Masz już dość ciągłego opłacania ubezpieczenia samochodu, z którego od dawna nie korzystasz lub z innego powodu szukasz sposobu na szybkie pozbycie się go w legalny sposób? Auto złom Car-Gryf to zatem rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Korzystając z niego, nie tylko prędko oddasz swój pojazd w nasze ręce, ale tez zarobisz na tym. Nie czekaj więc i przekonaj się, że złomowanie aut w miejscowości Sędziszów Małopolski to dobre wyjście z sytuacji, w której się obecnie znajdujesz.

Złomowanie samochodów w Sędziszowie Małopolskim, które Ci oferujemy, pozwala naszym Klientom wygodnie dla nich pozbyć się niepotrzebnych aut przez siedem dni w tygodniu i o dowolnej porze. Jakie pojazdy nas interesują? Śmiało można powiedzieć, że wszystkie: auta osobowe, ciężarowe, autobusy, wyścigówki i wiele innych. Jeśli więc dysponujesz jednym z nich, śmiało możesz nam go przedstawić, nie musząc martwić się liczbą przejechanych kilometrów czy stanem technicznym. Złomowanie pojazdów każdego typu to coś, co zdecydowanie wyróżnia działalność firmy Car-Gryf.

Złomowanie i kasacja aut Sędziszów Małopolski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Kontakt telefoniczny

Spodobała Ci się nasza oferta i chcesz z niej skorzystać, lecz nie wiesz, od czego zacząć? Pierwszym krokiem do tego, by przekonać się, jak działa nasz auto złom powinno być nawiązanie przez Ciebie kontaktu z Car-Gryf. Najlepiej zrobić to telefonicznie, ale zawsze możesz napisać do nas e-mail czy odwiedzić osobiście, jeśli mieszkasz w pobliżu. Decyzja należy zatem do Ciebie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Chcąc nabyć od Ciebie auto, musimy wcześniej dokonać jego oglądu głównie po to, by wiedzieć, ile pieniędzy zaoferować za możliwość wejścia w jego posiadanie. W tym celu poprosimy Cię więc o jego dostarczenie do naszego punktu lub umówimy się w innym miejscu na zweryfikowanie stanu technicznego danego pojazdu. Podobnie działamy również w przypadku osób, które uznają, że lepszym rozwiązaniem w ich przypadku będzie demontaż samochodów.

Zakup samochodu

Jeżeli zaproponowana przez nas kwota usatysfakcjonuje Cię i chętnie skorzystasz z kasacji auta w naszym wykonaniu, wówczas przejdziemy do podpisania umowy. Dzięki temu wszystko będzie przebiegać zgodnie z prawem, a my zapłacimy za Twoje auto odpowiednią sumę pieniędzy. Załatwienie formalności nie zajmuje wiele czasu, więc możesz być pewny, że już niedługo zapomnisz o konieczności opłacania OC, mogąc zagospodarować swój budżet domowy w inny sposób niż dotychczas.

Korzyści wynikające ze skorzystania z usług Car-Gryf:

– Pozbywasz się swojego auta, kiedy chcesz, ponieważ pracujemy przez cały dzień od poniedziałku do niedzieli, czekając na skontaktowanie się z nami;

Auto kasacja w Sędziszowie Małopolskim i w okolicach w naszym wykonaniu to legalny sposób na zezłomowanie niepotrzebnego pojazdu;

– Nic nie zapłacisz za skorzystanie z naszych usług, a dodatkowo zarobisz pewną kwotę pieniędzy;

– Jeśli nie masz takiej możliwości, nie musisz osobiście dostarczać nam swojego pojazdu, ponieważ sami jesteśmy w stanie go od Ciebie odebrać;

Kasacja samochodów, którą się zajmujemy, wymaga dopełnienia minimum formalności i pozwala uzyskać Klientowi gotówkę zaraz po podpisaniu umowy.

FAQ

Jakie auta złomujemy?

Bardzo różnorodne: osobowe, ciężarowe, sportowe, autobusy. Interesują nas pojazdy w każdym stanie i niezależnie od ich przebiegu, marki czy modelu. Mogą być to zarówno samochody powypadkowe, jak i sprawne, lecz nieużywane przez Klienta.

Czy Klienci firmy Car-Gryf płacą za złomowanie samochodu?

Nie, żaden z nich nie musi płacić, chcąc skorzystać ze złomowania samochodu. Cennik przez nas wykorzystywany w pracy pozwala natomiast indywidualnie ustalić ilość pieniędzy, którą to my zapłacimy właścicielowi danego pojazdu za jego pozyskanie.

Dlaczego złomowanie aut jest tak ważne?

Z co najmniej kilku przyczyn. Po pierwsze, znosi obowiązek opłacania składek OC. Po drugie, takie działanie przynosi korzyści dla środowiska naturalnego. Warto też pamiętać, że kasacja samochodów pozwala zyskać dodatkową przestrzeń do wykorzystania w garażu czy ogrodzie, zajmowaną wcześniej przez auto.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta