W Car Gryf nasza główną osią działania jest skupowanie używanych samochodów oraz kasacja pojazdów pochodzących z Mielec. Prowadzimy profesjonalny auto złom, gdzie cena za usługi zawsze jest atrakcyjna. Działamy transparentnie, a więc nawet klienci nie znający realiów branży, czy też aktualnie obowiązujących przepisów, mogą liczyć na w pełni rzetelną obsługę i przejrzyste warunki współpracy. Wystarczy do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły.

Złomowanie i kasacja aut Mielec
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

W razie potrzeby służymy fachowym doradztwem, ponieważ doskonale znamy prawo, jeśli chodzi o demontaż samochodów. Podpowiemy, jakich dokumentów wymaga kasacja aut. Zaprezentujemy także cennik za złomowanie samochodu. Klienci Car Gryf mogą liczyć na darmowy odbiór pojazdów z ustalonego wcześniej miejsca w dogodnym terminie. Działamy siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz spore umiejętności.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Jeśli interesuje Cię sprzedaż lub kasacja pojazdów w Mielcu zadzwoń pod numer 690-209-209. Czekają na Ciebie pracownicy Car Gryf, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Możesz liczyć na praktyczne porady, jeśli chodzi o złomowanie pojazdów. Dowiedz się chociażby, jakie dokumenty będzie potrzebował do przeprowadzenia transakcji.

Szybka weryfikacja pojazdu

Eksperci Car Gryf pojawią się w umówionym miejscu w dogodnym dla Ciebie terminie. Doświadczeni pracownicy sprawdzą stan samochodu oraz jego dokumentację. Na tej podstawie dokonamy rzetelnego szacunku wartości. Cena za złomowanie samochodu zawsze jest uczciwa i opiera się na aktualnej, rynkowej sytuacji.

Zakup samochodu

Nie lubisz zbędnych dokumentów? To kolejny powód, aby złomowanie aut w Mielcu powierzyć Car Gryf. Formalności ograniczamy do minimum, ale możesz być pewien, że wszystkie warunki tego typu transakcji zostaną spełnione. Po podpisaniu umowy dostaniesz zaświadczenie niezbędne do wyrejestrowania samochodu w Wydziale Komunikacji.

Wybierając nasz auto szrot, zyskujesz:

  • obsługę o dowolnej godzinie każdego dnia tygodnia,
  • prostą i komfortową transakcję z minimum formalności,
  • bezpłatny odbiór samochodu do kasacji w dogodnym terminie,
  • rzetelną wycenę ekspertów o dużym doświadczeniu,
  • atrakcyjne ceny za pojazd przeznaczony do demontażu,
  • gotówkę do ręki po podpisaniu umowy.

Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmowych

Jesteśmy otwarci na zlecenia różnego typu. Chętnie podejmiemy się jednorazowej współpracy. Można na nas także liczyć, jeśli chodzi o złomowanie większej liczby aut w miejscowości takiej jak Mielec. Mamy duże doświadczenie w usługach świadczonych zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Potrafimy elastycznie dopasować się do potrzeb partnerów. Co ważne, auto złom Car Gryf działa na jasnych zasadach. Klienci dokładnie wiedzą, za co płacą i co otrzymają w ramach usługi. Od lat kojarzeni jesteśmy z atrakcyjnymi cenami. Skupujemy auta w różnym stanie technicznej, także modele uszkodzone oraz powypadkowe. Interesują nas zarówno pojazdy osobowe, jak i większe dwuślady w postaci terenówek, dostawczaków, autobusów lub ciężarówek.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Stan auta ma drugorzędne znaczenie. Możesz zgłosić się do nas ze sprawnym pojazdem lub samochodem doszczętnie zniszczonym. Nasza auto kasacja w Mielcu i okolicach obejmuje szeroką gamę osobówek i ciężarówek. Interesują nas dodatkowo autobusy, terenówki oraz dostawczaki.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Do odpowiedniego Wydziału Komunikacji. Musisz pamiętać, aby na wizytę zabrać ze sobą pakiet niezbędnych dokumentów. Zaświadczenie związane z kasacją samochodów otrzymasz od nas po podpisaniu umowy na złomowanie. Pamiętaj, że na dokonanie zgłoszenia masz określony czas. Mowa o 30 dniach od zaistnienia faktu kasacji.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Tak, otrzymasz. Nasi pracownicy przygotują niezbędne dokumenty po podpisaniu umowy. Będą stanowiły poświadczenie legalnej kasacji pojazdu. Zaświadczenie przyda się następnie w Wydziale Komunikacji, gdzie trzeba zgłosić złomowanie samochodów z Mielca.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Nie, ta usługa zawsze jest darmowa. Co więcej, na kasacji możesz zarobić. Płacimy za każdy kilogram wraku samochodu. Pełną kwotę otrzymasz, jeśli masa pojazdu będzie zgodna w przynajmniej 90% z parametrami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta