Jeśli planujesz kupić nowe auto, ale nie możesz sprzedać starego ze względu na jego stan techniczny, skorzystaj z usług Car Gryf. Oferujemy profesjonalne złomowanie samochodów w Policach i okolicach tej miejscowości. Zajmujemy się skupem pojazdów różnego typu oraz auto kasacją. Nasz auto szrot oferuje atrakcyjne ceny odpowiadające rzeczywistej wartości kupowanych samochodów. Nie opieramy się na sztywnym cenniku – przeprowadzamy wycenę konkretnego pojazdu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta korzystającego z naszych usług.

Złomowanie i kasacja aut Police
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Już od wielu lat zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Mamy duże doświadczenie w branży i cieszymy się zaufaniem klientów, dlatego możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje oczekiwania. Oprócz kasacją pojazdów zajmujemy się także demontażem samochodów. Oferujemy nowe i używane części zamienne do różnych modeli aut dostępne w atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług naszego auto szrotu w Policach, skontaktuj się z nami już dziś!

złomowisko

W jaki sposób działamy?

Kontakt telefoniczny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza internetowego dostępnego na naszej stronie. Jeden z naszych doświadczonych pracowników przedstawi Ci przybliżoną wycenę Twojego pojazdu na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji.

Szybka weryfikacja pojazdu

Ostateczna wycena odbędzie się podczas spotkania z naszym ekspertem, który oceni stan techniczny samochodu oraz zweryfikuje jego dokumentację. W naszym auto szrocie nie obowiązuje sztywny cennik, gdyż do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie.

Zakup samochodu

Jeśli przystaniesz na zaproponowaną przez nas ofertę, po podpisaniu niezbędnych dokumentów otrzymasz zapłatę w gotówce. U nas transakcje odbywają się błyskawicznie!

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

  • nigdzie indziej skupowanie aut nie jest tak proste i szybkie,
  • ograniczamy formalności do minimum, bo szanujemy Twój czas,
  • za darmo dojeżdżamy do klientów,
  • auta do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • oferujemy atrakcyjne ceny.

Jesteśmy dostępni całodobowo

Jeśli szukasz wyróżniającego się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta skupu aut w Policach, Car Gryf na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zależy nam na wygodzie osób korzystających z naszych usług, dlatego niesprawne samochody odbieramy własnym transportem i za darmo dojeżdżamy do klientów w celu przeprowadzenia weryfikacji pojazdu. Poza tym jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu przez całą dobę, w związku z czym możesz się z nami skontaktować wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.