Poznaj ofertę autoszrotu Car-Gryf. Jako jedna z niewielu firm w Polsce świadczymy legalne usługi demontażu i kasacji pojazdów zarówno na miejscu w jednym z wielu naszych punktów, jak i po umówieniu się w innej lokalizacji. Przyjmujemy do złomowania wszystkie samochody z kompletem dokumentów, dzięki czemu umożliwiamy łatwe odzyskanie całych pieniędzy i przeznaczenie ich np. na zakup nowego auta. Złomowanie samochodu Chojna Car-Gryf jest szybkie, bezpieczne i przeprowadzane zawsze w miłej i przyjaznej atmosferze. Od wielu lat przeprowadzamy złomowanie pojazdów w całej Polsce na podstawie zezwolenia C-65 wydanego przez Wojewodę Kujawsko-Pomorskiego. Co ważne, współcześnie jedynie około 40% firm świadczących usługi demontażu robi to legalnie. Cała reszta zasila tzw. „szarą strefę” – nie daj się podejść! Umowy kupna-sprzedaży oraz pełna pomoc na każdym etapie sprzedaży sprawiają, że złomowanie auta będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Złomowanie i kasacja aut Chojna
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Poznaj szczegóły oferty firmy Car-Gryf

Kontakt telefoniczny

Proces złomowania należy rozpocząć od kontaktu z naszą firmą pod numerem telefonu 660 637 702 lub 692 443 443. Można również przesłać wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej, który jest łatwy i szybki w obsłudze. Istnieje także możliwość nawiązania kontaktu poprzez e-mail. Celem rozmowy jest umówienie się na spotkanie z naszym pracownikiem.

Szybka weryfikacja pojazdu

Następnym etapem współpracy jest dokonanie analizy pojazdu oraz jego wyceny. Opieramy się na podstawowych danych samochodu, biorąc pod uwagę jego stan oraz kompletność, po czym przechodzimy do dalszych kroków.

Zakup samochodu

Ostatnim krokiem jest odebranie samochodu przez naszych pracowników lub dostarczenie go przez klienta do punktu firmowego, w którym sporządzamy umowę kupna-sprzedaży, a także dokonujemy unieważnienia dowodu rejestracyjnego i karty pojazdu. Po dopełnieniu wszystkich formalności wypłacany należą kwotę. Proces nie zajmuje wiele czasu.

Poznaj nasze zalety:

  • wysoka jakość obsługi,
  • pomoc na każdym etapie transakcji,
  • indywidualne podejście do każdego klienta,
  • atrakcyjna i rozsądna wycena,
  • dostępność firmy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu,
  • dysponujemy własnym transportem na wypadek zakupu niesprawnego auta.

Kiedy warto dokonać złomowania samochodu

Zawsze kasacja aut jest trudna dla ich właścicieli, często jednak jest także nieunikniona. Wyeksploatowane silniki, wybite układy zawieszenia czy setki mniejszych lub większych problemów mechanicznych to tylko kilka z powodów, dla których warto dokonać demontażu samochodu. W naszej firmie Car-Gryf w Chojnie przyjmujemy do złomowania każde auto w każdym stanie – zarówno samochody powypadkowe, jak i znakomicie utrzymane oraz kolekcjonerskie. Jedynym warunkiem jest legalność pochodzenia danego auta oraz komplet wymaganych dokumentów czy ich zamienników po zagubieniu.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Tak naprawdę każdy pojazd. Nie ma znaczenia jego marka, model, czy stan. Może to być auto uszkodzone, powypadkowe, a nawet całkowicie zniszczone. W Chojnie możesz nam także oddać każdy rodzaj pojazdu, zarówno auto osobowe, jak i ciężarowe, czy nawet zniszczony autobus. Zapraszamy!
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Jeśli chcesz zezłomować swoje auto, nie musisz martwić się kosztami. Car-Gryf nie pobiera żadnych opłat od swoich klientów zlecających kasację auta. Co ważne, nie musisz także płacić za transport swojego pojazdu do naszego punktu – to również masz o nas za darmo.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu?
Jesteśmy profesjonalistami, gwarantujemy wszelkie niezbędne dokumenty, które będą potrzebne w późniejszym etapie. Dlatego zapewniamy także zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Musisz go bowiem mieć przy sobie w Wydziale Komunikacji, kiedy będziesz składać “Wniosek o wyrejestrowanie pojazd”. Pamiętaj, aby zabrać wtedy również unieważniony dowód rejestracyjny i kartę pojazdu (jeśli występuje).


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta