W naszym autoszrocie Car-Gryf w Międzyzdrojach umożliwiamy złomowanie każdego rodzaju samochodu. Przyjmujemy zarówno auta zniszczone i spalone lub powypadkowe, jak i praktycznie nowe i oferujemy za nie cenę odpowiednią do ich wagi lub brakującego wyposażenia. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie złomowania i wystawiamy zaświadczenia oraz dokumenty niezbędne w niektórych urzędach oraz w firmie ubezpieczeniowej. Czasami złomowanie samochodu w Car-Gryf Międzyzdroje jest jedynym sposobem na pozbycie się awaryjnego auta. Nasza stacja złomowania samochodów działa w pełni legalnie i odznacza się między innymi spełnieniem wszelkich wymogów formalnych. Obecnie tylko około 40% firm świadczących usługi auto kasacji oraz działa w pełni legalnie, dlatego decydując się na złomowanie pojazdu w naszej firmie nie wspierasz szarej strefy. Złomowania dokonujemy „na telefon”. Nasz pracownik zjawia się w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym wystawia niezbędne dokumenty i zaświadczenia.

Złomowanie i kasacja aut Międzyzdroje
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

złomowisko

Przebieg transakcji z firmą Car-Gryf – krok po kroku

Kontakt telefoniczny

W przypadku chęci podjęcia współpracy z naszą firmą Car-Gryf należy w pierwszej kolejności skontaktować się z pracownikami dostępnymi na infolinii pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Kontakt jest możliwy również poprzez e-mail bądź formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po umówieniu się na konkretny termin nasz specjalista przyjeżdża na wskazane miejsce o umówionej porze i dokonuje analizy stanu pojazdu oraz jego kompletności. Bierze pod uwagę wyposażenie oraz całą dokumentację i na podstawie zebranych informacji proponuje cenę.

Zakup samochodu

Po zaakceptowaniu ostatecznej kwoty przychodzi czas na dopełnienie formalności. Wśród nich znajduje się uzupełnienie i podpisanie umowy kupna-sprzedaży, a także unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu – są to obowiązkowe kroki, które należy wykonać w przypadku złomowania i kasacji samochodu w terminie 30 dni od sprzedaży. Gotówka jest wypłacana natychmiast na miejscu spotkania bądź przelewana na wskazane konto bankowe.

7 podstawowych zalet naszej firmy to:

  • brak ukrytych kosztów i opłat związanych ze sprzedażą pojazdu,
  • całodobowa dostępność pracowników,
  • pracownicy chętni do pomocy na każdym etapie zamówienia,
  • krótkie terminy oględzin,
  • przyjazna i miła atmosfera,
  • bezpieczna transakcja z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjny cennik i brak ukrytych kosztów.

Auto szrot Car-Gryf Międzyzdroje – Jakie auto warto oddać do złomowania

Mimo iż złomowanie aut kojarzy się raczej z ostatecznością, to często jest najlepszym wyborem. Dzieje się tak dlatego, że auta zniszczone, wyeksploatowane, powypadkowe lub po aktach dewastacji wymagają bardzo dużych nakładów finansowych w celu przywrócenia ich sprawności. Często te kwoty są znacznie wyższe niż cena nowego pojazdu. Wówczas demontaż samochodów w firmie Car-Gryf w Międzyzdrojach jest zdecydowanie najbardziej opłacalny, tym samym warto z niego skorzystać. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą jeszcze dziś.