Jeśli planujesz kupić nowe auto, ale nie możesz sprzedać starego ze względu na jego stan techniczny, skorzystaj z usług Car Gryf. Oferujemy profesjonalne złomowanie samochodów w Policach i okolicach tej miejscowości. Zajmujemy się skupem pojazdów różnego typu oraz auto kasacją. Nasz auto szrot oferuje atrakcyjne ceny odpowiadające rzeczywistej wartości kupowanych samochodów. Nie opieramy się na sztywnym cenniku – przeprowadzamy wycenę konkretnego pojazdu. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta korzystającego z naszych usług.

Złomowanie i kasacja aut Police
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Już od wielu lat zajmujemy się złomowaniem pojazdów. Mamy duże doświadczenie w branży i cieszymy się zaufaniem klientów, dlatego możesz mieć pewność, że spełnimy Twoje oczekiwania. Oprócz kasacją pojazdów zajmujemy się także demontażem samochodów. Oferujemy nowe i używane części zamienne do różnych modeli aut dostępne w atrakcyjnych cenach. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z usług naszego auto szrotu w Policach, skontaktuj się z nami już dziś!

złomowisko

W jaki sposób działamy?

Kontakt telefoniczny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, zadzwoń do nas lub skorzystaj z formularza internetowego dostępnego na naszej stronie. Jeden z naszych doświadczonych pracowników przedstawi Ci przybliżoną wycenę Twojego pojazdu na podstawie udzielonych przez Ciebie informacji.

Szybka weryfikacja pojazdu

Ostateczna wycena odbędzie się podczas spotkania z naszym ekspertem, który oceni stan techniczny samochodu oraz zweryfikuje jego dokumentację. W naszym auto szrocie nie obowiązuje sztywny cennik, gdyż do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie.

Zakup samochodu

Jeśli przystaniesz na zaproponowaną przez nas ofertę, po podpisaniu niezbędnych dokumentów otrzymasz zapłatę w gotówce. U nas transakcje odbywają się błyskawicznie!

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas?

  • nigdzie indziej skupowanie aut nie jest tak proste i szybkie,
  • ograniczamy formalności do minimum, bo szanujemy Twój czas,
  • za darmo dojeżdżamy do klientów,
  • auta do kasacji odbieramy własnym transportem,
  • oferujemy atrakcyjne ceny.

Jesteśmy dostępni całodobowo

Jeśli szukasz wyróżniającego się profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do klienta skupu aut w Policach, Car Gryf na pewno spełni Twoje oczekiwania. Zależy nam na wygodzie osób korzystających z naszych usług, dlatego niesprawne samochody odbieramy własnym transportem i za darmo dojeżdżamy do klientów w celu przeprowadzenia weryfikacji pojazdu. Poza tym jesteśmy dostępni 7 dni w tygodniu przez całą dobę, w związku z czym możesz się z nami skontaktować wtedy, kiedy najbardziej Ci to odpowiada.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W naszym punkcie w Policach przyjmiemy każdy samochód. Nie ważne, w jakim jest stanie, może być jedynie lekko uszkodzony, ale także doszczętnie zniszczony przez drzewo, czy grad. Ponadto, przyjmiemy od Ciebie każdy rodzaj pojazdu – auto osobowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
U nas nie płacisz za złomowanie samochodu, mało tego, to my płacimy Ci za każdy kilogram wraku. Ponadto, nie musisz nam płacić za transport złomowanego auta do naszego punktu. Wszystkim zajmiemy się na własną rękę!
Zajmujecie się obsługą osób prywatnych, czy firm?
Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy. Każdy, kto chce zezłomować swój pojazd, może się do nas zgłosić. Pozbędziesz się auta w legalny i szybki sposób, przy czym otrzymasz także nieco dodatkowej gotówki.
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Dbasz o środowisko, zwalniasz miejsce w garażu i nie płacisz obowiązkowej składki OC. Oto kilka powodów, dla których warto zdecydować się na złomowanie pojazdu.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta