Sprzedaż samochodu na własną rękę często wiąże się z długim czasem poszukiwania kupca, koniecznością zmiany ceny oraz ponoszenia dodatkowych, nieprzewidzianych kosztów. W takiej sytuacji warto wybrać auto szrot w Trzebiatowie i skorzystać z profesjonalnej oferty złomowania samochodu w dobrej cenie przez firmę Car-Gryf. Wybierając naszą ofertą, masz pewność, że cały proces zostanie przeprowadzony szybko i sprawnie. U nas wykonasz auto kasację w Trzebiatowie i okolicach zarówno pojazdów nowych, jak i używanych. Nasz auto szrot przyjmuje również samochody powypadkowe i poważnie uszkodzone oraz te, które zostały wycofane z eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Trzebiatów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Car-Gryf to firma zajmująca się kasacją pojazdów oraz ich demontażem, która wyróżnia się na tle konkurencji. Jesteśmy prawdziwymi profesjonalistami w swojej branży, którzy na pierwszym miejscu zawsze stawiają dobro klienta. Dlatego zgłaszając się do nas, masz gwarancję, że złomowanie samochodów w Trzebiatowie lub w okolicy przebiegnie szybko i sprawnie. Ograniczyliśmy formalności do minimum, nasz rzeczoznawca przyjedzie do Ciebie, abyś nie tracił czasu, a pieniądze za swoje auto otrzymasz w gotówce od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

złomowisko

Postaw na sprawdzone usługi i wysoką jakość

Kontakt telefoniczny

Jeśli interesuje Cię fachowy demontaż samochodów w Trzebiatowie, to koniecznie zgłoś się do nas. Nasi wykwalifikowani pracownicy nie tylko odpowiednio zajmą się Twoim autem, ale również udzielą Ci wszelkich informacji oraz odpowiedzą na nurtujące Cię pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tego, jak wygląda proces złomowania pojazdów w naszej firmie, to skorzystaj z naszej infolinii, którą znajdziesz pod numerem telefonu 690-209-209. Możesz skorzystać również z formularza kontaktowego, który znajduje się na naszej stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Aby zaoszczędzić jak najwięcej cennego czasu naszych klientów, gwarantujemy szybki i sprawny proces wyceny pojazdu. Nasz rzeczoznawca pojawi się pod wskazanym adresem i zajmie się weryfikacją oraz profesjonalną wyceną pojazdu. Sprawdzi on nie tylko stan auta, ale również wszystkie jego dokumenty. Po przeanalizowaniu materiałów informuje on klienta o tym, jaką kwotę może za niego uzyskać. Rzetelność i profesjonalizm zagwarantują Ci naprawdę konkurencyjną cenę za złomowanie pojazdu u nas.

Zakup samochodu

Po przedstawieniu oferty cenowej i zaakceptowaniu jej przez klienta można przejść do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży. W Car-Gryf zadbaliśmy o to, aby podczas oddawania samochodu do kasacji formalności zostały ograniczone do minimum. Dzięki temu cały proces przebiega płynnie i bezproblemowo. W razie jakichkolwiek pytań nasi klienci mogą liczyć na wsparcie ze strony pracowników naszego auto szrotu. Po podpisaniu niezbędnej dokumentacji i przekazaniu prawa do własności auta na naszą firmę, nasi klienci mogą otrzymać zapłatę w gotówce praktycznie od ręki.

Największe zalety złomowania auta w firmie Car-Gryf:

  • gwarantujemy bardzo łatwe i szybkie w realizacji procedury,
  • czas i miejsce wyceny samochodu ustalane są przez klienta,
  • zapewniamy darmowy transport złomowanego auta,
  • działamy przez całą dobę, siedem dni w tygodniu,
  • dokonujemy indywidualnej wyceny każdego pojazdu,
  • cały proces jest bardzo szybki i nieskomplikowany,
  • ograniczyliśmy formalności do minimum,
  • płacimy gotówką od razu po podpisaniu dokumentów.

FAQ

Jaki pojazd mogę u Was zezłomować?
Tak naprawdę każdy. Przyjmiemy od Ciebie totalny wrak, ale również starocia, którego po prostu nikt nie chce kupić. Możesz nam również oddać lekko uszkodzony pojazd. Co ważne, dla nas nie ma znaczenia, czy w Trzebiatowie weźmiemy od Ciebie auto osobowe, czy dostawcze. Może to być nawet ciężarówka, czy autobus.
Czy za zezłomowanie auta dostanę pieniądze?
Jak najbardziej, płacimy Ci za oddanie nam pojazdu. Wysokość otrzymanej od nas gotówki zależy od wagi wraku, który nam przekazałeś. Jeśli jest cięższy, dostaniesz więcej i analogicznie do tego, jeśli jest lżejszy to mniej. Kiedy jego masa nie przekracza 90% masy wpisanej w dowód rejestracyjny, będziemy musieli pobrać niewielką opłatę za brakujące kilogramy.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Musisz udać się do najbliższego Wydziału Komunikacji. Tam należy złożyć “Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu” nie później niż 30 dni po jego zezłomowaniu. Udaj się tam z zaświadczeniem, które Ci wydamy oraz unieważnionym dowodem rejestracyjnym i ewentualnie kartą pojazdu.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta