Przeworsk to kolejne miejsce znajdujące się na długiej liście miejscowości, w jakich usługi świadczy auto złom Car Gryf. W bardzo atrakcyjnej cenie pomożemy Ci pozbyć się problemu, jaki jest pojazd wymagający kasacji. Z nami sprawnie przebrniesz przez procedury, bo dopilnujemy niezbędnych formalności. Wszystko odbędzie się w przyjaznej atmosferze oraz na bardzo transparentnych zasadach. Dla nas demontaż samochodów to codzienna praca dlatego potrafimy sprawić, aby cały proces był maksymalnie komfortowy.

Złomowanie i kasacja aut Przeworsk
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Kasacja dotyczy zazwyczaj aut w podeszłym wieku lub mocno uszkodzonych pojazdów, które nie są w stanie przemieszczać się bezpiecznie pod drogach. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na życzenie klientów bezpłatnie odbieramy samochody ze wskazanego miejsce w dogodnym dla klienta terminie. Skontaktuj się z nami o dowolnej porze. Działamy przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Cechuje nas profesjonalne podejście, gdy w grę wchodzi złomowanie aut w Przeworsku.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Telefon do Car Gryf to czysta przyjemność. Już na wstępie nasi eksperci rozwieją wszystkie wątpliwości, odpowiadając na każde pytanie, dotyczące złomowania pojazdów. Wystarczy wykręcić numer 690 209 209. Jeśli brakuje Ci czasu na rozmowę napisz e-mail lub wypełnij formularz kontaktowy. Odpowiemy niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości.

Szybka weryfikacja pojazdu

Niezależnie od rodzaju transakcji w Car Gryf zawsze weryfikujemy pojazdy. Sprawdzenie samochodów jest bardzo szybkie oraz bezproblematyczne dla klientów. Nasi eksperci pojawią się w umówionym miejscu oraz sprawnie wycenią, ile jest warta kasacja samochodów. Pojazdy sprawdzają profesjonaliści o dużym doświadczeniu oraz fachowej wiedzy.

Zakup samochodu

Jeśli uda się porozumieć w sprawie szczegółów transakcji, podpisujemy wstępnie przygotowaną umowę. Następnie na własny koszt zabieramy pojazd do auto złomu Car Gryf. Klient otrzymuje potrzebne zaświadczenia oraz gotówkę do ręki. Wszelkie formalności zredukowaliśmy do minimum. Dotyczy to zarówno transakcji z osobami prywatnymi, jak i firmami.

Kasacja pojazdów w Przeworsku w wydaniu Car Gryf to:

  • olbrzymia wygoda – działamy przez całą dobę siedem dni w tygodniu,
  • rzetelna wycena – wartość samochodu szacują doświadczeni eksperci,
  • minimum formalności – przygotujemy niezbędne dokumenty. Podpisanie zajmuje krótką chwilę,
  • darmowy transport – bezpłatnie odbierzemy auto ze wskazanego miejsca,
  • płatność gotówką do ręki od razu po podpisaniu umowy.

Od skupu aut po ich złomowanie

Zakres naszych usług jest szeroki, dlatego auto kasacja w Przeworsku to zaledwie jedna z wielu spraw, jaką załatwisz w Car Gryf. Poza tym prowadzimy skup samochodów w różnym stanie. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się pojazdy sprawne i uszkodzone. Warto zadzwonić również, jeśli sprzedajesz auta powypadkowe. Skupujemy nie tylko osobówki, ale także większe samochody jak autobusy oraz ciężarówki, płacąc gotówkę do ręki. Ponadto prowadzimy sprzedaż wysokiej jakości używanych części. W atrakcyjnych kosztach znajdziesz dobrej klasy podzespoły, które pozwolą na długą, a zarazem bezpieczną jazdę. Równie dobrze prezentuje się cena za złomowanie samochodu, ponieważ usługę wykonujemy za darmo. Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Jeśli interesuje Cię złomowanie samochodów w Przeworsku, bez obaw możesz zadzwonić do nas z pojazdem w każdym zdanie. Zajmujemy się kasacją osobówek, dostawczaków oraz aut ciężarowych. Nasze usługi obejmują zarówno sprawne modele, jak i samochody zdezelowane oraz zniszczone.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Jest ich kilka, ale podstawowe dokumenty w każdym przypadku to dowód osobisty oraz rejestracyjny. Jako profesjonalny auto szrot dla ułatwienia przygotowaliśmy specjalny poradnik. W nim krok po kroku tłumaczymy, jak przygotować się do złomowania samochodu.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Tak, cennik za złomowanie samochodu w takim przypadku działa na prostym zasadach, bo płacimy od każdego kilograma wraku. Masa pojazdu musi jednak zgadzać się w przynajmniej w 90% z parametrami w dowodzie rejestracyjnym. Jeśli waga będzie zbyt odmienna, będziemy musieli pobrać opłatę od brakujących kilogramów.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Kluczowy jest termin 30 dni od wizyty w auto szrocie. W tym czasie należy odwiedzić Wydział Komunikacji, bo to właśnie tu zgłasza się złomowanie pojazdu. Jednym z dokumentów, które przydadzą się podczas wizyty będzie zaświadczenie o kasacji wydane przez naszych pracowników.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta