Jesteśmy firmą zajmującą się złomowaniem samochodów i auto kasacją w Pyrzycach i okolicach tej miejscowości, ale też w całym województwie zachodniopomorskim. Oferujemy bardzo atrakcyjne ceny oparte na indywidualnej wycenie każdego pojazdu. Nie korzystamy ze sztywnych cenników, gdyż mamy świadomość tego, że każda transakcja jest inna. Pod uwagę bierzemy stan techniczny auta i jego rzeczywistą wartość. Jako doświadczony auto szrot gwarantujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by transakcja wiązała się z korzyściami dla obu stron.

Złomowanie i kasacja aut Pyrzyce
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Mamy duże doświadczenie w złomowaniu pojazdów różnego typu – osobowych, terenowych, ciężarowych i autobusów. Jako że oprócz kasacji zajmujemy się także demontażem samochodów, oferujemy nowe i używane części do różnych modeli aut dostępne w konkurencyjnych cenach. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami serdecznie zapraszamy do kontaktu. Poniżej krótko wyjaśniamy, w jaki sposób przebiegają transakcje w naszym skupie.

złomowisko

Jak wygląda sprzedaż auta w skupie?

Kontakt telefoniczny

Aby skorzystać z naszych usług, daj nam znać, że jesteś zainteresowany! Zadzwoń do nas pod numer 690 209 209 lub wypełnij dostępny na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Jeden z naszych specjalistów przedstawi Ci wstępną wycenę na podstawie podanych przez Ciebie informacji dotyczących pojazdu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Ostateczna wycena odbywa się po osobistym sprawdzeniu stanu technicznego pojazdu oraz zweryfikowaniu jego dokumentacji. Jeśli zgodzisz się na zaproponowaną ofertę, już tylko krok dzieli Cię od otrzymania gotówki.

Zakup samochodu

Na tym etapie pomożemy Ci wypełnić wszystkie niezbędne dokumenty. Potrwa to dosłownie chwilę, gdyż ograniczyliśmy formalności do minimum. Następnie wypłacimy gotówkę w kwocie wynoszącej od 300 do 200 000 złotych w zależności od wyceny.

Dlaczego warto zaufać Car Gryf?

  • jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem,
  • zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta,
  • oferujemy korzystne dla obu stron i przejrzyste warunki transakcji,
  • jesteśmy dostępni całodobowo przez 7 dni w tygodniu,
  • za darmo dojeżdżamy do klientów, a auta do kasacji odbieramy własnym transportem.