu.

Weryfikacja pojazdu

Zastanawiasz się, w jaki sposób przebiega weryfikacja auta, które ma zostać zezłomowane? To bardzo proste, nasz rzeczoznawca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres, sprawdzi jego stan i dokona wyceny. Wszystko po to, aby kasacja pojazdu w Kołobrzegu była dla Ciebie czymś banalnie prostym. Możesz mieć pewność, że cena złomowania auta będzie zadowalająca.

Zakup samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest sam proces kasacji. Odbywa się on bez zbędnych formalności, aby dla Ciebie było to proste i przyjemne. Oddając nam auto, otrzymasz stosowną kwotę wyliczoną na podstawie wagi pojazdu.

Dlaczego warto zezłomować auto w Car-Gryf w Kołobrzegu?

  • Przede wszystkim jest to usługa darmowa.
  • Oferujemy darmowy transport Twojego auta do kasacji.
  • Nasz rzeczoznawca wyceni auto pod wskazanym adresem.
  • Płacimy za pojazd gotówką zaraz po podpisaniu umowy.
  • Jesteśmy dla Ciebie otwarci 24/7.
  • Pozbywasz się niesprawnego pojazdu, a my Ci za niego jeszcze płacimy.

Auto kasacja Kołobrzeg i okolice to oferta nie do odrzucenia! Za swój samochód otrzymasz pieniądze, nawet jeśli nie nadaje się on już do użytku. Odbierzemy od Ciebie każdy pojazd, zarówno ten osobowy, jak i terenowy, dostawczy, ciężarowy, czy nawet autobus. Jednak to nie wszystko, na co możesz u nas liczyć. Co powiesz na skup samochodów używanych? Jeśli chcesz szybko sprzedać auto, wybierz Car-Gryf. Wycenimy pojazd, a następnie przekażemy Ci za niego odpowiednią kwotę. Możesz nam sprzedać każde auto, zarówno w stanie bardzo dobrym, jak i to używane lub uszkodzone! Sprawdź naszą ofertę skupu samochodów w Kołobrzegu.

FAQ

Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Kiedy decydujesz się na złomowanie pojazdu, nie zapomnij o kilku ważnych dokumentach. Jest to przede wszystkim dowód osobisty właściciela, ale także dowód rejestracyjny auta i karta pojazdu (oczywiście, jeśli taka występuje).
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
TAK! Ile? To zależy od wagi samochodu. Otrzymujesz gotówkę za każdy kilogram masy. Musisz jednak pamiętać, że jeśli auto ma mniej niż 90% masy pierwotnej, za każdy kilogram będziemy odejmować niewielką część, co przełoży się na nieco mniejszą kwotę.
Jakie auta przyjmujecie na złom?
Przyjmujemy każdy rodzaj pojazdów. Będą to więc auta osobowe, terenowe, dostawcze i ciężarowe. Zezłomujemy nawet autobus z Kołobrzegu! Co ważne, stan pojazdu nie ma znaczenia. Może to być auto powypadkowe, doszczętnie zniszczone i zdezelowane.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta