Chcesz pozbyć się nieużywanego auta, ale brakuje Ci na to czasu? Zależy Ci na tym, aby jak najszybciej sprzedać pojazd i nie musieć ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z tym procesem? Nasz auto szrot w Złocieńcu na pewno spełni Twoje oczekiwania! Car-Gryf to firma z doświadczeniem, która oferuje wysokiej jakości usługi w całej Polsce. Skorzystaj z naszej oferty na złomowanie samochodu w dobrej cenie. Z nami zaoszczędzisz sporo czasu i nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Złomowanie i kasacja aut Złocieniec
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Klient i jego zadowolenie zawsze są dla nas najważniejsze. Dlatego właśnie złomowanie samochodu w Złocieńcu w naszej firmie to gwarancja dopasowania wszystkich etapów do potrzeb klienta. Nasi rzeczoznawcy dojeżdżają pod wskazany przez klienta adres i przeprowadzają szybką, ale jednocześnie rzetelną wycenę. Gwarantujemy odbiór zakupionego auta prywatnym transportem na nasz koszt oraz zapewniamy złomowanie samochodu zgodnie z obowiązującymi normami i wymogami. U nas możesz oddać do kasacji samochód nowy lub używany, uszkodzony w wypadku lub wycofany z eksploatacji. Przyjmujemy pojazdy osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także luksusowe, sportowe i zabytkowe.

złomowisko

Skorzystaj z wysokiej jakości usług sprawdzonej firmy

Kontakt telefoniczny

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat auto kasacji w Złocieńcu i okolicach, to skontaktuj się z nami już dziś. Zadzwoń na naszą infolinię, którą znajdziesz pod numerem 690-209-209 i zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania. Możesz zrobić to również za pośrednictwem formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

W Car-Gryf dopasowujemy się do potrzeb klienta. Dlatego to Ty wyznaczasz miejsce i czas spotkania oraz wyceny pojazdu. Nasz rzeczoznawca pojawi się pod wskazanym adresem i dokona weryfikacji auta. Na podstawie stanu samochodu oraz jego dokumentacji wyznaczy cenę, jaką możesz zyskać za swój pojazd. U nas nie obowiązuje uniwersalny cennik za złomowanie samochodu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Zakup samochodu

Dopełnienie wszelkich formalności zakupowo-sprzedażowych przebiega bardzo szybko. Ograniczyliśmy formalności do minimum, więc wypełnienie dokumentacji nie zajmuje wiele czasu. Po podpisaniu umowy klient otrzymuje od nas należną zapłatę w gotówce praktycznie od ręki.

Największe zalety złomowania pojazdu z Car-Gryf:

  • gwarantujemy obsługę siedem dni w tygodniu przez całą dobę,
  • zapewniamy fachową weryfikację auta pod wskazanym adresem,
  • dokonujemy indywidualnej wyceny każdego pojazdu,
  • ograniczyliśmy formalności do minimum dla wygody klienta,
  • odbieramy pojazd prywatnym transportem,
  • płacimy gotówką od razu po zawarciu umowy.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Chętnie przyjmiemy każdy rodzaj pojazdów. Możesz nam oddać auto osobowe, dostawcze, a nawet ciężarowe. To nie wszystko, nic nie stoi na przeszkodzie, abyś oddał nam autobus. Stan danego pojazdu także nie ma większego znaczenia. Przyjmiemy lekko uszkodzone auto, ale i doszczętnie zniszczone.
Zajmujecie się obsługą osób prywatnych, czy firm?
Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Zezłomować u nas pojazd może każdy. Umożliwiamy legalne pozbycie się auta w bardzo szybki sposób. Przy okazji można na tym nieco zarobić, bo za każdy kilogram masy pojazdu płacimy odpowiednią kwotę.
Dlaczego złomowanie auta jest tak istotne?
Dzięki temu auto nie zalega na podjeździe, czy w garażu i nie zabiera miejsca. Ponadto, po zezłomowaniu nie musisz już płacić składek OC. Oczywiście należy także wspomnieć o korzyściach dla środowiska, które płyną z kasacji auta osobowego, ciężarowego, czy busa.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta