Każdy pojazd ma swój czas, po upływie którego może być niesprawny, zniszczony lub po prostu zostać wymieniony na nowszy model. W takiej sytuacji doskonałym rozwiązaniem dla mieszkańców Barlinka, jest skorzystanie z profesjonalnej usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie za pośrednictwem firmy Car-Gryf. Nasz auto szrot mieści się w Szczecinie, jednak skup aut odbywa się z dojazdem do wskazanego przez klienta miejsca w oparciu o indywidualną wycenę. Przyjmujemy nowe i używane pojazdy osobowe, sportowe, terenowe, a także dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Barlinek
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Auto kasacja z dojazdem do Barlinka przez firmę Car-Gryf to wyjątkowo korzystne rozwiązanie z wielu powodów – przede wszystkim klienci mogą zaoszczędzić czas oraz koszty związane z samodzielnym transportem pojazdu przeznaczonego na złom. W zależności od indywidualnych cech danego samochodu, takich jak waga czy rodzaj i stan techniczny poszczególnych części, właściciel złomowanego auta może otrzymać w zamian od 300 do nawet 200.000 złotych wypłaconych bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego każdego właściciela pojazdu poszukującego korzystnego rozwiązania, by w szybki sposób pozbyć się auta, a przy tym zyskać. Oferujemy błyskawiczne, skuteczne i całkowicie legalne złomowanie samochodu zgodnie z obowiązującymi przepisami. Na każdym etapie udzielamy szczegółowych informacji, aby klient miał pełną świadomość warunków współpracy. Obecnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem numeru telefonu (660 637 702 lub 692 443 443), a także formularza znajdującego się na stronie internetowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po nawiązaniu kontaktu z naszą firmą przystępujemy do szybkiej wyceny pojazdu. Zanim jednak zostanie przedstawiona ostateczna cena, nasz wykwalifikowany pracownik przyjedzie w wyznaczone miejsce by dokonać oględzin danego samochodu, a także zweryfikować dokumenty dotyczące stanu technicznego, rocznika oraz marki.

Zakup samochodu

Jeśli po dokonaniu weryfikacji pojazdu i podaniu propozycji ceny skupu sprzedający samochód jest nadal zainteresowany współpracą, przechodzimy do wypełnienia niezbędnych dokumentów. Szanujemy czas naszych klientów, dlatego formalności są zminimalizowane do granic możliwości, a cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży gotówka zostaje niezwłocznie przekazana do rąk byłego właściciela.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • wyjątkowo łatwa i szybka procedura;
  • indywidualne podejście do każdego klienta;
  • darmowy dojazd pod wskazany adres;
  • szybka wycena i natychmiastowa wypłata gotówki;
  • usługi świadczone przez 24 godziny na dobę;
  • samochód odbierany jest do kasacji prywatnym transportem.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Może to być każdy samochód, nie ma znaczenia jego stan ogólny. W Barlinku przyjmiemy pojazd uszkodzony, powypadkowy i kompletnie zniszczony. Rodzaj pojazdu także nie ma znaczenia, może to być auto osobowe, terenowe, ciężarowe, dostawcze, a nawet zniszczony autobus.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Potrzebujemy kilku niezbędnych dokumentów do zezłomowania auta. Jest to dowód osobisty, dowód rejestracyjny pojazdu, ale również karta pojazdu, jeśli taka występuje.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Jeśli chcesz zezłomować auto, nie martw się kosztami. Takie bowiem nie wystąpią. Co ważne, nie zapłacisz za kasację, ani za transport auta do naszego auto-szrotu!
Gdzie zgłosić zezłomowanie pojazdu?
Kiedy zezłomujesz u nas pojazd, masz 30 dni na zgłoszenie tego do najbliższego Wydziału Komunikacji. Wystarczy, że złożysz tam „Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu”. Kiedy wybierasz się do urzędu, pamiętaj o zabraniu zaświadczenia o zezłomowaniu i unieważnionego dowodu rejestracyjnego, ewentualnie karty pojazdu.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta