Każdy pojazd ma swój czas, po upływie którego może być niesprawny, zniszczony lub po prostu zostać wymieniony na nowszy model. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem dla mieszkańców Barlinka, jest skorzystanie z profesjonalnej usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie za pośrednictwem firmy Car-Gryf. Nasz auto szrot mieści się w Szczecinie, jednak skup aut odbywa się z dojazdem do wskazanego przez klienta miejsca w oparciu o indywidualną wycenę. Przyjmujemy nowe i używane pojazdy osobowe, sportowe, terenowe, a także dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Barlinek
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Auto kasacja z dojazdem do Barlinka przez firmę Car-Gryf to wyjątkowo korzystne rozwiązanie z wielu powodów – przede wszystkim klienci mogą zaoszczędzić czas oraz koszty związane z samodzielnym transportem pojazdu przeznaczonego na złom. W zależności od indywidualnych cech danego samochodu, takich jak waga czy rodzaj i stan techniczny poszczególnych części, właściciel złomowanego auta może otrzymać w zamian od 300 do nawet 200.000 złotych wypłaconych bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego każdego właściciela pojazdu poszukującego korzystnego rozwiązania, by w szybki sposób pozbyć się auta, a przy tym zyskać. Oferujemy błyskawiczne, skuteczne i całkowicie legalne złomowanie samochodu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na każdym etapie udzielamy szczegółowych informacji, aby klient miał pełną świadomość warunków współpracy. Obecnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem numeru telefonu (660 637 702 lub 692 443 443), a także formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po nawiązaniu kontaktu z naszą firmą przystępujemy do szybkiej wyceny pojazdu. Zanim jednak zostanie przedstawiona ostateczna cena, nasz wykwalifikowany pracownik przyjedzie w wyznaczone miejsce by dokonać oględzin danego samochodu, a także zweryfikować dokumenty dotyczące stanu technicznego, rocznika oraz marki.

Zakup samochodu

Jeśli po dokonaniu weryfikacji pojazdu i podaniu propozycji ceny skupu sprzedający samochód jest nadal zainteresowany współpracą, przechodzimy do wypełnienia niezbędnych dokumentów. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego formalności są zminimalizowane do granic możliwości, a cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży gotówka zostaje niezwłocznie przekazana do rąk byłego właściciela.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • wyjątkowo łatwa i szybka procedura;
  • indywidualne podejście do każdego klienta;
  • darmowy dojazd pod wskazany adres;
  • szybka wycena i natychmiastowa wypłata gotówki;
  • usługi świadczone przez 24 godziny na dobę;
  • samochód odbierany jest do kasacji prywatnym transportem.