W naszym autoszrocie Car-Gryf w Międzyzdrojach umożliwiamy złomowanie każdego rodzaju samochodu. Przyjmujemy zarówno auta zniszczone i spalone lub powypadkowe, jak i praktycznie nowe i oferujemy za nie cenę odpowiednią do ich wagi lub brakującego wyposażenia. Zapewniamy pełną pomoc na każdym etapie złomowania i wystawiamy zaświadczenia oraz dokumenty niezbędne w niektórych urzędach oraz w firmie ubezpieczeniowej. Czasami złomowanie samochodu w Car-Gryf Międzyzdroje jest jedynym sposobem na pozbycie się awaryjnego auta. Nasza stacja złomowania samochodów działa w pełni legalnie i odznacza się między innymi spełnieniem wszelkich wymogów formalnych. Obecnie tylko około 40% firm świadczących usługi auto kasacji oraz działa w pełni legalnie, dlatego decydując się na złomowanie pojazdu w naszej firmie nie wspierasz szarej strefy. Złomowania dokonujemy „na telefon”. Nasz pracownik zjawia się w uzgodnionym miejscu i czasie, po czym wystawia niezbędne dokumenty i zaświadczenia.

Złomowanie i kasacja aut Międzyzdroje Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Przebieg transakcji z firmą Car-Gryf – krok po kroku

Kontakt telefoniczny

W przypadku chęci podjęcia współpracy z naszą firmą Car-Gryf należy w pierwszej kolejności skontaktować się z pracownikami dostępnymi na infolinii pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Kontakt jest możliwy również poprzez e-mail bądź formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po umówieniu się na konkretny termin nasz specjalista przyjeżdża na wskazane miejsce o umówionej porze i dokonuje analizy stanu pojazdu oraz jego kompletności. Bierze pod uwagę wyposażenie oraz całą dokumentację i na podstawie zebranych informacji proponuje cenę.

Zakup samochodu

Po zaakceptowaniu ostatecznej kwoty przychodzi czas na dopełnienie formalności. Wśród nich znajduje się uzupełnienie i podpisanie umowy kupna-sprzedaży, a także unieważnienie dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu – są to obowiązkowe kroki, które należy wykonać w przypadku złomowania i kasacji samochodu w terminie 30 dni od sprzedaży. Gotówka jest wypłacana natychmiast na miejscu spotkania bądź przelewana na wskazane konto bankowe.

7 podstawowych zalet naszej firmy to:

  • brak ukrytych kosztów i opłat związanych ze sprzedażą pojazdu,
  • całodobowa dostępność pracowników,
  • pracownicy chętni do pomocy na każdym etapie zamówienia,
  • krótkie terminy oględzin,
  • przyjazna i miła atmosfera,
  • bezpieczna transakcja z firmą z ugruntowaną pozycją na rynku,
  • atrakcyjny cennik i brak ukrytych kosztów.

Auto szrot Car-Gryf Międzyzdroje – Jakie auto warto oddać do złomowania

Mimo iż złomowanie aut kojarzy się raczej z ostatecznością, to często jest najlepszym wyborem. Dzieje się tak dlatego, że auta zniszczone, wyeksploatowane, powypadkowe lub po aktach dewastacji wymagają bardzo dużych nakładów finansowych w celu przywrócenia ich sprawności. Często te kwoty są znacznie wyższe niż cena nowego pojazdu. Wówczas demontaż samochodów w firmie Car-Gryf w Międzyzdrojach jest zdecydowanie najbardziej opłacalny, tym samym warto z niego skorzystać. Zapraszamy do skontaktowania się z naszą firmą jeszcze dziś.

Kasacja samochodów w Międzyzdrojach – minimum formalności, szybka realizacja

Złomowanie aut w Międzyzdrojach stanowi dla naszej firmy bardzo ważną usługę, dlatego staramy się ciągle ją ulepszać i dostosowywać na bieżąco do aktualnych realiów. Na przestrzeni wielu lat skróciliśmy czas niezbędny do kasacji pojazdu do jednego dnia roboczego, co stawia naszą firmę na pierwszym miejscu w kwestii oszczędności czasu, a także zwróciliśmy szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Nasz auto złom uzyskał wszelkie niezbędne certyfikaty, dzięki czemu korzystanie z naszych usług nie niesie ze sobą żadnych zagrożeń i niebezpieczeństw. Ponadto złomowanie aut w Międzyzdrojach wiąże się zawsze z wypłatą należności w formie gotówki do ręki, podczas gdy wiele innych firm stawia na przelew bankowy, który zlecają nawet po kilku dniach roboczych od oddania pojazdu na auto złom. Zredukowaliśmy do minimum także ilość formalności. Jeszcze do niedawna podczas kasacji pojazdu należało spędzić kilka godzin na wypełnianiu wielu dokumentów formalnych, podczas gdy obecnie do zakończenia procesu złomowania wystarczy tylko kilka podpisów i danych.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Przyjmujemy pojazdy w każdym stanie. Mogą to być auta powypadkowe, mocno uszkodzone, czy doszczętnie zniszczone! Pamiętaj także, że możesz nam oddać każdy rodzaj pojazdu. W Międzyzdrojach przyjmujemy auta osobowe, dostawcze, czy terenowe. Zapraszamy także właścicieli ciężarówek i autobusów!
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oczywiście, że tak. Otrzymujesz odpowiednią kwotę za każdy kilogram wraku. Jeżeli jego ciężar jest mniejszy niż 90% wagi wpisanej w dowód rejestracyjny, niestety będziemy musieli pomniejszyć wypłacaną kwotę. Od każdego kilograma odejmiemy niewielką sumę.
Dlaczego złomowanie pojazdów jest tak istotne?
Powinieneś zezłomować nieużytkowany bądź zniszczony pojazd z kilku podstawowych powodów. Przede wszystkim nie będziesz wtedy opłacał obowiązkowej składki OC. Kolejna kwestia to po prostu więcej miejsca w garażu, czy na podjeździe. Nie zapominaj także, że ma to ogromne znaczenie dla środowiska.
Czy za złomowanie auta się płaci?
U nas za oddanie samochodu do kasacji nie musisz płacić. Dodatkowo nie płacisz za transport pojazdu do naszego punktu!


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta