W naszym licencjonowanym autoszrocie Car-Gryf dokonujemy złomowania pojazdów już od wielu lat. Obsłużyliśmy setki zadowolonych klientów, dzięki czemu dopracowaliśmy naszą ofertę do perfekcji. Złomowanie samochodów Płoty Car-Gryf polega na umówieniu się na konkretną datę oraz godzinę w optymalnym miejscu, do którego nasz pracownik dojeżdża własnym transportem i zabiera samochód bez dodatkowych opłat. Złomowanie pojazdów w firmie Car-Gryf jest w pełni bezpieczne. Dysponujemy zezwoleniem wydanym przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego o numerze C-65, dzięki czemu nie wspieramy szarej strefy i działamy w pełni legalnie, ze zwróceniem szczególnej uwagi na ekologię. Jedynie 40% firm świadczących usługi kasacji aut działa legalnie. Nasz pracownik z chęcią udzieli wyczerpujących informacji na temat demontażu samochodów i przekaże niezbędne dokumenty wymagane podczas wyrejestrowania pojazdu.

Złomowanie i kasacja aut Płoty
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Poznaj szczegóły oferty firmy Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy najpierw skontaktować się z naszymi pracownikami, którzy są dostępni pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443, gdzie należy podać podstawowe informacje dotyczące pojazdu. Te same dane można przekazać nam poprzez wypełnienie prostego w obsłudze formularza kontaktowego bądź poprzez przesłanie wiadomości e-mailowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po ustaleniu terminu spotkania z naszym pracownikiem zjawi się on na miejscu oględzin w celu szczegółowej analizy. Weźmie pod uwagę stan techniczny i wizualny pojazdu oraz jego kompletność, a następnie zaproponuje cenę, która z pewnością będzie atrakcyjna i rozsądna.

Zakup samochodu

Ostatnim etapem naszej współpracy jest podpisanie umowy kupna-sprzedaży i przekazanie nam sprzedawanego samochodu wraz z całą dokumentacją. Możemy odebrać pojazd z miejsca wskazanego przez klienta lub może on samodzielnie dostarczyć samochód do naszego punktu. Po dopełnieniu formalności, w tym również unieważnieniu dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu, wypłacamy należność gotówką lub przekazujemy na konto bankowe.

Podstawowe zalety Auto szrot Car-Gryf Płoty to:

  • natychmiastowa wypłata gotówki do ręki lub przelew bankowy na życzenie klienta,
  • przyjazne podejście do każdego klienta,
  • korzystna i adekwatna do stanu wycena pojazdu,
  • brak kosztów obciążających sprzedającego,
  • dostępność pracowników 24/7,
  • krótkie i szybkie terminy oględzin.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Płotach przyjmujemy wszystkie samochody! Dosłownie każdy model, markę, czy rodzaj pojazdu. Może to być osobówka, ale równie dobrze ciężarówka. Nie pogardzimy także autobusami. Co więcej, nie ma znaczenia, w jakim stanie będzie dany pojazd. Może to być auto po wypadku, nieużytkowane od 20 lat, czy doszczętnie zniszczone przez na przykład pożar.
Czy za złomowanie pojazdu muszę płacić?
W naszym punkcie za oddanie samochodu na złom nic nie płacisz! Mało tego, nie musisz także płacić za transport samochodu, wszystkim się zajmiemy!
Dlaczego złomowanie auta jest istotne?
Ponieważ dbasz tym samym o środowisko. Ponadto, zwalniasz nieco miejsca na swojej posesji lub w garażu i nie płacisz więcej obowiązkowej składki OC za dany pojazd.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Po zezłomowaniu w ciągu 30 dni musisz udać się do Wydziału Komunikacji. Tam złożysz „Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu”. Nie zapomnij zabrać ze sobą niezbędnych dokumentów. Jest to zaświadczenie o zezłomowaniu auta i unieważniony dowód rejestracyjny.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta