Niemal każdy doświadczony kierowca miał do czynienia ze sprzedażą używanego samochodu. W takiej sytuacji koniecznie trzeba wygospodarować trochę czasu na przygotowanie pojazdu i zainwestować w niezbędne naprawy, a następnie uzbroić się w cierpliwość czekając na odpowiedniego kupca. Dla osób, które nie mają takiej możliwości lub potrzebują szybkiej gotówki, doskonałą alternatywą jest skorzystanie z usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie z dojazdem m.in. na terenie Gryfic przez doświadczoną firmę Car-Gryf. Mimo, że auto szrot znajduje się na terenie Szczecina, mieszkańcy wielu innych miast w Polsce mogą również liczyć na darmowy transport.

Złomowanie i kasacja aut Gryfice
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Poszukujesz skutecznego sposobu, aby pozbyć się niesprawnego pojazdu i otrzymać za niego gotówkę do ręki? W takim razie idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z auto kasacji z dojazdem do Gryfic i okolic za pośrednictwem firmy Car-Gryf. W ramach usługi dokonujemy indywidualnej wyceny samochodu biorąc pod uwagę podstawowe informacje, takie jak marka, rocznik czy waga, a także udokumentowany stan techniczny. Wypłacamy gotówkę bezpośrednio pod podpisaniu umowy kupna-sprzedaży w przedziale od 300 do nawet 200 tysięcy złotych. Duże znaczenie ma dla nas zadowolenie klienta, dlatego oferujemy darmowy dojazd prywatnym pojazdem. Przyjmujemy zarówno nowe, jak i używane samochody.

złomowisko

Skorzystaj z fachowej obsługi wykwalifikowanych specjalistów!

Kontakt telefoniczny

Chcąc nawiązać współpracę z firmą Car-Gryf wystarczy skontaktować się za pośrednictwem numeru telefonu lub specjalnego formularza na stronie internetowej w zakładce kontakt. Dbamy o najwyższą jakość obsługi klienta, dlatego na każdym etapie udzielamy szczegółowych informacji i służymy fachową pomocą w zakresie wypełniania formalności. Sporządzana przez nas umowa kupna-sprzedaży jest dostosowana do indywidualnych potrzeb klienta. W razie potrzeby możemy dokonać wstępnej wyceny po uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443!

Szybka weryfikacja pojazdu

Zależy nam, aby klienci byli w pełni zadowoleni z obsługi naszej firmy Car-Gryf, dlatego dokonujemy szybkiej i rzetelnej wyceny samochodu. Klient może umówić się w dogodnym terminie i miejscu, przy czym cała procedura wykonywana jest błyskawicznie. W indywidualnej ocenie wartości auta brane są pod uwagę ogólne oględziny, a także dokumenty z podstawowymi informacjami, takimi jak marka i rocznik czy stan techniczny. Zadzwoń już dziś i umów się z naszym rzeczoznawcą na spotkanie!

Zakup samochodu

Ostateczne cena za skup samochodu określana jest po oględzinach samochodu oraz przejrzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów. Jeśli klient nadal jest zainteresowany sprzedażą przechodzimy do sporządzania umowy kupna-sprzedaży. Ograniczyliśmy ilość formalności do minimum, dzięki czemu proces ten trwa zaledwie kilka minut. Po złożeniu podpisu gotówka zostaje wypłacona od ręki.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • usługi świadczone 24 godziny na dobę;
  • łatwy kontakt za pośrednictwem numeru telefonu lub formularza na stronie internetowej;
  • formalności ograniczone do minimum;
  • wyjątkowo łatwe i szybkie procedury;
  • darmowy dojazd do klienta w wielu miastach w Polsce;
  • prywatny transport pojazdu na koszt firmy;
  • wypłata gotówki od ręki tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Profesjonalne złomowanie aut z dojazdem do Gryfic z firmą Car-Gryf

Ciekawym rozwiązaniem dla osób, które poszukują profesjonalnej firmy zajmującej się złomowaniem samochodów z dojazdem do Gryfic jest skorzystanie z usług firmy Car-Gryf. Wyróżnia nas bogate doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom najwyższej jakości usługi. Wycena pojazdu jest zawsze dokonywana przez wykwalifikowanego rzeczoznawcę. Obecnie mamy do zaoferowana zarówno nowe, jak i używane części, a także w pełni legalny recykling samochodów wycofanych z eksploatacji według obowiązujących przepisów prawa. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Tak naprawdę wszystkie. Nie ważny jest bowiem ich stan. Może to być pojazd uszkodzony, bez silnika, kompletnie zniszczony lub po wypadku, nienadający się już do jazdy. Sprawa wygląda podobnie, jeśli chodzi o rodzaj pojazdu. W Gryficach oddasz auto osobowe, terenowe, ale i ciężarowe. Na złomie nie brak także autobusów.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oczywiście, że tak. Dostajesz od nas wypłatę uzależnioną od masy samochodu. Wypłacamy pieniądze za każdy kilogram! Niestety, jeśli samochód waży mniej niż 90% masy wpisanej w dowód rejestracyjny, musimy pobrać niewielką opłatę od każdego brakującego kilograma. Wypłata będzie wtedy nieco mniejsza.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Nie, nic nie musisz płacić, a dodatkowo dostaniesz od nas za to pieniądze! Wypłata uwarunkowana jest masą samochodu, im pojazd cięższy, tym więcej otrzymasz. U nas nie tylko nie płacisz za zezłomowanie, ale nawet za transport Twojego pojazdu do naszej siedziby w Gryficach! Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta