Nie musisz znać się na złomowaniu pojazdów, jeśli wybierzesz auto złom Car Gryf, który funkcjonuje m.in. na terenie miejscowości Ustrzyki Dolne. Jesteśmy legalnie działającą firmą. Spełniamy rygorystyczne wymagania, stawiane przedsiębiorstwom zajmującym się kasacją samochodów. Zatrudniamy doświadczonych ekspertów o sporych kwalifikacjach. Pomogą Ci załatwić wszelkie formalności oraz w przystępny sposób wytłumaczą poszczególne etapy procedury, aby stała się w pełni zrozumiała.

Złomowanie i kasacja aut Ustrzyki Dolne
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Cena za złomowanie samochodu zadowoli najbardziej wymagających klientów, ponieważ w Car Gryf jest ono bezpłatne. Za skorzystaniem z naszych usług przemawiają także dodatkowe korzyści. Działamy całodobowo przez siedem dni w tygodniu. Poza tym bezkosztowo odbieramy pojazdy z umówionego miejsca w dogodnym dla klientów terminie. Podejmujemy się demontażu samochodów w różnym stanie. Dotyczy to także modeli całkowicie zdezelowanych lub zniszczonych.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Warto zapisać sobie numer 690 209 209 i zadzwonić, jeśli potrzebnie Ci profesjonalne złomowanie aut w Ustrzykach Dolnych. Podczas rozmowy wyczerpujący wyjaśnimy wszystkie zagadnienia oraz odpowiemy na pytania. W ten sposób umówisz się na np. oględziny pojazdu. Kontaktową alternatywę stanowi wysłanie e-maila na adres kontakt@cargfyr.pl lub wypełnienie formularza, dostępnego na stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Kasacja aut wymaga wcześniejszych oględzin maszyny. Po umówieniu wizyty na miejscu pojawią się nasi specjaliści. Sprawdzą stan techniczny pojazdu oraz jego obowiązkową dokumentację. Na tej podstawie podadzą szczegółowy cennik za złomowanie samochodu. Cała procedura jest bardzo szybka oraz bezproblemowa dla klienta. Gwarantujemy rzetelną wycenę.

Zakup samochodu

Kasacja i skup pojazdów w miejscowości Ustrzyki Dolne odbywa się na prostych zasadach. Po oględzinach specjalistów następuje podpisanie umowy. Na jej podstawie wypłacamy klientom gotówkę do ręki i przejmujemy samochód. Nie musisz przejmować się jego transportem w odpowiednie miejsce. Stawiamy na minimalną ilość formalności, aby transakcja była maksymalnie komfortowa dla obydwu stron.

Korzyści ze złomowania samochodów w Car Gryf:

  • możliwość kontaktu na różne sposoby (telefon, e-mail, formularz na stronie www),
  • dogodne dla klientów terminy oględzin auta we wskazanym miejscu,
  • niewielka ilość formalności. Podpisujemy umowę, a następnie wydajemy zaświadczenie,
  • niska cena za usługę,
  • bezpłatny odbiór pojazdu,
  • szansa na skorzystanie z doradztwa doświadczonych fachowców.

Jesteśmy nastawieni na współpracę na elastycznych warunkach

Nie lubimy, kiedy coś nas ogranicza, dlatego naszym klientom nie stawiamy granic. W auto szrot Car Gryf preferujemy elastyczne podejście do potrzeb partnerów. Dotyczy to zarówno osób indywidualnych, jak i kontrahentów biznesowych nastawionych na dłuższą współpracę. Do zleceń podchodzimy zawsze profesjonalnie i rzetelnie. Poza tym pracujemy w bardzo transparentny sposób. Nie ukrywamy kosztów usług ani nie stosujemy „ukrytych gwiazdek” w umowach. Dokładnie wiesz, na co może liczyć oraz z jakimi kosztami przyjdzie Ci się zmierzyć. Z nami złomowanie aut w Ustrzykach Dolnych jest proste oraz przyjemne. Warto też wiedzieć, że zajmujemy się skupem pojazdów, płacąc za samochody gotówką. Poza tym sprzedajemy wysokiej jakości używane części.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Złomowanie aut w naszym wydaniu obejmuje praktycznie wszystkie pojazdy. Wystarczy, że zgłosisz się z samochodem, który znajduje się na terenie Ustrzyk Dolnych, a my zajmiemy się resztą. Odbierzemy auto i poddamy je legalnej kasacji. Dotyczy to również modeli zdezelowanych oraz mocno zniszczonych.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Odpowiednim miejscem będzie Wydział Komunikacji najbliższy dla Ustrzyk Dolnych i okolic. To w nim zgłosisz auto kasację. Na taki ruch masz czas 30 dni od momentu złomowania. Do urzędu należy udać się z kompletem odpowiednich dokumentów np. dowodem osobistym.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Tak i zdecydowanie warto je zachować. Będzie to jeden z dokumentów potrzebnych w trakcie wizyty w Wydziale Komunikacji, gdzie w ciągu 30 dni trzeba zgłosić złomowanie samochodów. Taki dokument kierowcy otrzymają po podpisaniu umowy na kasację w auto szrocie Car Gryf.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Nasz auto złom nie pobiera opłat za złomowanie samochodów, znajdujących się na terenie miejscowości Ustrzyki Dolne. Powiemy więcej, to my płacimy za każdy kilogram auta oddanego do kasacji. Jego masa musi się jednak zgadzać z wartościami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta