Chcesz szybko i bez zbędnych formalności oddać samochód na auto szrot? To dobrze się składa. Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Car-Gryf zajmuje się złomowaniem aut w Szczecinku. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapewniamy wysokiej jakości usługi od lat. Możesz do nas zadzwonić, a to my przyjedziemy do Ciebie. Formalności? Tylko krótka umowa i jeden podpis!

Złomowanie i kasacja aut Szczecinek
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Dlaczego powinieneś postawić na złomowanie aut w Szczecinku z naszą pomocą? Istniejemy na rynku od lat, mamy sporo zaufanych klientów i bardzo dobre opinie. Jesteśmy cenieni za jakość usług, szybkość ich wykonywania, a przy tym brak zbędnych formalności. Stawiając na nas wiesz, że wszystko przebiegnie pomyślnie. Wybierz więc Car-Gryf, jeśli masz zamiar dokonać kasacji auta, które jedynie zalega na Twoim podjeździe czy w garażu.

złomowanie aut Szczecinek

Skorzystaj z profesjonalnej oferty Szrotu pojazdów z Szczecinka i okolic

Kontakt telefoniczny

Wiemy, że możesz mieć do nas kilka pytań przed rozpoczęciem współpracy. Dlatego udostępniamy Ci numer telefonu: 690-209-209. Dzięki temu, zanim do nas przyjedziesz lub my przyjedziemy do Ciebie, poznasz wszelkie szczegóły dotyczące współpracy. Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Zapraszamy do kontaktu!

Szybka weryfikacja pojazdu

Kasacja samochodu to zadanie dla profesjonalistów. Jednak zanim w ogóle do tego dojdzie, będziemy musieli sprawdzić kilka informacji o danym pojeździe. Wszystko to w ramach bezpieczeństwa. Warto więc, abyś przygotował wszystkie dokumenty dotyczące Twojego samochodu. Bardzo nam to ułatwi pracę i przyspieszy cały proces.

Kupno samochodu

W ostatnim etapie oddajesz nam swój samochód. Oczywiście nie robisz tego za darmo. Odpowiednio Ci zapłacimy, jednak wszystko zależy od tego, jak ciężkie było auto. Po zezłomowaniu auta w Szczecinku otrzymasz pieniądze i zaświadczenie, że takie złomowanie miało miejsce. Musisz się z nim udać do Wydziału Komunikacji, aby wyrejestrować pojazd.

Zalety wyboru Szrotu aut z Szczecinka i okolic – Car-Gryf:

  • szybki sposób na gotówkę,
  • pozbycie się auta z posesji lub garażu,
  • możemy niesprawny pojazd przetransportować za darmo,
  • brak zbędnych formalności.

Postaw na złomowanie aut w Szczecinku!

Dlaczego powinieneś zezłomować auto w Szczecinku? Z kilku powodów. Przede wszystkim dbasz wtedy o środowisko. Po drugie masz pewność, że dany pojazd nie będzie już utrudniał ruchu innym uczestnikom, albo stwarzał zagrożenia, jeśli był przechowywany blisko drogi. Ponadto zwalniasz miejsce na posesji, być może na nowy samochód? Co więcej, za kasację samochodu otrzymasz odpowiednią ilość gotówki, a samo oddanie auta na złom jest darmowe. Nie zwlekaj i skorzystaj z oferty w firmie Car-Gryf! Mamy dla Ciebie jeszcze jedną propozycję. Możemy odkupić od Ciebie używany pojazd!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Tak naprawdę przyjmiemy od Ciebie każdy samochód. Nie ma dla nas znaczenia model, rok produkcji, marka czy gabaryty danego pojazdu. Może to być samochód kompletnie zniszczony, powypadkowy. Co ważne, nie chcemy tylko osobówek. W Szczecinku przyjmiemy pojazd ciężarowy, autobus, dostawczy – wszystkie!/dd>

Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Samo złomowanie jest darmowe, nie ponosisz więc za to żadnych opłat. Po wszystkim wypłacimy Ci odpowiednią ilość gotówki, jednak wszystko zależy od wagi pojazdu – im jest cięższy, tym stawka będzie wyższa. Na pewno nie pozostaniesz z niczym!
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Chronisz tym samym środowisko i dbasz o bezpieczeństwo na Twojej posesji, ponieważ zalegający pojazd nie zagraża już innym uczestnikom ruchu. Ponadto zwalnia Ci się miejsce na posesji lub w garażu. Same pozytywne strony złomowania!

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta