Choć na ogół samochody charakteryzują się długą żywotnością – czasem jednak zdarzają się przypadki losowe, których jedynym rozwiązaniem jest oddanie pojazdu do auto szrotu. Firma Car-Gryf świadczy usługi złomowania samochodów w korzystnej cenie, z dojazdem do wielu miast w Polsce, m.in. do Choszczna. Siedziba firmy mieści się w Szczecinie, jednak na życzenie klienta istnieje możliwość odebrania pojazdu z dowolnie wskazanego adresu. Wycena dokonywana jest indywidualnie na miejscu w oparciu o podstawowy przegląd oraz dokumenty dotyczące marki, rocznika oraz stanu technicznego.

Złomowanie i kasacja aut Choszczno
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Korzystanie z usług auto kasacji firmy Car-Gryf z dojazdem do Choszczna to doskonałe rozwiązanie dla osób, które pragną szybko pozbyć się niesprawnego lub przestarzałego pojazdu. Klienci mogą zaoszczędzić cenny czas i koszty związane z samodzielną organizacją transportu do stacji demontażu samochodów. Obecnie przyjmujemy zarówno nowe, jak i używane pojazdy, w tym osobowe, sportowe, terenowe i dostawcze. Wycena dokonywana jest błyskawicznie w oparciu o indywidualne parametry auta. Właściciele mogą liczyć na zysk w granicach od 300 do nawet 200.000 złotych.

złomowisko

Skorzystaj z profesjonalnego doradztwa na każdym etapie współpracy!

Kontakt telefoniczny

Każdego właściciela pojazdu, który chciałby nawiązać współpracę z firmą Car-Gryf zachęcamy do kontaktu telefonicznego. We wstępnej rozmowie doradzimy najlepsze rozwiązanie i dokonamy wstępnej wyceny na podstawie przekazanych informacji. Oferujemy całkowicie legalne, szybkie i skuteczne złomowanie samochodów, zgodnie z obowiązującym prawem dotyczącym demontażu pojazdów. Na każdym etapie transakcji udzielamy fachowej pomocy, w tym również w zakresie wypełniania formalności. Obecnie istnieje możliwość kontaktu za pośrednictwem formularza na stronie internetowej oraz jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Firma Car-Gryf wyróżnia się wyjątkowo szybką weryfikacją i wyceną pojazdu. Możemy dokonać wstępnej wyceny na podstawie dostarczonych przez klienta informacji. Ostateczna cena zostaje przedstawiona po dokładnych oględzinach samochodu oraz weryfikacji dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego przez wykwalifikowanego pracownika.

Zakup samochodu

Po dokonaniu oględzin i ustaleniu wartości samochodu można przystąpić do wypełniania formalności. Czas naszych klientów ma dla nas duże znaczenie, dlatego ograniczamy liczbę dokumentów do minimum, zaś cała procedura trwa zaledwie kilka minut. Gotówkę wydajemy właścicielom pojazdu bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • indywidualna wycena pojazdu;
  • darmowy dojazd pod wskazany przez klienta adres;
  • prosta i szybka procedura;
  • minimalna ilość formalności;
  • natychmiastowa wypłata gotówki;
  • usługi świadczone 24 godziny na dobę;
  • prywatny transport przy odbiorze auta do kasacji;

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Przyjmiemy od Ciebie każdy pojazd. Nie ma znaczenia, w jakim jest stanie. Może to być auto sprzed 30 lat, które nie chce odpalić, pojazd uszkodzony, czy nawet ten doszczętnie zniszczony w czasie wypadku, czy pożaru. Co ważne, nie jest ważne, jaki to pojazd. Oddaj do nas w Choszcznie auto osobowe, terenowe, dostawcze, ciężarowe, a nawet autobus.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Za każdy zezłomowany pojazd płacimy odpowiednią kwotę. Wyliczana jest ona na podstawie wagi pojazdu. Za każdy kilogram otrzymasz ustaloną cenę. Jeśli jednak pojazd waży mniej niż 90% tego, co zostało wpisane do dowodu rejestracyjnego, niestety musimy od każdego kilograma pobrać niewielką opłatę. Wtedy wypłata będzie nieco mniejsza.
Czy za złomowanie auta się płaci?
Za oddanie nam samochodu do kasacji nie musisz płacić! Co więcej, to my zapłacimy Ci za każdy kilogram wagi samochodu! To nie wszystko, bo nawet za transport auta z Twojej posesji, czy wyznaczonego wcześniej adresu do naszego punktu nie musisz uiszczać u nas żadnej opłaty.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta