Chcesz pozbyć się nieużywanego auta, ale brakuje Ci na to czasu? Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej sprzedać pojazd i nie musieć ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z tym procesem? Nasz auto szrot w Złocieńcu na pewno spełni Twoje oczekiwania! Car-Gryf to firma z doświadczeniem, która oferuje wysokiej jakości usługi w całej Polsce. Skorzystaj z naszej oferty na złomowanie samochodu w dobrej cenie. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Złomowanie i kasacja aut Złocieniec
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Klient i jego zadowolenie zawsze są dla nas najważniejsze. Dlatego właśnie złomowanie samochodu w Złocieńcu w naszej firmie to gwarancja dopasowania wszystkich etapów do potrzeb klienta. Nasi rzeczoznawcy dojeżdżają pod wskazany przez klienta adres i przeprowadzają szybką, ale jednocześnie rzetelną wycenę. Gwarantujemy odbiór zakupionego auta prywatnym transportem na nasz koszt oraz zapewniamy złomowanie samochodu zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami. U nas możesz oddać do kasacji samochód nowy lub używany, uszkodzony w wypadku lub wycofany z eksploatacji. Przyjmujemy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także luksusowe, sportowe i zabytkowe.

złomowisko

Skorzystaj z wysokiej jakości usług sprawdzonej firmy

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat auto kasacji w Złocieńcu i okolicach, to skontaktuj się z nami już dziś. Zadzwoń na naszą infolinię, którą znajdziesz pod numerem 690-209-209 i zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania. Możesz zrobić to również za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

W Car-Gryf dopasowujemy się do potrzeb klienta. Dlatego to Ty wyznaczasz miejsce i czas spotkania oraz wyceny pojazdu. Nasz rzeczoznawca pojawi się pod wskazanym adresem i dokona weryfikacji auta. Na podstawie stanu samochodu oraz jego dokumentacji wyznaczy cenę, jaką możesz zyskać za swój pojazd. U nas nie obowiązuje uniwersalny cennik za złomowanie samochodu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zakup samochodu

Dopełnienie wszelkich formalności zakupowo-sprzedażowych przebiega bardzo szybko. Ograniczyliśmy formalności do minimum, więc wypełnienie dokumentacji nie zajmuje wiele czasu. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje od nas należną zapłatę w gotówce praktycznie od ręki.

Największe zalety złomowania pojazdu z Car-Gryf:

  • gwarantujemy obsługę siedem dni w tygodniu przez całą dobę,
  • zapewniamy fachową weryfikację auta pod wskazanym adresem,
  • dokonujemy indywidualnej wyceny każdego pojazdu,
  • ograniczyliśmy formalności do minimum dla wygody klienta,
  • odbieramy pojazd prywatnym transportem,
  • płacimy gotówką od razu po zawarciu umowy.